Wolpreza Dobrej Woli w Piasecznie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Wolpreza Dobrej Woli w Piasecznie

Postautor: Kucyk » pn maja 14, 2012 2:21 pm

Majstry, a dokładniej o co biegało że kicha była? Ludzie nie przyszli czy przyszli, tylko nie za bardzo się zachowywali?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Wolpreza Dobrej Woli w Piasecznie

Postautor: Spartacus 999 » pn maja 14, 2012 2:35 pm

Nie przyszli, słabo to wyglądało. Sporo osób siedziało na ławeczkach i w samym ogródku kosztując złociste i białe napoje z mięsiwem. I tyle...pod sceną pusto w sensie plac . Nie wiem jak było później ale ja ok 21 się zmyłem z nudów i poszedłem mecz Borussi oglądać.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Kucyk » pn maja 14, 2012 2:44 pm

Dziękuję za odpowiedź.
No cóż, pogoda była po wuju. Jak to dr Huckenbusch śpiewał: Deszcz pada...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » pn maja 14, 2012 3:26 pm

Spartacus 999 pisze:Nie przyszli, słabo to wyglądało.


No nie wiem czy ten rodzaj muzy był najlepszym wyborem? Poszedłem bo kiedyś nazwa zespołu obiła mi się o uszy. Stałem do końca koncertu ale rytmu nie poczułem w nogach, wiąchy zespołu też jakoś nijako brzmiały.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » pn maja 14, 2012 3:49 pm

woytazo pisze:wiąchy zespołu

8) Ale którego zespołu?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » pn maja 14, 2012 3:59 pm

Proletaryat.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Spartacus 999 » wt maja 15, 2012 8:44 am

woytazo pisze:No nie wiem czy ten rodzaj muzy był najlepszym wyborem?

Osobiście głównie się zbulwersowałem, że po Piasecznie duża część młodych biega na czarno i w glanach, więc się zaskoczyłem , brakiem frekwencji na tym koncercie.
Za dwa tygodnie będzie grał KABANOS w parku, więc pewnie frekwencja znacząco podskoczy :)

P.S. Najlepszym wyborem była by pewnie jakaś popowa muzyka, tylu tych pseudo wokalistów, a już częściej zespoły metalowe, punkowe grają LIVE.
Tak czy inaczej fajnie, że pojawia się muzyka na żywo dość cyklicznie, więc moze to przyzwyczai ludzi.

Aha w trakcie Wolprezy wieczornego programu, były Juwenalia, mecz Borussi z Bayernem i może to też miało wpływ na słabsza frekwencję.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: stentonik » wt maja 15, 2012 9:06 am

Spartacus 999 pisze:P.S. Najlepszym wyborem była by pewnie jakaś popowa muzyka, tylu tych pseudo wokalistów,


Pewnie, że tak, a co? Historia kolejny raz poprzez frekwencję pokazała jakie są oczekiwania i zapraszanie gwiazd muzyki alternatywnej, czy tez bardziej ambitnej nie ma sensu bo taki koncert świeci wtedy pustkami. Nie wiem, ale moim zdaniem to nie deszcz ani mieszkańcy są winni małej frekwencji na ostatnim koncercie w parku. ale ci którzy notorycznie zapraszają przebrzmiałe gwiazdy i podrdzewiałe legendy które mają być w Piasecznie ZNOWU gwiazdą i gwoździem programu... a w pobliskiej Warszawie są do posłuchania i obejrzenia na koncertach w wielu klubach I TO BARDZO CZęSTO.
Kabanos też gra specyficzną muzę i swoich fanów na pewno ściągnie, ale mojej mamy, babci i sąsiadek w starszym wieku już raczej nie...taki to będzie "piknik rodzinny".
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Kowal » wt maja 15, 2012 9:10 am

Spartacus 999 pisze:Osobiście głównie się zbulwersowałem, że po Piasecznie duża część młodych biega na czarno i w glanach, więc się zaskoczyłem , brakiem frekwencji na tym koncercie.

Młodzi ludzie o których wspomniałeś, byli w tym czasie na koncercie metalowym w Centrum Kultury http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=6734
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: Kucyk » wt maja 15, 2012 9:25 am

O, masz! Ale koordynacja...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Spartacus 999 » wt maja 15, 2012 12:17 pm

£o matko bosko! Gratulacje za koordynacje...i jest przyczyna. Piaseczno dwie imprezy Rockowo - Metalowe o tej samej porze - :mrgreen: :piwko: braaawooo!
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Kucyk » wt maja 15, 2012 12:28 pm

A mówiłem żeby Uliashę zaprosić? Albo innych Boys'ów. Takiej strawy duchowej z plejbeku Piaseczno potrzebuje a nie Proletaryatów!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » wt maja 15, 2012 9:45 pm

Fancy bierze 1500 euro za występ podobno http://www.youtube.com/watch?v=yntvE2UzBUk
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Wolpreza Dobrej Woli w Piasecznie

Postautor: wdolinski » wt maja 15, 2012 10:17 pm

stentonik pisze:Fancy bierze 1500 euro za występ


Może i całej Polski by się fani zjechali...

Edit. By uniknąć ostrzeżenia od Kolegi Kucyka uwaga do poniższego linku. Muza to italo disco.

http://italo4you.radiohost.pl/radio/
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Wolpreza Dobrej Woli w Piasecznie

Postautor: anuleksa » wt maja 15, 2012 10:46 pm

Zapraszać disco 80...póki żyją jeszcze. Kochałam się w Fancym, a teraz to jak Cugowski wygląda wrrr :mrgreen:
Ach Stenciu, gdyby tak usłyszeć w naszym parczku Flames of love :)

Kucyk pisze:A mówiłem żeby Uliashę zaprosić? Albo innych Boys'ów.


http://www.youtube.com/watch?v=DRjB8XXxYFk

http://www.youtube.com/watch?v=4KfDuKLIRjY

Nooooo i by było "bo tutaj nic nie boli, się w tańcu nie pierd..." :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron