Strona 1 z 1

Zwłoki w mieszkaniu przy ul. Kusocińskiego 6

Post: pt sie 05, 2016 4:00 pm
autor: Ireneusz
Obrazek

Zmarł na sedesie? Kolejny horror w bloku przy ulicy Kusocińskiego. W poniedziałek, 25 lipca w jednym z mieszkań znaleziono rozkładające się zwłoki 58-letniego mężczyzny.

Rozkładające się zwłoki w mieszkaniu przy ul. Kusocińskiego 6 odnaleziono w poniedziałek, 25 lipca. Sąsiedzi zaniepokojeni unoszącym się na klatce przykrym zapachem zadzwonili na policję. Wkrótce na miejsce oprócz funkcjonariuszy przybyła także jednostka Państwowej Straży Pożarnej, lekarz oraz prokurator. Po wyważeniu przez strażaków drzwi, w łazience, na sedesie znaleziono zwłoki 58-letniego mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w stanie zaawansowanego rozkładu. Więcej o przyczynach śmierci 58-latka będzie można powiedzieć, gdy zostanie sporządzony końcowy raport z sekcji zwłok.

To nie pierwszy taki przypadek w Piasecznie. Trzy miesiące temu ciało rozkładającego się mężczyzny znaleziono w bloku przy ul. Kusocińskiego 14a. Wtedy również mieszkańców zaniepokoił przykry zapach unoszący się na klatce schodowej. Zadzwonili na policję, która ściągnęła na miejsce wszystkie niezbędne służby. W lokalu znaleziono znajdujące się w stanie zaawansowanego rozkładu zwłoki 55-letniego Bogusława M.

W ubiegłym roku, również w lipcu, podobna historia wydarzyła się w jednym z mieszkań przy ul. Powstańców Warszawy 18, gdzie – również po interwencji sąsiadów – zostały znalezione zmumifikowane zwłoki 37-letniego mężczyzny. Wokół tego wydarzenia narosło wiele plotek. Jedna z nich mówiła, że ze zwłokami przez pół roku mieszkał brat denata, co nie zostało jednak potwierdzone w trakcie dochodzenia. http://kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=17013