Jaki wystrój do nowej kawiarni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jaki wystrój do nowej kawiarni

Postautor: monika89 » śr lut 13, 2019 8:38 am

Chciałabym otworzyć w mieście kawiarnię. Ciekawa jestem jaki wystroj się Wam podoba i w jakim byście dobrze się czuli?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Jaki wystrój do nowej kawiarni

Postautor: dzessie » czw lut 14, 2019 1:52 pm

Kawiarni jest sporo i będziesz musiała się na pewno wyrożnić. Zwracamy coraz większą uwagę (co oczywiste) na gatunek i sposób przygotowania kawy, ale także wystrój lokalu, ustawienie stolików czy oferowane ciastka i kanapki. Dlatego właściciele kawiarni muszą nauczyć się spełniać nawet najbardziej zróżnicowane wymagania klientów. Może nie jest taka duża konkurencja co w centrum, ale jednak jest.

Jeśli chodzi o mnie to podobają mi się wnętrza z nowoczesnym i modernistycznym wystrojem. Najlepiej się w takich właśnie czuję.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron