Remont łazienki

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Remont łazienki

Postautor: najlena1506 » śr wrz 24, 2014 9:52 pm

Witajcie,

zdecydowaliśmy się z mężem na wyremontowanie łazienki. Do tej pory mieliśmy ściany pomalowane farbą no i płytki na podłodze. Chcielibyśmy te podłogowe wymienić i położyć coś nowego na ściany - być może na jednej nawet fototapetę. Szukamy jakiś większych płytek na podłogę i takich standardowych na ścianę. Nie ukrywam, że koszty chcemy mieć jak najniższe dlatego szukamy, jakiegoś dobrego i nie koniecznie drogiego sklepu internetowego. Możecie coś poradzić? czy lepiej stacjonarny odwiedzić?
najlena1506
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 11:39 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: MEGADAMION76 » czw wrz 25, 2014 12:08 pm

I w jednych i drugich sklepach często można trafić na promocje i przeceny płytek. Dlatego warto wybrać się do co najmniej kilku miejsc. Co więcej - często te same płytki różnie kosztują w różnych sklepach. Przy kilku metrach kwadratowych oszczędności może nie są duże, ale przy kilkunastu cena robi już różnicę i objazd po sklepach na pewno się zwróci.
MEGADAMION76
 
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 12, 2014 11:36 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: IMCKINLEY80 » pt wrz 26, 2014 11:31 am

A jeżeli macie już wybrany jakiś konkretny model to warto sprawdzić jeszcze w internecie
IMCKINLEY80
 
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 16, 2014 7:57 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Remont łazienki

Postautor: ProMarleen97 » pt wrz 26, 2014 3:06 pm

Jeżeli chodzi o płytki to w internecie można znaleźć wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo ofert, warto wybrać sobie jakąś płytkę w sklepie stacjonarnym, a potem zamówić ją przez internet, myślę, że takie rozwiązanie będzie zdecydowanie lepsze, jeżeli zależy Wam na oszczędności. Poza tym takie zamówienie przez internet dojedzie do Was na miejsce :)
ProMarleen97
 
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 17, 2014 7:31 am

Re: Remont łazienki

Postautor: joko » sob paź 04, 2014 2:50 pm

Myślę że przed ruszeniem po sklepach dobrze jest przejrzeć kilka propozycji aranżacji (np. domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-lazienke,ik5.html ) i poszperać opinii tych co już mają to za sobą. Ja tak wyleczyłam się z umywalki na szafce. Poczytałam, że taka "miska" powoduje że ciągle wkoło jest nachlapane. Głównie sięgając po mydło, lub po prostu gdy strumień nalewanej wody chlapie. Zwykła płyta MDF nie pomoże. Musi być albo kamienna albo ze szkła, najlepiej malowanego. Inna uwagą jest to by lustro znajdowało się jakieś 20 cm nad umywalką. Zachlapane wygląda nieestetycznie. Jeżeli dajecie ogrzewanie podłogowe pamiętajcie by nie dawać przy muszli klozetowej i pod szafką umywalkową. Wysychanie syfonu spowodowane nagrzaniem podłogi skończy się fetorem z kanalizacji.
Ostatnio zmieniony ndz paź 26, 2014 8:56 pm przez joko, łącznie zmieniany 1 raz
joko
 
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:48 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: FloydFoto » czw paź 09, 2014 3:14 pm

Mogę polecić wykonawce , z którego ja jestem zadowolona .
FloydFoto
 
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 03, 2014 2:58 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: sweetlemon » pt lis 07, 2014 11:31 am

Fajne inspiracje można znaleźć na stronie pracowniamebli.com :)
sweetlemon
 
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 13, 2014 10:29 am

Re: Remont łazienki

Postautor: Tamara » sob lis 22, 2014 3:56 pm

My panele dekoracyjne mamy na ścianach, kupiliśmy w voxie.Fajnie to wygląda, coś innego niż płytki:)
Tamara
 
Posty: 23
Rejestracja: śr lis 13, 2013 3:24 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: prince » śr gru 03, 2014 11:53 pm

Ja właśnie szykuję swoje pierwsze mieszkanie, bo w końcu udało mi się odłożyć trochę pieniędzy i wyprowadzić od rodziców ;). Łazienka i kuchnia to jak wiadomo podstawa. Można spać na materacu, ale bez lodówki i toalety nie da się przeżyć ;). Poza tym łazienka to moje oczko w głowie, bo zawsze najbardziej zwracam uwagę na to pomieszczenie ;). Jednak "designerskimi" gadżetami zajmę się dopiero, gdy odłożę trochę kaski, bo na razie pieniądze wydaję na podstawowe sprzęty, malowanie, podłogi. Szukam właśnie pralki, a że nie znam się za bardzo na AGD i RTV to najczęściej sugeruję się zdaniem innych. Siostra poleca mi coś takiego niezawodnepralki.pl/turbowash/ i w sumie zainteresowałam się tymi pralko-suszarkami. Może ktoś z Was ma już w domu pralko suszarkę? Czy taki "gadżet" się sprawdza? Liczę na pomoc ;) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
prince
 
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 03, 2014 10:14 am

Re: Remont łazienki

Postautor: sweetlemon » czw gru 04, 2014 10:04 am

A co myślicie o wkładach kominkowych w łazienkach? Byłem ostatnio u znajomego i miał coś takiego moj-kominek.pl/pl/sklep/kategoria/wklady-kominkowe,2098,2451,1.html :) Co prawda łazienka duża, przestronna. W mojej 2x2 raczej nie byłoby na to miejsca :D
sweetlemon
 
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 13, 2014 10:29 am

Re: Remont łazienki

Postautor: Sylka » śr gru 10, 2014 11:05 am

Wydaje mi się że najlepiej wybrać się do sklepu budowlanego i zobaczyć ich ofertę. My z kolei się zastanawiamy czy zakupić wannę czy kabinę. W tej pierwszej można relaksować się po ciężkim dniu jednak zajmuje więcej miejsca, znalazłam równie ładne kabiny: nexterio.pl/15697,15690,15690,Kabiny-prysznicowe-i-scianki_Kabiny-prysznicowe-polokragle.html i można również je ładnie przyrządzić. Jakie jest wasze zdanie odnośnie tego co wybrać ?
Sylka
 
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:19 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: FloydFoto » śr gru 10, 2014 2:31 pm

Jesli masz czas na wanne i lubisz to wanna .Ja nie mam czasu sie wylegiwac wiec mam brodzik (murowany) :)
FloydFoto
 
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 03, 2014 2:58 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: lorien » śr mar 02, 2016 5:00 pm

W przypadku remontu łazienki warto od razu sprawdzić stan rur i ogólnie hydrauliki. Trochę kiepsko by było, gdyby po remoncie nagle coś się stało z instalacją wodno-kanalizacyjną. Wizja kucia świeżo wyremontowanych ścian nie jest miła. Dlatego korzystnie jest, jak remont łazienki przeprowadza firma, która jednocześnie zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z hydrauliką, np. firma darek-hydraulik.pl działająca na terenie Warszawy i okolic.
lorien
 
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 07, 2015 8:44 pm

Remont łazienki - polecany fachowca

Postautor: Rafaella » wt maja 24, 2016 6:56 pm

Ja przy wszelkiego rodzaju zmianach w mieszkaniu, czy wykończeniach zawsze korzystam z fachowców perfectspace.pl/oferta_wykanczanie_wnetrz/ Łazienka i kuchnia skończona. Najważniejsze, żeby poszło szybko, a ja żebym nie traciła czasu, którego i tak nie mam, więc wszystkim zajmują się za mnie.
Rafaella
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 23, 2016 2:44 pm

Remont łazienki

Postautor: izasteblecka » czw paź 20, 2016 1:42 pm

W przypadku remontu łazienki ja polecam rozejrzeć się po stronach internetowych i pooglądać inne realizacje.
Ciekawe projekty znajdują się na stronie tego salonu (dzisiaj go znalazłem, naprawdę ciekawe realizacje): wyposazenielazienek.pl Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji najlepiej czerpać inspiracje od najlepszych :)
izasteblecka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 10:57 am

Następna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron