Tragiczne spotkanie 14 latki z Góry Kalwarii

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Góra Kalwaria, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Tragiczne spotkanie 14 latki z Góry Kalwarii

Postautor: Jakub » śr paź 10, 2007 10:39 pm

Tragicznie zakończyło się spotkanie 14 – latki z Góry Kalwarii, która umówiła się za pomocą smsó-w z nieznajomym mężczyzną. Nieznajomy przedstawiał się jako 18 – letni £ukasz. Kiedy dziewczyna przyjechała wczoraj na spotkanie do Czaplinka czekał na nią, ale nie osiemnastolatek tylko o wiele starszy „kolega”. Błyskawiczne działania policjantów z Góry Kalwarii doprowadziły do szybkiego zatrzymania sprawcy. (...)

(...) Po przyjęciu zgłoszenia, policjanci z Komisariatu w Górze Kalwarii natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W wyniku intensywnych działań i prowadzonej pracy operacyjnej policjanci zatrzymali gwałciciela na przystanku autobusowym jednej z miejscowości k. Góry Kalwarii. 31 - letniemu Jerzemu £. grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej: http://kpppiaseczno.policja.waw.pl/?page=Structure&id=8&nid=710
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: michalpias » czw paź 11, 2007 5:24 pm

Ciśnie mi się na usta słowo zaczynające sie na "k" a kończące na "urwa". Takich ludzi powinno się kastrować :evil:
Z całego serca żal mi jej i jej rodziców, ale powinni bardziej interesować się poczynaniami córki. Nie mówię, żeby od razu kontrolować, ale przynajmniej rozmawiać i tłumacz, że obecnie świat jest powalony i trzeba być czujnym.
Mam jedną satysfakcję, bo wiem, że w więzieniu nie lubi się takich "cwaniaczków" i będzie stał na końcu łańcucha pokarmowego w hierarchii więziennej... no i oczywiście sam doświadczy tego co zrobił... nie raz... i nie dwa :twisted:
michalpias
 
Posty: 29
Rejestracja: pt sie 17, 2007 2:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: magosia » pn paź 15, 2007 10:43 am

ja uwazam że kiedy ja miałam 14 lat świat był równie niebezpieczny
dzieci już nie są dziećmi, a rodzice rodzicami
jedyne co zawsze było to pedofilia

co do kary- 12 lat? nigdy nie popierałam kary śmierci i temu podobnych radykalnych rozwiązań, ale po zajęciach z patologii społecznych wiem,że pedofilia jest nieuleczalna i jestem za kastracją
proste
jeśli miałby dzieci niewykluczone,że również je by krzywdził
kastrować i koniec
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 11:32 am przez magosia, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
magosia
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 2:58 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » pn paź 15, 2007 10:46 am

hmm to powinno sie bardziej uprzedzac dzieci, przed typami.. ja majac 14 lat chodzilem w grupie 15 os, a czasem 30 :) wiec, moge mysles poblazliwie, ale to odwieczny a zarazem nowy problem..
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron