Kupno mieszkania - jaki deweloper? Jakie osiedle?

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

Postautor: Alfapablo » ndz lip 29, 2012 11:27 am

Co myślicie o zamieszkaniu w Lesznowoli. Znalazłem takie nowo budowane osiedle http://apartamentykoniczyna.pl Są to mieszkanka w domkach jednorodzinnych, czy jako domki jednorodzinne (jakoś tak). Myślę, czy lokalizacyjnie to dobry wybór. Mało znam WPI a Lesznowolę jeszcze mniej. Zawsze jednak jak o Lesznowoli słyszałem, czytałem to w samych superlatywach ale myślałem, że jest to okolica samych domków jednorodzinnych i nic poniżej 150m2 tam nie powstaje. Byłem tam na miejscu i... do sklepu spożywczego jest blisko. Szkoła i przedszkole to w ogóle po sąsiedzku. W okolicy jest jeszcze kilka innych punktów usługowych (kiosk ruchu, kosmetyczka, itp). Na pewno nie ma tyle sklepów co w Piasecznie ale ten najważniejszy "spożywczak" jest blisko a przecież po duże zakupy i tak będę jeździł do Auchana bo teraz tez jeżdżę. Awaryjnie w Lesznowoli i przy ul. Postępu są Biedronki. Z reszty sporadycznych usług tez można skorzystać będąc w Auchanie lub Piasecznie. Aha. Poza tym przy samym osiedlu jest przystanek tych lokalnych autobusików "L". Przy Słonecznej jest przystanek typowych autobusów ZTM.
Nie ukrywam, ze kusi tez cena, ale także to, że to małe osiedle a wokół cisza i spokój jakie sobie cenie. Co myślicie o takiej lokalizacji. Bardziej znacie się na WPI więc liczę na wasze doświadczenie.
Powiem to od razu, żeby nie było niejasności. Należę do AA
Anonimowych Alfaholików
Alfapablo
 
Posty: 23
Rejestracja: sob maja 05, 2012 11:22 pm
Lokalizacja: ...inąd

Pomoc

Postautor: mariolka3 » wt lis 05, 2013 9:58 am

Witam, mam pewien problem, znalazłam ciekawą inwestycje a mianowicie http://rynekpierwotny.com/oferty/bud-rim-spj/kilinskiego-20-piaseczno/?filter-search=13410 i zastanawiam się czy jest ona warta zainteresowania? Czy ktoś w ogóle wie coś więcej na temat tego dewelopera i jego inwestycji? Chciałabym kupić ssobie mieszkanie, a nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto, a że obecnie mieszkam w Warszawie (na białołęce) to nie za bardzo mam rozeznanie w rynku piaseczyńskim.. Bardzo prosze o pomoc :)
mariolka3
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 05, 2013 9:55 am

Postautor: nomado » pt gru 13, 2013 1:04 pm

Deweloper tego obiektu to firma Bud-RIM - budynek dopiero powstaje.
Nie wiem co chciałabyś wiedzieć? Może najpierw przyjedź do Piaseczna i zobacz lokalizacje? Po przeciwnej stronie ulicy jest cmentarz.
nomado
 
Posty: 78
Rejestracja: sob kwie 09, 2011 6:27 pm
Lokalizacja: zza rogu.

Postautor: felipe32 » ndz sty 26, 2014 9:33 pm

Kiedy ma zostać zakonczona budowa?
Pozycjonowanie Warszawa http://pozycjonerstron.pl zaczyna być jednym z najważniejszych elementów współczesnego marketingu. Bez dobrego pozycjonowania strony internetowej, a tym bardziej sklepu, nasz biznes może po prostu nie funkcjonować. 
felipe32
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 9:29 pm

Postautor: Kacha888 » pn mar 24, 2014 4:20 pm

A czy ktoś może podzielić się opinią lub spostrzeżeniami na temat osiedla Tedex Residence?
Kacha888
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 24, 2014 4:14 pm

Re: Kupno mieszkania - jaki deweloper? Jakie osiedle?

Postautor: gapa » śr kwie 29, 2020 12:05 pm

Jakby ktoś teraz szukał to ja bardzo polecam DOM MARZEŃ PIEKUT. Teraz jeszcze można kupować, bo ostatnio trzeci etap otworzyli. My kupiliśmy z żoną od nich mieszkanie i mieszkamy z dwójką dzieci. Fajna cena, fajna okolica, nie mam się do czego przyczepić.
gapa
 
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 20, 2014 10:51 pm

Re: Kupno mieszkania - jaki deweloper? Jakie osiedle?

Postautor: On_sam » sob sie 29, 2020 8:45 pm

Ja polecam https://cichadolina.pl/inwestycja/ mają domy w świetnej okolicy, dużo zieleni, dobrze zaaranżowane wnętrza, szybki dojazd do wielu ważnych miejsc w mieście. Ceny z tego co się orientowałem też są dość korzystne.
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm

Poprzednia

Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron