Hobby - biżuteria

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Hobby - biżuteria

Postautor: Melissa » śr kwie 30, 2014 11:50 pm

hej!

Czy wśród forumowiczek są miłośniczki ręcznie robionej biżuterii? Ja uwielbiam koraliki modułowe (czyli takie, jak te: http://onyks.eu/pol_m_Bizuteria-modulow ... -3183.html) i bransoletki z nich. A Wy?
Pozdrawiam :)
Melissa
 
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 17, 2010 10:52 am

Postautor: ruda08 » pn maja 19, 2014 11:00 am

Muszę przyznać szczerze, że nawet bardzo nie lubię ręcznie robionej biżuterii :P te są bardzo podobne do koralików pandory (których też nie lubię), wolę zwykłą złotą biżuterię, nie jakieś wymysły :D
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

Postautor: Ekomaranda95 » wt maja 27, 2014 12:40 pm

Robienie własnej, indywidualnej biżuterii jest bardzo fajne, doceniam osoby, które same robią biżuterię i mają do tego zdolności, a robisz biżuterie na zamówienie na jakąś większą skalę czy tylko na własne potrzeby?
Ekomaranda95
 
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 15, 2014 11:15 am
Lokalizacja: Wałcz

Postautor: Rolandakrk90 » czw maja 29, 2014 2:49 pm

Ja często kupuję takie własnoręczne wyroby, bo wiem, że wtedy mam unikalną biżuterię, która się nie powtórzy na szyi czy uszach innej kobiety, jak dla mnie taka własnoręcznie robiona biżuteria to świetne hobby i znakomita pasja...
Rolandakrk90
 
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 20, 2014 8:34 am

Postautor: najlena1506 » śr cze 04, 2014 8:46 pm

Ja też bardzo lubię tą ręcznie robioną biżuterię jest bardzo elegancka i o dziwo wytrzymała... wiem ponieważ mam już sporą kolekcję i nic się z tym nie dzieje dlatego śmiało można robić takie prezenty
najlena1506
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 11:39 pm

Postautor: Ricarda94 » pn cze 09, 2014 1:32 pm

a czy może ktoś zajmuje się kolczykami? zastanawiam się nad robieniem takich, bo sama dużo noszę i bardzo często kupuję taki hand made - w galeriach są osobne stoiska i można sobie samemu wybrać elementy
Ricarda94
 
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 29, 2014 9:56 am

Re: Hobby - biżuteria

Postautor: Charlie84 » pn lip 07, 2014 9:35 pm

Czy chodzi wam o bizuterię modułową? Sama sie tym bardzo interesuję! Ale zaprzestałam robienia tej biżuterii, ponieważ zajmuje mi to bardzo dużo czasu, materiały również nie należą do najtańszych, przestało mi się opłacać
Charlie84
 
Posty: 12
Rejestracja: czw maja 22, 2014 5:32 pm

Re: Hobby - biżuteria

Postautor: kubeczek07 » wt sie 12, 2014 1:12 pm

Robienie własnoręcznej biżuterii to naprawdę świetna sprawa :D Nie mamy ograniczeń jak robić, tylko to co wyobraźnia podsunie. Też taką posiadam w domu.
kubeczek07
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 08, 2014 10:13 am
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Hobby - biżuteria

Postautor: sylwia4012 » czw lis 27, 2014 9:38 am

kubeczek07 a gdzie kupujesz akcesoria? Zaczynam swoja przygodę z biżuterią, mam wiele pomysłów, które sukcesywnie realizuję (z powodzeniem wśród znajomych jak narazie) Spory wybór znalazłam na http://onyks.eu , często maja ciekawe promocje, a cenowo całkiem nieźle. Masz jakieś pomysły, sposoby by "produkcja" szła szybciej, czy to jednak zależy od wprawy?
sylwia4012
 
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 6:30 pm

Re: Hobby - biżuteria

Postautor: prince » śr gru 03, 2014 11:45 pm

Moja siostra też robi własnoręcznie biżuterię. Muszę przyznać, że wygląda to super ;)
Awatar użytkownika
prince
 
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 03, 2014 10:14 am

Hobby - biżuteria

Postautor: sirena92 » czw lut 26, 2015 4:54 pm

Podziwiam siostrę : ) Chociaż mam takie pytanie czy ona to po prostu robi jakoś z pasji czy to już jej może praca zawodowa ?Bo po prostu tego akurat nie wiem i takiej informacji nie podałaś ; ) Naprawdę podziwiam Szwajcarów bo oni muszą być bardzo dokładni i precyzyjni bo przecież wiecie, że stamtąd są najlepsze zegarki i biżuteria
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2015 5:16 pm przez sirena92, łącznie zmieniany 1 raz
sirena92
 
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 17, 2015 4:08 pm

Hobby - biżuteria

Postautor: tobiasz86 » pt lut 27, 2015 12:01 pm

Chyba nie pokaże niestety tych swoich rzeczy z tego po prostu powodu, że no nie wiem tylko dla wybrańców. Co racja to racja iż takie najlepszą biżuterię tworzy się właśnie w Szwajcarii. Zdecydowanie moim zdaniem to jest taki kraj bardzo neutralny i nic tam się nie dzieje a pracują bardzo dobrze i mają się dobrze a ich biżuteria jest klasyczna
Ostatnio zmieniony czw mar 17, 2016 3:37 pm przez tobiasz86, łącznie zmieniany 1 raz
tobiasz86
 
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 19, 2015 4:22 am

Hobby - biżuteria

Postautor: artur80 » pn lis 02, 2015 2:26 pm

Witam. Widzę, że znacie się na temacie. Mam taką sprawę. Zbliżają się urodziny mojej Narzeczonej. Chciałbym jej dać coś wyjątkowego. Co myślicie o wygrawerowaniu czegoś na biżuterii właśnie? I jaka byłaby odpowiednia na tę okazję? (Bo pierścionek oczywiście już ma :) )
artur80
 
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 07, 2015 1:38 pm

Dobrym pomysłem na prezent są zegarki

Postautor: On_sam » wt mar 05, 2019 12:39 pm

Świetnym pomysłem na prezent są zegarki. Dzisiaj, można dostać srebrne czy złote zegarki na rękę, z diamencikami lub różnymi elementami ozdobnymi. Często można zobaczyć podobne elementy ozdobne u kobiet - jest to po prostu ładne i praktyczne rozwiązanie. Może zdecyduj się na zegarek Versace? Każda kobieta lubi odrobinę luksusu w wyglądzie :D Zegarek będzie jednocześnie funkcjonalny i ozdobny. ja jestem za wręczaniem tego typu prezentów, jeśli wiem że może się to spodobać dziewczynie/ siostrze czy mamie.
Pozdrawiam :)
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm

Hobby - biżuteria

Postautor: pelek » wt lip 16, 2019 9:53 am

O ile oczywiscie dana osoba nosi zegarki. Obecnie wiekszość osób rezygnuje z zegarków z uwagi na to,ze godzinę wygodniej jest sprawdzić sobie w telefonie. Sam nie noszę zegarka bo pracuję w pracy przed komputerem i zegarek jest dla mnie problematyczny. Bo mi zahacza o klawiaturę.

jesli szukacie pomysłu na prezent, a macie większe fundusze, polecam zastanowić sie na przykład nad lotem w tunelu aerodynamicznym. Moim zdaniem świetna opcja.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron