Kierunek studiów

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Kierunek studiów

Postautor: dzessie » sob lis 10, 2018 10:15 am

Gdybyście mieli obecnie decydować na jaki kierunek studiów warto pójść, to co to by było? Gdybyście mieli możliwość drugi raz podjąć decyzję w tej sprawie?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Kierunek studiów - nauka języków

Postautor: monika89 » pn lut 11, 2019 11:40 am

dzessie pisze:Gdybyście mieli obecnie decydować na jaki kierunek studiów warto pójść, to co to by było? Gdybyście mieli możliwość drugi raz podjąć decyzję w tej sprawie?


Pewnie wybrałabym się na to na co poszłam. Kierunek jaki wybrałam może nie jest przyszłościowy ale przynosi mi przyjemnosć i to w sumie było dla mnie najważniejsze :) Moja rada: uczcie się języków. Może nie jako zawód, ale język warto jest znać bo otwiera drzwi do wielu firm. Aktualnie coraz więcej firm współpracuje z zagranicznymi firmami i znajomość języka obcego jest znacznym ułatwieniem.
Opcjonalnie jakieś usługi związane z ubezezpieczeniami - coraz więcej jest w końcu klientów zagranicznych.
Ostatnio zmieniony wt lip 02, 2019 6:26 am przez monika89, łącznie zmieniany 2 razy
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Kierunek studiów - informatyka

Postautor: migotka » pt lut 22, 2019 1:06 pm

Kierunki zwiazane z branza IT sa dobrze platne. Niestety to nie praca dla kazdego.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Kierunek studiów

Postautor: Regosa » śr lut 27, 2019 8:03 am

Tylko techniczne i it, reszta branż w Polsce jest obecnie słabo opłacalna :(
Regosa
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 25, 2019 11:09 am

Kierunek studiów - branża IT

Postautor: migotka » pn kwie 15, 2019 1:09 pm

W branzy IT to fakt mozna znalezc prace bez problemu.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Kierunek studiów

Postautor: pelek » wt cze 11, 2019 11:43 am

Oczywiście, ale trzeba być specjalistą w swojej dziedzinie. Dążę do tego, że pracę można znaleźć, ale poziom zarobków zależy w dużej mierze od tego, czy ktoś jest specjalistą, jakie ma doświadczenie i co potrafi. Nie od dziś wiadomo, że jeden specjalista potrafi zastąpić 10 innych pracowników, którzy nie mają szerszego pojęcia o danej dziedzinie.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Kierunek studiów

Postautor: barbarzyn » pn lip 08, 2019 12:20 pm

Aktorstwo :) i gra w telenowelach, chociaż tam można bez szkoły. :)
barbarzyn
 
Posty: 43
Rejestracja: pt sie 09, 2013 11:56 am

Kierunek studiów

Postautor: Nala » czw lip 25, 2019 7:41 am

Szczerze mówiąc nie zmieniłabym zdania i wybrałabym to samo, ale może dodatkowo zdecydowałabym się jednak na drugi kierunek :)
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron