Koncert charytatywny dla Kasjany

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Góra Kalwaria, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Koncert charytatywny dla Kasjany

Postautor: Redakcja » pt mar 29, 2013 12:15 am

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz fundacja Mam Marzenie (podopiecznymi fundacji są dzieci chore na choroby zagrażające życiu), organizuje koncert Charytatywny dla Kasjany, która jest chora na mukowiscydozę. Koncert odbędzie się 23 marca (sobota) o godzinie 18.00 w kinie "Uciecha". Na koncercie zagrają: Ms. Obsession , IZI & ZWD, Blood Testimony.

Obrazek

Kasjana, zamieszkała w Górze Kalwarii, to przesympatyczna, pełna energii i niezwykle utalentowana artystycznie 5-latka. Z uśmiechem i blaskiem w oczach nieustannie coś tworzy- od pięknych kolorowych rysunków po plastelinowe figurki. Jak na prawdziwą damę przystało, uwielbia również pozować do zdjęć, bawiąc się w modelkę w świetle reflektorów. Ponadto, nasza Marzycielka z zamiłowaniem ogląda bajki, a dialogi z ulubionych kreskówek zna już na pamięć! W związku z tym Kasjana z całego serca marzy o wyjeździe do Disneylandu. Chciałaby razem z mamą i wujkiem odwiedzić miejsce, gdzie mieszkają wszyscy jej ukochani bohaterowie i na własne oczy zobaczyć zaczarowane włosy Roszpunki! Kasjana jest podopieczną Fundacji Mam Marzenie, której misją jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażającą ich życiu.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Odwołany koncert charytatywny dla Kasjany w Górze Kalwarii

Postautor: Redakcja » pt mar 29, 2013 12:16 am

Oświadczenie

Szanowni Państwo! W imieniu Fundacji Mam Marzenie oraz Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii z przykrością powiadamiam, że z powodu agresywnych wypowiedzi skierowanych pod adresem dziewczynki oraz jej rodziny upowszechnionej za pośrednictwem internetu, rodzina Kasjany oraz Fundacja Mam Marzenie odwołują koncert charytatywny „Dla Kasjany” w naszym mieście. Dziękujemy wszystkim Wykonawcom, którzy zgodzili się wystąpić dla dziewczynki.

Beata Polaczyńska
Dyrektor Ośrodka Kultury
w Górze Kalwarii
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Odwołany koncert charytatywny dla Kasjany w Górze Kalwarii

Postautor: Redakcja » pt mar 29, 2013 12:18 am

Obrazek

Jolanta Erol z Interwencji zajęła się tematem odwołanego koncertu charytatywnego:
http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/interwencje-jolanty-erol/wideo/28032013/10558359
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Góra Kalwaria: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron