Jaki prezent na pierwszą komunię?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Postautor: bulgaribulgari » czw maja 21, 2009 12:49 pm

Ja kupiłem bratankowi świecące rolki, poza kopertą oczywiście, w której nie powiem ile było :wink:

Strasznie się zajarał tymi rolkami, na początku trudno było mu utrzymać równowagę, ale potem rozkminiliśmy, że trzeba jeździć trzymając jedną nogę z przodu w linii prostej jak na ślizgawce, potem śmigał jak zły, nawet dał pojeździć bo rolki pasują na każdy but

Mieliśmy z tego niezły ubaw :lol: :lol:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7726738
bulgaribulgari
 
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 21, 2009 12:39 pm

Postautor: teqilaa » czw maja 21, 2009 2:24 pm

ja własnie jestem po zakupie prezentu...PSP, miesci sie w kwocie przeznaczanej na takie okazje. Chrzesniak będzie wniebowziety. W zeszłym roku "opędzilismy" rowerami , dzieciaki mega szczesliwe. Nie jestem w stanie pojac tych wszystkich quadów, laptopów, telwizorów które kosztują nie raz tyle ile niektórzy chceliby zarabiać. Po wuja 9latkowi quad?
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Jaki prezent na pierwszą komunię?

Postautor: teresa » czw maja 21, 2009 2:28 pm

teqilaa pisze:Po wuja 9latkowi quad?

siła marketingu i mediów, które rozbudzają w rodzicach i ludziach szał komunijnych zakupów ;)
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » czw maja 21, 2009 2:30 pm

ale to wystarczy posiadac troche tkanki mózgowej i wyobraźni!
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Jaki prezent na pierwszą komunię?

Postautor: teresa » czw maja 21, 2009 2:38 pm

teqilaa pisze:wystarczy posiadac troche tkanki mózgowej i wyobraźni

Wystarczy, ale jak widać niektórzy mają z tym problem i potem oglądamy w TV informacje że jakieś dziecko wjechało quadem w sklep ;)
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Jaki prezent na komunię? - poradnik zakupowy 2018

Postautor: lucja » pt kwie 27, 2018 8:03 am

Obrazek

Jaki prezent na komunię? - poradnik zakupowy 2018 Gadżety technologiczne zawsze są w modzie. Prezentujemy zestawienie naszych kandydatów na najbardziej udane prezenty komunijne. Propozycje posegregowaliśmy według ceny – od najtańszych do najdroższych: https://www.pcworld.pl/ranking/Jaki-pre ... 10112.html
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Bóg urojony - jaki prezent na pierwszą komunię?

Postautor: Tulipano_0602 » śr maja 09, 2018 1:59 pm

Może taki:
lubimyczytac.pl/ksiazka/47871/bog-urojony
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Re: Jaki prezent na pierwszą komunię?

Postautor: krystian89 » wt maja 15, 2018 5:25 pm

na prezent kupiłem smartfona dzieciakowi... a już niedługo będziemy stroić salę komunijną, kupilismy mnóstwo świec i girland na stół godanparty.pl który dodają charakteru sali :) z komunia jest tyle roboty co z weselem
krystian89
 
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 05, 2016 4:05 pm

Jaki prezent na pierwszą komunię?

Postautor: dzessie » pt maja 18, 2018 10:25 am

Jesli nie mamy pomysłu na to co podarować na komunię to najlepiej postawić na podarowanie dzieciakowi pieniędzy. Rodzice na pewno będą wiedzieli co będzie dziecku potrzebne. Ewentualnie sprezentować coś tradycyjnego.Jak zegarek. Dobre są firmy takie jak
invicta
casio
seiko
Będzie pamiątka na przyszłość

Dobre ceny ma ten sklep czaszegarkow.pl
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Jaki prezent na pierwszą komunię?

Postautor: Kamilka75 » czw sie 23, 2018 11:39 am

Wiele osób uważa, że nadal trzeba dziecku podarować na przykład tablet, komputer czy smartwatch, bo to na to przyszła teraz moda. Ja jednak sądzę, że nadal w cenie są takie zegarki crazytime.pl/pol_m_Meskie_Producenci_Lacoste-252.html , albo rowery. Ja pamiętam, że też miałam zegarek z komunii i bardzo lubiłam go nosić. Do tej pory gdzieś w szafce leży. A rower już wyeksploatowałam.
Kamilka75
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 22, 2018 11:12 pm

Poprzednia

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości

cron