Rozrywka dla dzieci w Piasecznie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Rozrywka dla dzieci w Piasecznie

Postautor: Jakub » ndz kwie 15, 2007 8:06 pm

Jak wiecie od niedawna mieszkam w Piaseczne i jeszcze nie do końca jestem obeznany z miastem. Wkrótce w odwiedziny przyjeżdża do mnie siostra ze swoją małą córeczką (5 lat) i zastanawiam się gdzie mógłbym ją zabrać w Piasecznie. Nie chcę z małą dziewczynką jechać do Warszawy, wolałbym zabrać ją gdzieś w Piasecznie.

Moglibyście wypisać mi jakieś ciekawe miejsca na rozrywkę dla dziecka w Piasecznie? Bardzo byście mi pomogli. Z góry dziękuję.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pn kwie 16, 2007 2:19 pm

Jakub pisze:Moglibyście wypisać mi jakieś ciekawe miejsca na rozrywkę dla dziecka w Piasecznie?

Na naszym forum i serwisie informacyjnym cały czas piszemy o miejscach na rozrywkę. Jeżeli chodzi o rozrywkę dla dzieci w Piasecznie, to trzeba zrobić segregację informacji wyszczególniając tylko miejsca dla dzieci:
1. Klub Dziecka w Piasecznie www.klubdziecka.pl
2. Centrum Rozwoju Dziecka Koala www.koala.com.pl
3. Bajkowy Labirynt w Fashion House
4. Ośrodek Kultury w Piasecznie www.kulturalni.pl (czasami robią coś dla dzieci np.: było Bajkowa Niedziela Dla Maluchów, musisz śledzić ich ofertę programową)
5. Możesz pójść na basen GOSiRw Piasecznie www.gosir-piaseczno.pl
6. Jak będziesz miał więcej czasu to możesz zabrać dziecko na Fermę Strusi Piaseczno-Gołków www.strusie.prv.pl (na dniach opiszemy w serwisie)
7. Jak przyjedzie Twoja siostra, to może będzie jeszcze Wesołe miasteczko w Piasecznie

W między czasie może coś się jeszcze przypomni, lub ktoś jeszcze coś napisze...
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » pn kwie 16, 2007 7:20 pm

Martin bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za extra informacje. Nawet nie wiedziałem, że w naszym mieście jest tyle miejsc dla małych dzieci. Dzięki tym informacjom postaram się już ułożyć ciekawy program dnia dla córki mojej siostry. Na pewno zaskoczę ją, że w Piasecznie jest tyle ciekawych miejsc rozrywki dla dzieci. WIELKIE DZIęKI!
:good:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » wt kwie 17, 2007 10:50 am

Udanej zabawy ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » wt kwie 17, 2007 1:18 pm

Widze, że nie jest tak źle z miejscami rozrywki dla dzieci w Piasecznie. Jeżeli chodzi o rozrywkę, to polecam Warszawę. Full miejsc do zabawy!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kameleon » śr kwie 18, 2007 7:27 am

Jak się pobawicie i wyszalejecie, to możesz zabrać ją do McDonald's, który jest zaraz za Piasecznem w kierunku Warszawy:

McDonald's ul. Pelikanów 24 (www.mcdonalds.pl)
http://miejsce.targeo.pl/,,,_Pelikanow_ ... 0,474950,1
Często zatrzymuję się tam wracając z pracy w Piasecznie do domu w Warszawie. Polecam!
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Jakub » ndz kwie 22, 2007 2:08 pm

kameleon pisze:Jak się pobawicie i wyszalejecie, to możesz zabrać ją do McDonald's

Mam to w planach. Cały czas mnie się pyta (jak rozmawiamy telefonicznie): wujek a jak do ciebie przyjadę, to zabierzesz mnie do McDonald'a. Dzieci uwielbiają takie jedzenie. ;)
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości