Wózek - pomóżcie w wyborze

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Wózek - pomóżcie w wyborze

Postautor: sebmroz » śr maja 25, 2016 12:06 pm

Musze wybrać fotelik dla córeczki, taki od 9 kg. Zastanawiamy się czy warto kupować taki aż do 36 kg? Czy dziecko które tyle waży rzeczywiście jeździ jeszcze w foteliku? Jakie modele polecacie? Wpadło mi w oko coś takiego alegratka.pl/ogloszenie/fotelik-samochodowy-rumba-pro-15-36-kg-27509395.html Ważne, żeby był bezpieczny, łatwy do utrzymania w czystości i żeby dało się w nim spać.
sebmroz
 
Posty: 16
Rejestracja: śr cze 19, 2013 8:58 am

Wózek - pomóżcie w wyborze

Postautor: Mamusia16 » śr lut 08, 2017 6:50 pm

Ja też podpinam się do tematu. Muszę kupić wózek spacerowy dla dziecka. Przeszukuję internet i wybór jest naprawdę ogromny. Moją uwagę zwrócił wózek Joie babyland.pl/pl/product/60462,joie-muze-wozek-spacerowy jest niedrogi i wygląda fajnie. Czy ktoś może mi coś o nim powiedzieć?

Pozdrawiam!
Mamusia16
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2017 8:39 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron