Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: sylwia4012 » pn lip 21, 2014 7:42 am

witajcie, potrzebuje wybudować konstrukcję ze stali na magazyn, w sieci znalazłąm firmę CoBouw, która zajmuje się takimi właśnie projektami, może ktoś miał okazję z nimi współpracować, oferta bardzo mi psuje, więc chciałam zasięgnąć obiektywnej opinii cobouw.pl/konstrukcje-ze-stali
sylwia4012
 
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 6:30 pm

Re: Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: argrabi » pn lip 21, 2014 10:34 am

Są naprawdę rewelacyjni, fachowi i tani..
Mi zrobili klatkę dla chomika... Konstrukcja mieszana z profili zimnogiętych..
Chomik czuje się wspaniale!!
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: Wiesiek89 » wt lut 09, 2016 9:04 am

Też szukałem co nie co na ten temat w sieci. I chciałbym się przy okazji z Wami podzielić czymś. Czy słyszeliście może o firmie warehouses.pl Zajmują się poszukiwaniem dla nas najlepszej oferty wynajmu magazynu oraz pośredniczą w negocjowaniu najlepszej dla nas oferty. Dzięki temu nie wtopimy masy pieniędzy . To na prawdę bardzo dobre rozwiązanie. Zgadzacie się ze mną ? Czy lepiej szukać na własną rękę ?
Wiesiek89
 
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 05, 2014 11:59 am

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: lorien » ndz kwie 03, 2016 11:10 pm

Przy wyborze firmy projektującej oraz wykonującej konstrukcje stalowe należy zwrócić uwagę na doświadczenie oraz dotychczasowe realizacje. Dobrze także wybrać firmę, która inwestycje przeprowadzi kompleksowo od doradztwa i projektu, poprzez dokumentację techniczną, aż do samej realizacji. Taką firmą jest Zarzycki Konstrukcje zarzycki-konstrukcje.pl mogąca się pochwalić bogatym portfolio oraz doświadczoną ekipą projektową i inżynierską. Zlecenia przyjmują z całego kraju.
lorien
 
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 07, 2015 8:44 pm

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: zuzia.gola » sob kwie 16, 2016 8:45 pm

Bardzo dobre opinie krążą o projektach krakowskiego biura projektowego DMC adaptacjeprojektowkrakow.pl, więc zerknij. Zaprojektują albo odnajdą projekt idealnej hali/magazynu, przekształca na miarę Twoich potrzeb, oczywiście jeśli będzie to możliwe.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: Falkon » ndz lut 26, 2017 2:58 pm

Firm, które się tym tematem zajmuja nie brakuje na rynku. To co jednak istotne to, żeby wybrać firme, która oprócz postawienia magazynu gwarantuje Ci jakieś rzeczy dodatkowe. u nas było tak, ze firma współpracowała z firmami, które wyposażają magazyn i wiele rzeczy udało się kupić w dobrych cenach chociażby wagi najazdowe - wag-pol.pl a potrzebowaliśmy dwie, więc oszczędność rzędu kilku procent na wyposażeniu robi naprawdę różnice.
Falkon
 
Posty: 11
Rejestracja: śr maja 14, 2014 2:06 pm

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: magda86 » czw wrz 21, 2017 6:11 pm

Zgadzam się, że jeśli decydujemy się na budowę hali stalowej to warto wydać trochę więcej i zdecydować się na naprawdę dobrą firmę. Wg mnie taką jest firma Ocmer ocmer.com.pl/hale/hale-stalowe-ogolne-informacje Miałam okazję oglądać kilka ich realizacji z racji tego, że mój ojciec na kilku budowach był kierownikiem. Firma zajmuje się realizacją inwestycji od planowania do jej ukończenia więc zapewnia inwestorowi kompleksowe rozwiązanie.
Wybudowana hala powinna być jak najbardziej dostosowana do działalności, która będzie w niej prowadzona. Trochę inaczej wygląda hala produkcyjna a inaczej gdy ma być magazynowa lub biurowa.
magda86
 
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 5:07 pm

Budowa konstrukcji ze stali na magazyn

Postautor: heniutek » pt lis 17, 2017 9:53 am

Jeżeli nadal szukacie firmy do budowy konstrukcji stalowych to polecam firmę metaltech.pl. Mają spore doświadczenie w branży i spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat. Myślę, że warto zaufać doświadczonej firmie, niż szukać najtańszych rozwiązań.
heniutek
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 02, 2017 11:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron