Wigilia Pełna Prezentów Turniej

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Wigilia Pełna Prezentów Turniej

Postautor: Kamil M » śr paź 12, 2016 10:29 am

Z dniem 15 października startujemy z nową czwartą już edycją Wigilii Pełnej Prezentów. W zeszłym roku dzięki waszej ofiarności zebraliśmy – 2 415,11 zł. Dzięki tym środkom udało się nam zakupić potrzebną pomoc dla ośmiu rodzin. W kolejnej już edycji liczymy na kolejne rekordy finansowe. Dzięki, którym pomożemy wielu rodzinom.
Jak możecie nas wesprzeć: 1. na terenie gminy Lesznowola i Piaseczno będą ustawione puszki kwestarskie z logiem akcji Wigilia Pełna Prezentów. Nie będzie żadnego zaskoczenia jesteśmy u stałych naszych partnerów.
2. W dniu 6 listopada odbędzie się Charytatywny Turniej Siatkówki – Wigilia Pełna Prezentów w Piasecznie. Już dzisiaj zachęcam was do zgłaszania się do turnieju pod telefonem: 572-262-973 lub e-mailem. redakcja@skpm.pl , k.myszynski@tlen.pl . Liczę na was także w tej edycji Wigilii Pełnej Prezentów.

Akcja została zarejestrowana na portalu zbiórek pod nr. 2016/3439/OR

Zachęcam do zgłaszania się do Charytatywnego Turnieju Siatkówki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Charytatywna Zumba Wigilii Pełnej Prezentów

Postautor: Kamil M » czw lis 24, 2016 12:57 am

Przed nami kolejny bardzo ważny event sportowy - Charytatywna Zumba Wigilii Pełnej Prezentów. Już dzisiaj zapraszam wszystkich chętnych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w dniu 3 grudnia od godz. 17:00 na hali sportowej Stadionu Miejskiego w Piasecznie. Czekają nas dwie godziny wspaniałej zabawy :) a co najważniejsze zbieramy kolejne środki finansowe na rzecz Wigilii Pełnej Prezentów. Minimalna wpłata za udział w maratonie zumby to 10 zł. Nie może was po prostu zabraknąć!

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Muzyka na żywo Oblicza Wysockiego

Postautor: Kamil M » pn lis 28, 2016 9:48 am

Muzyka na żywo: Oblicza Wysockiego

W niedzielę 4 grudnia o 18.00 w 8 Ball Club w Piasecznie wystąpi Krzysztof Bratosiewicz, laureat VI Festiwalu im Włodzimierza Wysockiego "Wołodia pod Szczelińcem". W swoim muzycznym występie z gitarą pokaże różne oblicza niezapomnianego barda, Włodzimierza Wysockiego, który potrafił być wolnym człowiekiem w najbardziej zniewolonym państwie. Bez jednego tomiku wierszy, bez płyt, reklam, plakatów, bez zezwoleń na zawsze półlegalne koncerty, bez występów w telewizji i w radiu, stał się najpopularniejszym człowiekiem w całym Związku Radzieckim. Jak zauważył dyrektor artystyczny Teatru na Tagance Jurij Lubimow: "W kraju,w którym nic nie było wolno, on zaśpiewał wszystko co chciał. I był tak niewiarygodnie popularny, tak kochany przez wszystkich, że nic nie można było z tym zrobić. Można go było tylko zabić." Krzysztof Bratosiewicz śpiewa od wielu lat, w 2016 roku zdobył I miejsce na festiwalu "Wołodia pod Szczelińcem" i wyróżnienie w konkursie"Pieśni narowistych" Włodzimierza Wysockiego. Mieszka w Konstancinie, prowadzi własną firmę, żegluje po morzach i oceanach. I śpiewa. Serdecznie zapraszamy!

Podczas występu będą zbierane środki finansowe na rzecz akcji charytatywnej Wigilia Pełna Prezentów.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Wigilia Pełna Prezentów Turniej

Postautor: Kamil M » pn lis 13, 2017 11:35 pm

Czas zacząć zbiórkę środków finansowych na tegoroczną akcję pomocową - Wigilia Pełna Prezentów. Na sam dobry początek czeka nas Turniej Siatkówki, który odbędzie się w hali Stadionu Miejskiego w Piasecznie. Już dzisiaj zachęcam wszystkich do zgłaszania swoich drużyn i gry w tym wyjątkowym turnieju. Dodam, że trzy drużyny zgłosiły się same, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem turnieju. Gramy 26 listopada od godz. 10:00. Wpisowe to 20 zł od każdego gracza. Kontakt w sprawie turnieju - tel. 513-451-275, e.mail. k.myszynski@tlen.pl

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Koncert charytatywny Wigilia Pełna Prezentów

Postautor: Kamil M » śr lis 15, 2017 8:25 pm

8 grudnia o godz. 20:00 wystartuje w 8 Ball Clubie w Piasecznie wyjątkowy koncert charytatywny-Wigilia Pełna Prezentów. Na scenie będziecie mogli zobaczyć naszego konstancińskiego rapera-AdsoNa, warszawski zespół PnX, a także warszawsko-konstanciński zespół-The Option.
Podczas całego koncertu będzie prowadzona zbiórka finansowa na rzecz akcji charytatywnej-Wigilia Pełna Prezentów. Zebrane podczas koncertu środki finansowe zostaną przeznaczone na zakupy: żywności, ubrań, środków higieny czy AGD dla rodzin w potrzebie z terenu powiatu piaseczyńskiego. Dlatego kochani nie może was zabraknąć podczas tego koncertu! Liczę na wasze gorące serca i pomoc, tak jak to było w poprzednich latach akcji charytatywnej Wigilia Pełna Prezentów. Zbiórka została zarejestrowana na portalu zbiórek.gov.pl pod numerem: 2017/4166/KS.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Koncert Charytatywny Wigilia Pełna Prezentów

Postautor: Redakcja » ndz gru 03, 2017 7:23 pm

Obrazek

8 grudnia 2017 roku w 8 Ball Club Piaseczno odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny - Wigilia Pełna Prezentów
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... entow-2017
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 10640
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron