Dobry mechanik w Piasecznie?

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: justynape » pn kwie 07, 2014 10:31 am

Witam,

mam takie pytanie - czy ktoś zna dobry warsztat aut RENALUT w Piasecznie (okolicach)?
W mojej Lagunce Kombi jest parę rzeczy do zrobienia i szukam kogoś kto niedrogo to ogarnie, a przy okazji nie skroi kobiety za jej niewiedzę motoryzacyjną :)
justynape
 
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 31, 2014 1:34 pm
Lokalizacja: WPI Jazgarzewszczyzna :)

Postautor: justynape » śr kwie 09, 2014 9:43 am

Nikt nic nie podpowie?
justynape
 
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 31, 2014 1:34 pm
Lokalizacja: WPI Jazgarzewszczyzna :)

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: argrabi » śr kwie 09, 2014 9:56 am

Nie wiem, gdzie jest dobry warsztat aut Renault... Ja ze swoim jeżdżę do jednego małego warsztaciku w Piasecznie.. I jestem zadowolony, choć na szczęście nie muszę zbyt często zaglądać...
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: anuleksa » śr kwie 09, 2014 12:20 pm

Po co warsztat autoryzowany, w takich najwięcej kręcą.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: Tulipano_0602 » śr kwie 09, 2014 12:49 pm

Ja jeżdżę od paru lat do warsztatu, zdaje się na Raszyńską.
Warsztat zaraz za tymi blokami Multihekku po drugiej stronie Puławskiej (naprzeciwko Auchan), sąsiaduje za płotem z tą częścią biurową (obłożoną na czarno) gdzie znajduje się fitness "Grenup". Zjeżdżając w wiaduktu z Auchan w stronę Piaseczna pierwsza w prawo i za blokiem Multihekku pierwsza działka po lewej.

Uczciwy gość, nie naciąga. Jak czegoś nie ogarnia sam (np. jakieś zagadkowe problemy z elektroniką) to uczciwie powie, i albo z jakimś specjalnistą współpracuje, albo do jakiegoś skieruje. Polecałbym...
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: anuleksa » czw kwie 10, 2014 7:32 am

I ja polecam Piwka, jak też z dokładnie tych samych względów polecam warsztat na Kolejowej w Starej Iwicznej (w stronę Magdalenki, za torami w lewo i pierwsza w prawo).
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: justynape » wt kwie 15, 2014 2:36 pm

Znalazłam warsztat koło ul pomorskiej, póki co rozwiązali problem ze świecącą się lampką silnika.
justynape
 
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 31, 2014 1:34 pm
Lokalizacja: WPI Jazgarzewszczyzna :)

Dobry mechanik w Piasecznie?

Postautor: lampek81 » wt mar 08, 2016 3:58 pm

mieliście może styczność z tym serwisem przy ul. Zgody http://www.moto-uslugi.com/warsztat/piaseczno/tok-car ? Jakieś opinie o nich? jak wypadają cenowo w porównaniu do innych warsztatów w Piasecznie?
lampek81
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 07, 2016 11:11 am


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron