Piaseczno Park Miejski przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: wdolinski » sob mar 15, 2014 10:12 pm

Alex pisze:No to super! :) Oby tylko zglosilo sie wiecej osob niz tylko nas 4-5 :)

Tradycyjnie też liczę na Kamila Myszyńskiego. Warto by się jednak zastanowić nad patronatem medialnym akcji. Wiadomo, to Forum, jako, że tu się rodzi pomysł. Proponuję też włączyć ITVPiaseczno i Przegląd Piaseczyński, jezeli nie odmówią. Dla ITV mogę zrobić sam krótki film a naczelny Przeglądu aktywnie sprzątał Park 2 lata temu. Wtedy też udało nam się uzyskać od anonimowych darczyńców jakąś kasę na odnowienie ławek. Teraz by było zdecydowanie mniej jej potrzeba ale mogę to wziąć na siebie. Ktoś by musiał zaprojektować plakat, który byśmy rozwiesili na mieście. W sumie o jakąś drobną kasę możnaby wystąpić do burmistrza i starosty.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Jacenty » sob mar 15, 2014 10:43 pm

Skoro itv i Przegląd to Kurier również widziałbym jako patron medialny.
Chyba że do akcji dopuszczamy tylko "swoich" :x
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Alex » sob mar 15, 2014 10:50 pm

Osobiscie nie mam znajomosci ani w ITV, ani w Przegladzie. Ale oczywiscie to dobry pomysl jak mozecie to zorganizowac. Czytajac wczesniejsze wpisy o poprzednim sprzataniu, czy dobrze zrozumiale, ze trzeba bylo otrzymac pozwolenie na taka akcje?
Alex
 
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 25, 2013 9:21 am

Postautor: wdolinski » sob mar 15, 2014 10:52 pm

Ja na miejscu Kolegi bym napisał "zgłaszam też Kurier Południowy" i uzasadnił wybór. A tak już na początku rodzą się kontrowersje i podejrzenia o "swoich".
Wracając do sprawy pozwoleń to poczekajmy z tym jak inicjatywa się rozkręci.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Alex » sob mar 15, 2014 11:00 pm

Panie WOjciechu, bardzo przepraszam! Jeszcze nie kojarze po nazwiskach :) ITV Piaseczno juz znam :)
Alex
 
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 25, 2013 9:21 am

Postautor: wdolinski » sob mar 15, 2014 11:17 pm

W takiej akcji dla każdego, kto ma szczere chęci powinno być miejsce. Zgłosiłem swoje propozycje, co nie znaczy że lista jest zamknięta.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » sob mar 15, 2014 11:20 pm

Chwila...26.04. na stówę bez żadnych zaproszeń mediów, a tym bardziej Kuriera Południowego ;). Zapraszamy LUDZI, nie będzie żadnych plakatów, wiadomość rozejdzie się w mig netem i z ucha do ucha. Takie moje zdanie, jeśli macie inne to posprzątajcie w innym terminie. Basta, zrozumiano? :good: :piwko: :twisted:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Alex » sob mar 15, 2014 11:25 pm

Aniu, co jest z tym Kurierem?:) Co do mediow to nie po to zaproponowalem sprzatanie. Chcialbym po prostu zrobic cos porzytecznego dla nas wszystkich,a nie dla rozglosu. Choc to tez pewnie sie przyda, zeby ruszyc wladze. Moze jestem za bardzo optymista :)
Alex
 
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 25, 2013 9:21 am

Postautor: wdolinski » sob mar 15, 2014 11:28 pm

anuleksa pisze:Basta, zrozumiano?

Nie no, tak nie można, daj chociaż pomarzyć :wink: .
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » sob mar 15, 2014 11:35 pm

Zaproponowałeś :good: , a ja już ruszyłam lekko do przodu. Kurier nie nadaje się nawet na podpałkę, ale to moje subiektywne odczucie, ale...jeśli chcemy MY mieszkańcy zrobić coś pożytecznego to jak napisałam wyżej, zaprosimy LUDZI, nie firmy, media, partie, urzędy. Organizacja jest prostsza od budowy cepa i biorę na siebie poinformowanie odpowiednich urzędów....no chyba, że ktoś ma czasu tyle co ja i się przyłączy do papierologii.
Celem jest posprzątanie tak parku, by nikt nie pokaleczył się szkłem, nie pośliznął na skórce banana. Malowanie sprzętów, uzupełnianie desek w ławkach itp. można ogarnąć innym razem, bo to już KASA, większa niż przeznaczona na kupno worków foliowych, a 26 sekatory, grabie w łapkę i jadziem panie zielonka ;). Tak ja to widzę.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob mar 15, 2014 11:36 pm

wdolinski pisze:
anuleksa pisze:Basta, zrozumiano?

Nie no, tak nie można, daj chociaż pomarzyć :wink: .


sic ;)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Alex » sob mar 15, 2014 11:39 pm

Zgadzam sie w 100%! Wiedizlaem o akcji sprzed 2 lat, a spacerujac z synkiem w parku I widzac ten "smietnik", pomyslalem, czy nie powtorzyc. A skoro "wlasciciele" nic z tym nie robia, to pozostaje zainetersowanym wziasc sprawe w swoje rece :)
Alex
 
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 25, 2013 9:21 am

Postautor: Jacenty » sob mar 15, 2014 11:41 pm

wdolinski pisze:
anuleksa pisze:Basta, zrozumiano?

Nie no, tak nie można, daj chociaż pomarzyć :wink: .


Wywiady,reportaże,autografy,wizyty w szkołach...

a tu trzeba się obudzić :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: anuleksa » sob mar 15, 2014 11:43 pm

Jacenty pisze:Wywiady,reportaże,autografy,wizyty w szkołach...


O to to...ani mi nawet takie tam :twisted:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Alex » sob mar 15, 2014 11:53 pm

Ania jest twarda :)
Alex
 
Posty: 56
Rejestracja: pt sty 25, 2013 9:21 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron