Strona 1 z 1

ŻTC BIKE RACE w Górze Kalwarii

Post: pt sie 03, 2012 11:04 am
autor: Martin
Obrazek

5 sierpnia 2012 roku odbędzie się wyścig kolarski żTC BIKE RACE
http://www.powiat-piaseczynski.info/inf ... ,4172.html

żTC BIKE RACE w Górze Kalwarii

Post: śr sie 08, 2012 7:58 am
autor: Redakcja
Maraton Rowerowy żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów BIKE RALE 2012
Góra Kalwaria 05.08.2012r. http://www.youtube.com/watch?v=-qI98zIav48


ż T C Maraton Rowerowy http://www.youtube.com/watch?v=9tMmkTP88xo


żTC Bike Race 2013

Post: śr sie 21, 2013 7:03 am
autor: Redakcja
Obrazek

żTC Bike Race 2013 pierwsze kolarskie spotkanie z finałowego weekendu z żyrardowskim Towarzystwem Cyklistów odbyło się w Górze Kalwarii. Dość ciepło i parno – na jedynym podjeździe na trasie pogoda dawała się we znaki – część podjeżdżała „z krawatami”, część z grymasami, a wszyscy z kropelkami na czole. Zaserwowana trasa na 13-kilometrowej pętli zmuszała uczestników do kilkukrotnego pokonania tego podjazdu. Podjazdu do centrum Góry Kalwarii, w końcu to Góra. Pierwsi pojechali Maratończycy i Oldboje. Na trasie trwały próby rozerwania stawki, prowadzono je od początku, nieudanie. Dopiero na podjeździe do Góry coś się porwało, a słabsi zostali w tyle. Zmagania w podgrupach trwały aż do finiszu.

Obrazek

W Maratonach na dystansie SHORT wygrali Magdalena Zbrzeska z FOLC Sport Team i Tomasz Oskroba z Józefowa. Na długim dystansie w poszczególnych kategoriach zwycięstwo odnieśli:
Bogumiła Rzeszowska z £odzi
Bartłomiej Mucha z AGROCHEST Cycling24.PL Team
Arkadiusz Szczerbiak z LEGION-SERWIS Active Jet Merida Team
Artur Wior z Jeleniej Góry
Andrzej Gąsiorowski z £odzi
Jerzy Ceranka z HAPPY BIKE Team

Obrazek

Walka o zwycięstwo w całym cyklu jeszcze trwa, choć po 4 sierpnia (poprzedni weekend 3 sierpnia Nowy Kawęczyn oraz 4 sierpnia Tuszyn wiele wyjaśnił - przypomnienie organizatora) znacznie zawęziła się grupa pretendentów. Oldboje M70 jechali zupełni inaczej, w grupie na prowadzeniu zmieniali się prawie wszyscy i dopiero podjazd rozstrzygał o kolejności – do finiszu dotrwała większość, a zwyciężył niezawodny w tym sezonie Radosław Myszkowski W£ÓKNIARZ £ÓDŹ – w M70A oraz Tadeusz Pośpiech z LEGIA Masters.
Punktualnie o 12-stej nastąpił start pozostałych kategorii SUPER PRESTIGE. Grupa najmłodszych wraz z młodzieżą średniowiekową i naszymi Paniami stanowiła ponad 150-osobowy peleton – podzielony na trzy grupy. Startowały one w odstępie 2-minutowym, ale za to na metę wpadały małe grupki w odstępach dowolnych.

Obrazek

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do szczegółowych wyników w poszczególnych kategoriach, które publikujemy na stronie www.ztc.pl

Na specjalną uwagę zasługują wyniki Pań; wśród których kategorię K20;K30 wygrała Magdalena Przeworska z LEGION SERWIS – jest to powtórzone zwycięstwo z roku poprzedniego, a w kategorii K40+ wygrała Jolanta Sobczyńska występująca w barwach organizatora - żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów .

Obrazek

Dekorację zwycięzców poprowadził Pan Zbigniew Bugno – Przewodniczacy Rady Miejskiej w asyście przedstawicielek Banku BGż Oddział w Górze Kalwarii – Banku wspierającego imprezę. Niektóre osoby wstępujące na podium miały swoje fankluby głośno wiwatujące na cześć swoich zwycięzców. Nagrodzeni w pierwszej kolejności zostali MARATOńCZYCY. Po nich nastąpiła kolej na kategorie Mastersów – począwszy od najstarszych. Uściskom dłoni nie było końca. Miejscowy oddział Banku BGż nagradzał wybrane kategorie tradycyjnymi koszulkami tego „rowerowego” banku.

Obrazek

W przerwach między kolejnymi dekoracjami przeprowadzano wywiady – wyjaśniły one kilka epizodów z historii Góry Kalwarii oraz uświadomiły nam jak bardzo Góra się zmienia, jak coraz więcej nowych inwestycji powstaje na terenie miasta. Nawet wiadomo, że w najbliższych latach powstanie obwodnica, co będzie miało znaczący wpływ na nasze – kolarskie sprawy – pojawią się możliwości nowych tras.

żTC Bike Race 2013

Post: śr sie 21, 2013 7:11 am
autor: Redakcja
żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. żTC Bike Race 2013 Góra Kalwaria 17.08.2013 r. http://www.youtube.com/watch?v=xVRCQBTlTEU


ŻTC BIKE RACE 2014

Post: śr lip 30, 2014 9:32 pm
autor: Redakcja

ŻTC BIKE RACE GÓRA KALWARIA

Post: sob lip 29, 2017 6:50 pm
autor: Redakcja

ŻTC BIKE RACE w Górze Kalwarii

Post: czw sie 23, 2018 9:21 pm
autor: Redakcja

ŻTC BIKE RACE w Górze Kalwarii

Post: wt sie 28, 2018 5:48 pm
autor: Redakcja
ŻTC BIKE RACE Góra Kalwaria 25 VIII 2018 https://www.youtube.com/watch?v=XwO2JCtKF-E