W jakiej miejscowości nad morzem zarezerwować noclegi

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

W jakiej miejscowości nad morzem zarezerwować noclegi

Postautor: dzessie » czw gru 20, 2018 12:26 pm

Chodzi mi tutaj o wakacje 2019. Nie chcę odkładać tego na ostatnią chwilę.

Jaką miejscowośc nadmorską polecicie? Wstyd się przyznać. ale nie byłam jeszcze nad morzem :)
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

W jakiej miejscowości nad morzem zarezerwować noclegi

Postautor: monika89 » czw gru 20, 2018 2:01 pm

No to trzeba nadrobić. Polskie morze ma wiele uroku.O ile oczywiscie wybierzesz odpowiednie miejsce do wypoczynku.Polecam Juratę. Szczególnie jeśli jedziesz z dzieciakami. Miejscowość raczej z tych spokojniejszych, plaża jest strzeżona przez ratowników, a głębokość zwiększa się łagodnie. Jest cudowny biały piasek :) W miasteczku znajduje się park linowy, Poza tym bardzo blisko stąd do fokarium na Helu (tylko 15 km). Jest to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Polecam wynająć sobie własne mieszkanie. To o wiele lepszy komfort niż wynajem pokoju w hotelu. I jeśli jedziecie w kilka osob, dzięki temu dużo zaoszczędzicie.
Ostatnio zmieniony pt maja 31, 2019 8:43 am przez monika89, łącznie zmieniany 1 raz
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

W jakiej miejscowości nad morzem zarezerwować noclegi

Postautor: Kozaczek » pn maja 27, 2019 12:43 pm

Polecam wynajęcie sobie noclegu w Dziwnowie. Bardzo mila oraz klimatyczna miejscowość. moja ciocia ma tam obecnie pensjonat oraz często ją odwiedzamy. Jest bardziej kameralnie niż przykładowo w Międzyzdrojach, znajduje się tam piękna piaszczysta plaża z białym piaskiem. Jednocześnie jest to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Jeśli chcesz dobrze wypocząć polecam również świetne miejsce nad jeziorem. Mianowicie dwór Kolesin. Przepiękny ośrodek w ładnym otoczeniu.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: W jakiej miejscowości nad morzem zarezerwować noclegi

Postautor: Kozaczek » śr paź 02, 2019 8:35 am

Teraz chcialam tam sama pojechać, ale mąż mi powiedział ze absolutnie nie. Wszędzie moge jechać sama ale nie do Francji, bo on gdzieś w środku czuje ze jak pojadę sama, to juz nie wróce. I powiem wam że cos w tym jest...

Kiedy skończyłam liceum i złożylam papiery na studia, kupiłam bilet do Francji (w 1 stronę). Na studia się dostałam, ale i tak chciałam wyjechać. Mialam nawet nagrana pracę... ale poznałam mojego obecnego męża i dla niego zostałam. On jako jedyny z mojej rodziny wie o tym, że takie miałam plany.... i pewnie dlatego jest taki niepewny

W kazdym razie oprócz tego wyjazdu (nieplanowanego) mamy tam spędzić jeszcze wakacje... Wlasnie jestem w trakcie szukania noclegu (poczta pantoflową, czyli jeden znajomy drugiemu znajomemu) Mam nadzieję, ze dzięki temu zaszyjemy się gdzieś na wsi na południu Francji na kilka tygodni, noclegów warto tam szukać na airbnb.

No i w tym roku jeszcze chcemy kilka dni spędzić tutaj:
http://www.przystanektlen.pl/site/95/bo ... lskie.html

Bardzo nam się dobrze w Borach Tucholskich wypoczywało.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości