KINO PLENEROWE PIASECZNO

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Postautor: Piotr N. » pn sie 02, 2010 7:58 pm

właśnie o to mi chodzi :)
www.miastopiaseczno.prv.pl

Serwis istnieje w sieci nieprzerwanie od 2008 roku.
Awatar użytkownika
Piotr N.
 
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 26, 2008 6:14 pm
Lokalizacja: że znowu

Postautor: stentonik » sob sie 07, 2010 11:09 am

Tośmy sobie pobleblali i [cenzura] załatwili.

Najłatwiej narzekać, ze nie ma kasy a mieszkańcy nie chcą pomóc. Parę kontaktów poruszyłem ale nikt sie do mnie nie zgłosił ani na forum ani na PW. Jak widać po postach organizatorzy i ich klakierzy w [cenzura] mają konstruktywne dyskusje, jedynie potrafia płakać i narzekać.

Z mojej strony to ostatni post w tym wątku.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » sob sie 07, 2010 10:32 pm

Bawią mnie opinie osób, które w przypływie swojej "wielkości" piszą wywody na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia.
Same nie ruszą się zza komputera i z wygodnego fotela, a umieją krytykować.

ps. Pewne rzeczy nie są warte opisywania. Mam nadzieje że za rok, ktoś organizatorom i klakierom pokażę jak się organizuje Kino Plenerowe - bo dziś mądrzy się niesamowicie. Poczekamy zobaczymy. [/size]
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz sie 08, 2010 11:35 am

ola pisze:Bawią mnie opinie osób, które piszą wywody na tematy, o których nie mają zielonego pojęcia.



Ola, kiedy Ty się dobrze bawisz i tydzień myślisz nad kolejną nietrafioną i złosliwą ripostą do mnie, ja zdążyłem porozmawiać m.innymi z p. Kujaszewskim na temat możliwości zorganizowania PKP na ekranie LCD, na temat kosztów, możliwości technicznych wykorzystania ekranu i dźwieku ( tu jest mały problem ale do rozwiązania), zorientowałem się w kosztach praw autorskich filmów (wrodzona ciekawość), poznałem możliwości finansowania PKP przez Gminę. Zrobiłem to dlatego, gdyż jak pisałem we wcześniejszych postach, zastanowił mnie brak przekonania w to, że w Piasecznie tez może się udać w momencie kiedy nadarzyła się szansa. Nie dostałem odpowiedzi więc dowiedziałem się na własną rękę.

ola pisze:które w przypływie swojej "wielkości" piszą wywody na tematy


Widzę, ze chyba masz problem z parciem na szkło i i jak zwykle źle interpretujesz moją chęć pomocy. Proszę, nie mów do mnie jak Kaczyński do Tuska bo sie obrażę. Pokaż wielkość i przy kolejnej odpowiedzi zacytuj i ustosunkuj się do merytorycznych zdań mojego wpisu, bo już zakłady można robić na jakiej części mojego posta utworzysz swoją "kolejnom cientom riposte"
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » ndz sie 08, 2010 1:14 pm

Grzesiek, jeśli zrobiłeś tak dużo jak piszesz to pociągnij to dalej i pokaż, organizatorom, że można zrobić coś w kilka dni samemu mobilizując siebie i innych mieszkańców.

Zacznij działać nie ograniczając się do słów. Dla mnie to będzie najlepszym dowodem na to że można coś zrobić, i że Twoje słowa są prawdą, a nie próbą wzbudzenia sensacji i rozpętania afery.
Kino Plenerowe nie jest niczyją własnością, i możesz w tym roku podjąć się organizacji tego przedsięwzięcia i udowodnić, że to jest przysłowiowa "bułka z masłem" .

Tak jak napisałam wcześniej, do reszty Twojej wypowiedzi nie zamierzam się odnosić, bo nie jest tego warta.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz sie 08, 2010 1:32 pm

ola pisze:Grzesiek, jeśli zrobiłeś tak dużo jak piszesz to pociągnij to dalej i pokaż, organizatorom, że można zrobić coś w kilka dni samemu mobilizując siebie i innych mieszkańców


Hmm, Twoim tokiem rozumowania to powinienem jeszcze przekopać i pogłębić kanał Perełki i robic korektę Gazety i Okolicy :D. Ola, tu ktoś się czegoś podjął więc niech się z tego teraz wywiązuje. Najlepiej dobrze lub wcale.

Pozwolisz, że zapytam, co Ty zrobiłaś dla PKP bo udzielasz sie jako jedyna i jaki jest problem nie do pokonania o którym Ty wiesz a ja nie wiem?

ola pisze: i że Twoje słowa są prawdą




:?: Stąpasz po cienkim lodzie.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agnieszka Jarzębska » pn sie 09, 2010 10:21 am

ale dyskusja się rozwinęła :)

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale od środy byłam na urlopie, dopiero
dziś włączyłam komputer i zobaczyłam co się dzieje.

Podobnie zresztą jak reszta organizatorów PKP, stąd też brak jakiegokolwiek odzewu z naszej strony.

Wieczorem na spokojnie usiądę do tego i odpowiem na Wasze pytania.
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Postautor: Agnieszka Jarzębska » śr sie 11, 2010 1:32 am

Tak jak napisałam wcześniej sytuacja z PKP wyglądała tak, że w maju br. zaczęliśmy rozmowy ze sponsorem, który wg. przekazanych nam informacji miał przygotowane fundusze na kino plenerowe.

Przy wsparciu tego sponsora mieliśmy przeprowadzić drugą edycję PKP delikatnie zmienioną. Akcja miała być przeprowadzona dużo bardziej profesjonalnie niż w roku 2009. Na potrzeby akcji miał być zakupiony profesjonalny dmuchany ekran, były wydzielone fundusze na dźwięk, ubezpieczenie, ochronę, wydruk plakatów i ulotek informacyjnych, oraz co najważniejsze na prawa autorskie do publicznych pokazów filmów. Pokazów miało być 8, startować mieliśmy w lipcu. Jednakże po 2 miesiącach rozmów i przygotowań (wysyłanie ofert, przygotowywanie prezentacji, kilka spotkań ze sponsorem w celu uzgodnienia szczegółów) sponsor, którego nazwy nie będę wymieniać, wycofał się.
Stało się to na początku lipca. Niedługo przed zaplanowanym pierwszym seansem.

W tej sytuacji postanowiliśmy zrezygnować z realizacji II edycji PKP w tym roku. Stwierdziliśmy, że jest zbyt mało czasu, żeby znaleźć nowego sponsora, a bez niego każdy z w/w kosztów staje się problemem.
Mogliśmy liczyć na małe wsparcie finansowe ze strony Gminy, lub Ośrodka Kultury, ale nie były to kwoty choćby zbliżające się do kosztów akcji przeprowadzonej w sposób, w jaki było planowane i w jaki byśmy chcieli.

Przyznam, że niespodzianka ze sponsorem podcięła nam trochę skrzydła i po planach normalnego, poważnego kina plenerowego godnego Piaseczna, przecież tak bogatego miasta, kino na ekranie z materiału podpartego drabinami i offowymi, mało znanymi filmami (w celu ograniczenia kosztów) wygląda dosyć wątło.

Dlatego właśnie zrezygnowaliśmy z realizacji tego projektu w tym roku. Nauczeni tegorocznymi doświadczeniami, wierzymy, że przyszłoroczna edycja będzie wyglądać tak jak powinna i że będziecie z nami.

Wszystkim dziękuję bardzo za chęć pomocy, może okazać się ona bardzo cenna w przyszłości.
ITV Piaseczno również serdecznie dziękuję za propozycję wykorzystania ekranu, oraz za zeszłoroczny reportaż. Na pewno odezwiemy się do Państwa w przyszłym roku.

pozdrawiam
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Postautor: Agnieszka Jarzębska » pt lip 08, 2011 11:53 am

II EDYCJA KINA PLENEROWEGO - STARTUJEMY!!!

W niedzielę 10 lipca 2011r. o godzinie 21.45 ruszamy z II edycją Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. :)

Obecnie jesteśmy w fazie gorączkowych przygotowań i zapinania wszystkiego na ostatni guzik. Mamy nadzieję, że tak jak dwa lata temu, zaszczycie nas swoją liczną obecnością na parkingu przy UMiG Piaseczno.

Przygotowaliśmy dla Was:
- ciekawy repertuar filmowy, każdy miłośnik kina na pewno znajdzie coś dla siebie
- większy ekran, na którym będą wyświetlane pokazy
- smaczne nagrody, dla najbardziej aktywnego uczestnika dyskusji po seansie
- oraz stoisko gofrowe, które dostarczy wam wielu słodkich chwil.

Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu http://www.pkp-info.blogspot.com/ oraz plakatach promocyjnych umieszczonych w różnych miejscach miasta.

Do zobaczenia w niedzielę.

ps. Martin możesz wkleić plakat promujący akcje w moją wypowiedź?
Bo dla mnie jest to już wyższa szkoła jazdy :(

... i jak ktoś ma dzisiaj wolny wieczór i chce pomóc w plakatowaniu miasta, to zapraszam do kontaktu :)
Każda dodatkowa para rąk jest mile widziana.
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Buntownik z wyboru na Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Postautor: Martin » pt lip 08, 2011 1:03 pm

Buntownik z wyboru / 10 lipca
Cztery pokoje / 17 lipca
Coco Chanel / 24 lipca
Człowiek, który gapił się na kozy / 31 lipca
Ciało / 7 sierpnia
Dym / 14 sierpnia
Miedzy słowami / 21 sierpnia
Miasto Boga / 28 sierpnia

Obrazek

10 lipca 2011 roku obejrzyj film BUNTOWNIK Z WYBORU
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,3290.html
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka Jarzębska » pt lip 08, 2011 3:05 pm

dziękuje bardzo :)
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Film Cztery Pokoje na Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Postautor: Martin » czw lip 14, 2011 10:40 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Audaux » pt lip 15, 2011 9:21 pm

Kino plenerowe jest bardzo fajną inicjatywą ( super byłoby gdyby odbywało się w sobotę - wiadomo w poniedziałek praca) poniżej kilka zdjęć z Buntownika z Wyboru oraz przy okazji zrobione zdjęcia Rynek by Night :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Postautor: Agusia » pt lip 15, 2011 10:47 pm

Ja tam się wybieram na 31 lipca. :)
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Agnieszka Jarzębska » czw lip 21, 2011 3:35 pm

Obrazek


dziękujemy za wrzucenie zdjęć na forum :)
Przy okazji zapytam: czy ktoś jeszcze robił zdjęcia z pokazów i może podzielić się z nami swoją twórczością?

Z ogłoszeń parafialnych mogę powiedzieć że:
- na pierwszym pokazie mimo deszczowej aury przybyło 52 widzów (co nas oczywiście niezmiernie cieszy)
- na drugim seansie natomiast, gościliśmy ponad 150 osób i pokaz zakończył się gorącymi brawami ze strony publiczności.

Dziękujemy bardzo :D

Zapraszam do odwiedzania naszego bloga oraz profilu FB.

ps. po zakończeniu "4pokoi" znaleźliśmy na parkingu okulary z prostokątną oprawką.
Właściciela prosimy o kontakt.
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron