Spóldzielna jedność - podwyżki

Podforum dla mieszkańców, którzy mieszkają w Spółdzielniach oraz we Wspólnotach mieszkaniowych, na terenie gminy Piaseczno.

Moderator: GTW

Spóldzielna jedność - podwyżki

Postautor: Moby » pt kwie 23, 2010 9:45 am

Witam wszystkich, mam pytanie czy istnieje jakaś możliwość (kontrola, przepisy) żeby spółdzielnia Jedność nie podnosiła wysokości czynszu według własnych widzimisię. Dosłownie co parę miesięcy mam w skrzynce druczek o nowym naliczaniu czynszu. A klatki brzydkie, nie pomalowane, skrzynki pocztowe dwudziestoletnie ( chociaż dawno minoł ostateczny termin wymiany skrzynek wg. UE). Zróbmy coś z tym!
Moby
 
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 9:38 am

Spóldzielna jedność - podwyżki

Postautor: Beata » pt kwie 23, 2010 9:55 am

Podwyżki są w uzgodnieniu z członkami spółdzielni. Jesteś członkiem spółdzielni i chodzisz na spotkania, o których na pewno masz informacje wywieszane na tablicach, na klatkach schodowych? :)
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: looky » pt kwie 23, 2010 10:05 am

Beata pisze:Jesteś członkiem spółdzielni i chodzisz na spotkania, o których na pewno masz informacje wywieszane na tablicach, na klatkach schodowych?

Nie zgodzę się z Tobą. Informacje o zebraniach na klatkach nie są wywieszane. Odkąd jestem członkiem tej spółdzielni (1,5 roku) widziałem 1 albo 2 ogłoszenia o spotkaniu. Na szczęście podwyżki są raczej symboliczne.
Co do klatek się zgodzę... mogłoby być lepiej :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kowal » pt kwie 23, 2010 10:36 am

Mieszkałem kiedyś przy Sikorskiego i były wywieszane informacje o spotkaniach członków spółdzielni. Nie chodziłem na nie, bo wkurzała mnie ta spółdzielnia, więc zmieniłem miejsce zamieszkania.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm


Wróć do Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości