Zostanie konsultantką Oriflame.Czy warto?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Góra Kalwaria, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Zostanie konsultantką Oriflame.Czy warto?

Postautor: monika89 » ndz lip 15, 2018 9:01 am

Hej :D ostatnio nowo poznana koleżanka z pracy namowila mnie na zostanie konsultantką. Poczatkowo nie bylam tym zainteresowana, ale jak powiedziala, ze nie bede miala jakis konsekwencji za to jesli nikt u mnie nic nie zamowi to dalam sie namowic i zgodzilam sie. Chciala spisac moje dane z dowodu jednak nie mialam go przy sobie, wiec powiedziala zebym zrobila jej zdjecie dowodu z przodu i z tylu jak przyjde do domu. Teraz jednak zaczynam sie zastanawiac czy to bezpieczne podawanie peselu i numeru dowodu?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Zostanie konsultantką Oriflame. Czy warto?

Postautor: dzessie » śr lip 18, 2018 7:56 am

Polecam zapisać sie nie przez koleżankę ale przez klub konsultantek.

nie będą wymagali od Ciebie ksera dowodu osobistego
mozesz to zrobić przez internet
dostaniesz za darmo katalog i wszystkie materiały promocyjne
no i lepsze promocje niz przy zapisie przez kumpelę

Czy warto? Moim zdaniem warto bo kupujesz kosmetyki dla siebie o wiele taniej. Poza tym co miesiac możesz sobie trochę dorobić kasy do domowego budżetu.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Zostanie konsultantką Oriflame.Czy warto?

Postautor: Kamilka75 » pn paź 22, 2018 3:11 pm

W sumie to zależy od tego, jaki mamy zakres, jeśli chodzi o klienta. Jeśli w okół nas nikt inny się nie trudni taką sprzedażą, może nam się udać, jeśli jednak są i inne osoby zainteresowane, albo prowadzące taką działalność, możemy mieć z tego zbyt małą kasę. Pamiętajmy też, że część kobiet wybiera kosmetyki naturalne, od marek typu Calluna Medica , które są znane wśród celebrytek takich jak Kasia Cichopek.
Kamilka75
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 22, 2018 11:12 pm

Re: Zostanie konsultantką Oriflame.Czy warto?

Postautor: Kozaczek » wt lip 14, 2020 9:08 am

A ja mam 24 lata, jednak przez dobrych kilka lat kopciłam jak smok.. i zaczełam używac delikatnych kremów przeciwzmarszczowych, jednak tylko na noc, na dzień lekki krem odżywczo-nawilżający itp :)
na noc w tej chwili mam Lierac- do cery normalnej i mieszanej- pięknie wygładził dopiero co powstające zmarszczki :) i jest polecany jeśli się nie mylę dla kobiet powyżej 25 roku.

Z kosmetyków polecam również krem Mialena - bardzo dobry skład. Kosmetyk jest trudno dostępny w stacjonarnych sklepach ale warto jest szukać go w sieci. https://zabrze.com.pl/is,krem-do-twarzy ... 19115.html
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron