Wrażliwe informacje klientów

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Wrażliwe informacje klientów

Postautor: kasztanka » śr maja 16, 2018 12:34 pm

Witajcie

W jaki sposób takie duże firmy zabezpieczają wrażliwe informacje klientów, czy takie informacje są przechowywane offline ??pytam w kontekscie mojej firmy.

jak ktoś ma podobne pytania http://scancentre.pl/ tutaj można się dowiedzieć o różnych usługach związanych z masowym kopiowaniem itd..

dziękuję i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt maja 29, 2018 8:41 am przez kasztanka, łącznie zmieniany 1 raz
kasztanka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 19, 2018 1:06 am

Wrażliwe informacje klientów

Postautor: dzessie » pt maja 18, 2018 10:19 am

Aktualnie dane przechowuje się elektronicznie. Weszła nawet ustawa o przechowywaniu elektronicznej dokumentacji. Dane muszą być bardzo dokładnie zabezpieczone i dlatego też warto zdecydować sie na usługi informatyczne do firmy. Tak aby ktoś bardziej doświadczony zajał sie tym wszystkim. I dokładnie wszystko zabezpieczył tak aby nic nie wyciekło. http://nowyoutsourcing.pl/kompleksowa-o ... jej-firmy/
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2018 6:24 am przez dzessie, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Wrażliwe informacje klientów

Postautor: kasztanka » pn maja 21, 2018 7:22 pm

Dzięki za odp. tak to sie zgadza co napisałeś. Myślałam bardziej w jaki sposób dane które mam w postaci papierowej (w ilości hurtowej :) przenieść na dysk i dalej do programu który posiadam ....

Jakiś pomysł z zaznaczeniem że dane w ilosćiach hurtowych...

dzięki za odp

pozdrawiam
kasztanka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 19, 2018 1:06 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron