20 lutego 2010 koncert na rzecz Fundacji CMP w Piasecznie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Z£A OBSESJA, BRAMAFAN, SLAJD

Postautor: tutomash » pn lut 22, 2010 9:58 am

leny pisze:a jak się Wam podobał Slajd?

wszystkie kapele dały radę, laska ze Slajdu super śpiewała, do tego akcent włoski super
Natomiast Zła Obsesja dała czadu !! po prostu byli zaj.....ci, :peace:
Bramafan też był super, ale już czasu i chęci nie było, żeby wysiedzieć do końca
Oby więcej takich koncertów w Piasecznie, mam nadzieję, że jak się zrobi cieplej to takie imprezy będą częściej w naszym mieście. :mrgreen:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Z£A OBSESJA

Postautor: AgatkaL » pn lut 22, 2010 3:39 pm

Zła Obsesja była mega fajna ! Chłopaki zagrali naprawdę dobrze i prezentowali się na scenie też bardzo widowiskowo :P :P :P :)
Awatar użytkownika
AgatkaL
 
Posty: 148
Rejestracja: czw paź 29, 2009 11:27 am
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno

Z£A OBSESJA, BRAMAFAN, SLAJD

Postautor: Schiza » pn lut 22, 2010 11:16 pm

leny pisze:a jak się Wam podobał Slajd?

nooo dziewucha to ma głos mocny, jeszcze trochę powinna popracować nad czystością, ale widać było że dla niej to świetna zabawa, byłam pod wrażeniem-chociaż rzadko do mnie przemawia kobiecy wokal. Wszystkie piosenki mi się bardzo podobały, poza ostatnią.

Zła obsesja...świetna, chociaż od tego stania pod głośnikami jeszcze przez parę godzin byłam głucha, dali czadu!! Wszystkie utwory mi się bardzo podobały, chciałam pogować pod sceną ale tam była gównażeria nastawiona na "napierdalankę", chyba znam inne pogo :jump: :jump: :jump:

Jeżeli chodzi o Bramafan... nie podważam walorów wokalnych ,ani instrumentalnych, ale niestety za bardzo przypominało mi Hapysad. Nawet nie chodzi o to że nie lubię Hapysad -bo jest wręcz przeciwnie, ale to już było..
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tutomash » pn lut 22, 2010 11:31 pm

Szczubi pisze:Płyta "Rock the City" dostępna od przyszłego tygodnia na allegro, od poniedziałku rusza również nowa strona www.zlaobsesja.com .

duzo sie dzieje, nie moge sie doczekac, az bedzie mozna kupic plyte
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Szczubi » wt lut 23, 2010 10:41 am

Witam ponownie!:)

Płyta Złej Obsesji "Rock the City" na pewno do końca tygodnia pojawi się na allegro, natomiast jeżeli ktoś byłby zainteresowany odbiorem osobistym na terenie Warszawy proszę pisać: adam.szczubial@gmail.com, cena 20 zł.

Pozdrawiam!
Szczubi
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 7:06 pm

Zła Obsesja

Postautor: Szczubi » wt lut 23, 2010 11:11 pm

Szczubi
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 7:06 pm

Poprzednia

Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości