LET'S DANCE STUDIO - nowe zapisy!1-sza lekcja GRATIS

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

LET'S DANCE STUDIO - nowe zapisy!1-sza lekcja GRATIS

Postautor: Let's Dance Studio » śr lut 18, 2009 11:05 pm

Nowe studio tańca w Piasecznie serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych! Zajęcia taneczne prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy, a do tego świetni tancerze szkolący się w kraju i za granicą!
Jazz, Mini Balet, Ladies Styling, MTV Dance, Hip Hop, Kids Dance, Taniec Brzucha, Kurs dla narzeczonych

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!

www.letsdancestudio.pl

Taniec na wysokim poziomie - konkurencyjne ceny!
Z A P R A S Z A M Y
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 8:56 pm przez Let's Dance Studio, łącznie zmieniany 8 razy
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Let's Dance Studio

Postautor: Kinga Panasiuk » pt lut 20, 2009 7:06 pm

Czy zajęcia odbywają się przy Dworcowej w Piasecznie?
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Let's Dance Studio

Postautor: Let's Dance Studio » sob lut 21, 2009 10:14 pm

Witam,

studio znajduje się na ul.Dworcowej 34 - róg Dworcowej i Nadarzyńskiej, II piętro.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i odwiedzania strony: www.letsdancestudio.pl

Pozdrawiamy,
Let's Dance Studio
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

LET'S DANCE STUDIO PIASECZNO

Postautor: Kinga Panasiuk » sob lut 21, 2009 10:43 pm

Dziękuję!
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

LET'S DANCE STUDIO PIASECZNO

Postautor: Martin » ndz lut 22, 2009 11:24 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

3-dniowe warsztaty jazzowe w Let's Dance Studio!22-24.lipca

Postautor: Let's Dance Studio » śr lip 15, 2009 10:31 am

Let's Dance Studio zaprasza na 3 dniowe warsztaty jazzowe w dniach 22-24 lipca 2009. Warsztaty poprowadzi dyplomowany instruktor jazzu Ewa Mostył, uczący obecnie w Egurrola Dance Studio.

Warsztaty odbywać się będą w dwóch grupach:

Początkującej
22-24 lipca godz. 11:00 – 12:30

średnio zaawansowanej
22-24 lipca godz. 13:00 – 14:30

Cena warsztatów 70zł za jeden kurs ( 4,5godz.)

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową:
studio.letsdance@gmail.com


Zgłaszając chęć uczestnictwa w warsztatach prosimy o podanie:
imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz wybranie odpowiedniej grupy.

więcej na stronie: www.letsdancestudio.pl
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 8:56 pm przez Let's Dance Studio, łącznie zmieniany 2 razy
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

LET'S DANCE STUDIO PIASECZNO

Postautor: Agnieszka Jarzębska » pt lip 24, 2009 7:59 am

pochwalę się a co : wczoraj całkiem przypadkiem miałam okazję poznać panią Ewe Mostył

połączył Nas słup ogłoszeniowy :mrgreen:
ja z jednej strony naklejałam informację o PKP a ludzie z letsdancestudio z drugiej

oczywiście zamieniłam kilka zdań z panią Ewą i kolegą, przepraszam ale imienia nie pamiętam
bardzo sympatyczni instruktorzy

i co najważniejsze z mojego punktów widzenia mają bardzo normalne, atrakcyjne ceny kursów

swojego czasu jak mieszkałam w Warszawie chodziła na kurs tańca hip-hopu, latnio solo i towarzyskiego , jak wróciłam do Piaseczna chciałam zapisać się tu na jakiś kurs (nie chciało mi się jeździć specjalnie na Politechnikę żeby sobie potańczyć godzinkę , więcej czasu spędzała bym w drodze niż na sali )
szukałam zatem jakiś kursów tutaj w Piasecznie
i jak zobaczyłam ceny
to mnie skutecznie odstraszyło
w Piasecznie 1x w tygodniu kosztuje praktycznie tyle samo co 2x w tygodniu w Stolicy, albo i drożej

a tu jak za np. modern dance 90 zł na miesiąc jest całkowicie do zaakceptowania
ja przejrzawszy ofertę na stronie internetowej, spotkawszy instruktorów czuje się bardzo zachęcona i na pewno na zajęcia od września się zapiszę
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

LET'S DANCE STUDIO PIASECZNO

Postautor: lucja » pt lip 24, 2009 8:06 am

agniesia pisze:wczoraj całkiem przypadkiem miałam okazję poznać panią Ewe Mostył
połączył Nas słup ogłoszeniowy

Chyba muszę częściej chodzić przy słupach ogłoszeniowych ;)
agniesia pisze:a tu jak za np. modern dance 90 zł na miesiąc jest całkowicie do zaakceptowania

Zgadzam się, że ceny w LET'S DANCE STUDIO są do zaakceptowania!

:good:
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

"połączył nas słup" - historii ciąg dalszy

Postautor: Let's Dance Studio » pt lip 24, 2009 9:12 am

My również zachęceni przypadkowym spotkaniem z Panią Agnieszką, organizatorką PKP, przy jednym z piaseczyńskich słupów ogłoszeniowych, z przyjemnością wybierzemy się na najbliższe spotkanie. Trudziliśmy się wspólnie w walce z wiatrakami jaką jest przyklejanie plakatów i tak miło się pogawędziło :)

Musimy jeszcze dodać, iż Pani Agnieszka wraz z kolegą, który pomagał jej w nocnej akcji, użyczyli nam swojego kleju, dorzucając gratis lekcję instruktarzową pt."jaki klei wybrać, jak dobrze przykleić plakat" Dzięki! :D

Polecamy dobre kino na PKP i o ile pogoda będzie mało ulewna zjawimy się w najbliższą niedzielę! :good:

Ewa i Maciej - Let's Dance Studio
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Warsztaty taneczne 4-7 sierpnia! Jazz, Hip-hop, Afro Jazz...

Postautor: Let's Dance Studio » pt lip 24, 2009 9:31 am

Obrazek

Let’s Dance Studio serdecznie zaprasza na warsztaty taneczne w dniach 4 – 7 sierpnia!

Warsztaty poprowadzą ASH - tancerz, choreograf i wokalista oraz Ewa Maja Mostył, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego. (Więcej informacji o tancerzach w zakładce „Instruktorzy”).

4-5 sierpnia – Hip Hop/ Mtv Dance
godz 11:30-13:00
grupa początkująca
godz. 13:30-15:00
grupa średnio zaawansowana

5-6 sierpnia – Afro Jazz
godz. 15:30 – 17:00
grupa początkująca + średnio zaawansowana

6-7 sierpnia – Jazz
godz. 11:00- 12:30
grupa początkująca
godz. 13:00-14:30
grupa średnio zaawansowana

Cena warsztatów
jeden kurs – 70 zł (3 godziny)
dwa kursy – 110 zł (6 godzin)
trzy kursy – 150 zł (9 godzin)

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową:
studio.letsdance@gmail.com


Więcej informacji na stronie:
www.letsdancestudio.pl
_________________
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 4:57 pm przez Let's Dance Studio, łącznie zmieniany 3 razy
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Let's dance studio. polecam!

Postautor: antonina » pt lip 24, 2009 2:46 pm

Witam!
Ja też poznałam Panią Ewę z Let's Dance Studio i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba forma prowadzenia przez nią zajęć. Oprócz tego przygotowała mnie i narzeczonego do naszego pierwszego tańca, który wyszedł cudownie!
Z chęcią wezmę również udział w nadchodzących warsztatach:)
Polecam wszystkim!!!
antonina
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 24, 2009 2:33 pm

ZAPISY NA SEMESTR 2009/2010!

Postautor: Let's Dance Studio » wt wrz 01, 2009 9:47 pm

Obrazek
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NOWOść w Let's Dance Studio - TANIEC BRZUCHA!

Postautor: Let's Dance Studio » sob wrz 05, 2009 12:43 pm

Z myślą o wszystkich Paniach poszerzamy naszą ofertę o nowe zajęcia.
Dla kobiet, które w przyjemny sposób chcą zrzucić parę kilogramów proponujemy TANIEC BRZUCHA. Oprócz poprawiania figury ta forma aktywności ma zbawienny wpływ na kręgosłup i poprawę naszego poczucia własnej wartości. Taniec brzucha wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśnie grzbietu. Wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze: zdolność uwodzenia, wewnętrzną wolność i witalność. Miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki.

TERMINY ZAJęć

Poniedziałek
18:00-19:00 (grupa początkująca)
19:15-20:15 (grupa początkująca)

KOSZT ZAJęć
90 zł - 4 spotkania w miesiącu po 60 min.

Zapraszamy i zachęcamy do zapisów.
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: NOWOść w Let's Dance Studio - TANIEC BRZUCHA!

Postautor: Agnieszka Jarzębska » sob wrz 05, 2009 1:49 pm

Let's Dance Studio pisze:. Taniec brzucha wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśnie grzbietu. Wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze: zdolność uwodzenia, wewnętrzną wolność i witalność. [b]


no no, brzmi ciekawie :D
zachęcona opisem i osobisty spotkaniem pewnego, dawnego wieczoru
instruktorów z Let's Dance Studia, przy słupie ogłoszeniowym
postanawiam się zapisać,
proszę o wpisanie mnie na listę :mrgreen:

pozdrawiam sedecznie
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Let's Dance Studio

Postautor: Let's Dance Studio » sob wrz 05, 2009 1:53 pm

nie ma problemu, już zapisujemy :) Właśnie umieszczamy szczegółowe informacje na stronie dot. instruktorki i terminów.

Pozdrawiamy i jesteśmy w kontakcie :)
www.letsdancestudio.pl
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów! W naszej bogatej ofercie (mini balet, kids dance, hip hop, jazz, ladies styling, mtv dance, taniec brzucha, kurs dla narzeczonych i inne) każdy znajdzie coś dla siebie!!! Nie zwlekaj! Zapisy już trwają!

Tu każdy znajdzie coś dla siebie!!!
Let's Dance Studio
 
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 18, 2009 10:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości