Sprzedam Sklep Zoologiczny w Piasecznie

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

Sprzedam Sklep Zoologiczny w Piasecznie

Postautor: Twoje Zoo » czw sty 17, 2013 8:01 am

Sprzedam / Odstąpię prosperujący sklep zoologiczny wraz z pomieszczeniem do pielęgnacji zwierząt.
Sklep znajduje się w Piasecznie.
Lokal ok.120m2.

Sklep składa się z 4 pomieszczeń-
1 pomieszczenie - sala sprzedażowa pokarmy i akcesoria dla psa, kota i gryzoni oraz żywe zwierzęta (świnka morska, królik, chomik) 2 pomieszczenie - pokarmy i akcesoria akwarystyczne (żywe ryby) oraz wędkarstwo 3 pomieszczenie wanna do pielęgnacji zwierząt z możliwością wstawienia stołu groomerskiego ,4 pomieszczenie WC.

Lokal posiada dużą witrynę która jest widoczna z ulicy , przed lokalem jest przystanek autobusowy,miejsca parkingowe przed lokalem.Sklep jest prowadzony ponad 3 lata - posiada
Grono stałych klientów i duży potencjał nowych.
Sprzedaję w pełni wyposażony i zatowarowany sklep.

Jeżeli jesteś zainteresowa- na/ny - proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. Nie wysyłam informacji księgowo finansowych przez e-mail. Kontakt do mnie : Michał Chabiera 504213112, chabiera@chaba.pl


** zdjęcia wysyłam na e-mail.
Awatar użytkownika
Twoje Zoo
 
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 7:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno-ul.Jana Pawła II 37

Postautor: detanica » pt lut 07, 2014 4:13 pm

Witam,
Czy oferta sprzedaży jest jeszcze aktualna?
detanica
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 07, 2014 4:11 pm

Postautor: sweetlemon » czw maja 22, 2014 9:06 am

Kolega zastanawia się, czy otworzyć u nas sklep. Jak Wasze doświadczenia? Ja mu odradzam, bo sami w domu zamawiamy wszystko ze strony http://www.otozoo.pl/pl/sklep/kategoria ... 276,1.html. Ale zobaczyłam wątek, to pomyślałam, że spytam :)
sweetlemon
 
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 13, 2014 10:29 am


Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości