Zdjęcia słynnego Tytanica z Piaseczna

Podforum dla mieszkańców, którzy mieszkają w Spółdzielniach oraz we Wspólnotach mieszkaniowych, na terenie gminy Piaseczno.

Moderator: GTW

Zdjęcia słynnego Tytanica z Piaseczna

Postautor: Martin » ndz kwie 08, 2007 2:58 pm

Obrazek

W związku z wieloma prośbami, które otrzymaliśmy mailem od osób odwiedzających nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego, zrobiliśmy kilka zdjęć tego sławnego nie tylko w Polsce budynku mieszkalnego Tytanik w Piasecznie. Wszyscy chcieli obejrzeć ten "wspaniały" i "tonący", ale bardzo sławny budynek Tytanic. My im to umożliwiamy.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć Tytanica, na stronie: zdjęcia Tytanika
www.powiat-piaseczynski.info/zdjecia-bu ... seczno.php
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Jakub » ndz kwie 08, 2007 4:28 pm

WOW rewelacyjne zdjęcia umieściliście w serwisie. Teraz każdy może zobaczyć jak wygląda ten wspaniały blok w Piasecznie :)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Martin » ndz kwie 08, 2007 6:48 pm

Niech władze generalnego wykonawcy Multi-Hekk i Spółdzielni Jedność w Piasecznie wiedzą, że mieszkańcy cały czas interesują się losem tego tonącego bloku.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Jakub » pn kwie 09, 2007 1:38 pm

Dobra robota Martin
:piwko:
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Loonna » pn kwie 09, 2007 9:51 pm

Respect wielki za ten material, kawal dobrej roboty Martin. Wspolczuje z calego serca tym ludziom co musza tam mieszkac, koszmar.
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Martin » wt kwie 10, 2007 8:31 am

Zrobiłem w wolnej chwili kilka ciekawych ujęć tego budynku i postanowiłem umieścić to w Internecie, bo jakimś dziwnym trafem nie ma już w internecie strony na temat Tytanica: www.titanic.xtra.pl (a było na tej stronie bardzo dużo ciekawych informacji, zdjęć i ciekawostek...) Jeżeli ktoś wie co stało się ze stroną, to proszę o informację. Jeżeli nie mają miejsca gdzie to wszystko umieścić, to mogę udostępnić im trochę, żeby dalej ta strona istniała i informowała zainteresowanych tematem Tytanika.

Po umieszczeniu zdjęć w serwisie i wysłaniu linku do osób, które prosiły mnie o to, dostałem dzisiaj odpowiedzi, że rozesłali link po wszystkich znajomych, bo chcą zrobić firmie Mutli Hekk antyreklamę również poza granicami Polski, a poprzednia strona Tytanika (link powyżej znikła z Internetu).

Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego Mutli Hekk oraz Spółdzielnia Jedność nie chcą dojść do porozumienia i wyremontować tego tonącego Tytanika? Przecież to szkodzi ich reputacji na rynku i przez ten rozpadający się blok mają kiepską wizytówkę na rynku nieruchomości.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Loonna » wt kwie 10, 2007 11:43 am

Multi Hekk chce chyba odbudowac pozycje nowa inwestycja jaka jest Plaza ale i tak ogromny niesmak pozostaje.
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Martin » wt kwie 10, 2007 2:38 pm

Mam nadzieję, że blok Plaza przy Puławskiej NIE zacznie się sypać. Z uwagi na naszą wspólną koleżankę, która ma zamieszkać w tym bloku, nie będę "krakał" ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Jakub » wt kwie 10, 2007 6:58 pm

Jak sprowadziłem się do Piaseczna, to straszyli mnie tym blokiem i oglądając mieszkania starałem się nie trafić do tego bloku (nie podali mi adresu). Jak już kupiłem mieszkanie i sprowadziłem się do Piaseczna i zobaczyłem blok Tytanik, to KOPARA MI OPAD£A. Na szczęście nawet nie oglądałem tam mieszkań.

Widziałem ostatnio na bloku ogłoszenie, że ktoś sprzedaje mieszkanie w tym bloku. Jestem ciekawy, czy znajdzie się jakiś chętny. Sam bym tam na pewno nie kupił. Ten odpadający tynk skutecznie odstrasza :shock:
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Loonna » śr kwie 11, 2007 8:41 am

Martin pisze:Mam nadzieję, że blok Plaza przy Puławskiej NIE zacznie się sypać. Z uwagi na naszą wspólną koleżankę, która ma zamieszkać w tym bloku, nie będę "krakał" ;)
Miejmy taka nadzieje... moj bliski znajomy tez tam kupil mieszkanie, wiec rowniez bede dobrej mysli ;))
Z kolei inny nasz wspolny znajomy z pracy kupil mieszkanie w Juliance i nawet jest zadowolony, wiec chyba jednak Multi Hekk poszedl po rozum do glowy :)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Martin » śr kwie 11, 2007 9:36 am

Po Tytaniku i po osiedlu Słowicza zaczęli widocznie iść bardziej w kierunku jakości.
Mogliby tylko poprawić jakość poprzednich bloków (Tytanic) i byłoby OK.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia Tytanica z Piaseczna

Postautor: Jankes » śr kwie 11, 2007 10:20 am

Ten TYTANIK w Piasecznie to istna RUDERA :lol:
Tam mieszkają ludzie? Dziwne, że ten blok jeszcze stoi.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: robert1987 » pn maja 12, 2014 10:57 am

Czemu tak mowisz?? :D może jednak to zabytek :)
Szczerość to rzecz nabyta http://muzykadoreklamy.pl/ a jak lepiej być szczerym niż kłamliwym
robert1987
 
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 12, 2014 7:56 am


Wróć do Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości