Czy test ciążowy moze się mylić?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czy test ciążowy moze się mylić?

Postautor: dzessie » śr kwie 08, 2020 7:01 am

Czy może być tak że test ciązowy nie wykryje ciązy ? zrobiłam 2 testy jeden w dni plamienia(zamiast okresu miałam brązowe plamienia z krwią ) drugi prawie po miesiacu i oba negatywne czytałam troche na forach i kobiety pisały ze robiły po 2 , 3 testy były negatywne a mimo to ginekolog stwierdził ciąże
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Czy test ciążowy moze się mylić?

Postautor: Kozaczek » śr kwie 08, 2020 11:32 am

Czy Test ciązowy moze się mylić. W wiekszosci przypadków pokazuje rzeczywistą sytuację jednak bywa, ze sie myli. Negatywny wynik testu ciążowego jeszcze o niczym nie świadczy. Jedna krecha na teście wcale nie musi oznaczać, że nie jesteś w ciąży. Powodów moze być tutaj wiele

Zbyt wczesna ciąża
Zbyt mały poziom beta hcg
Zaburzenia hormonalne spowodowane chorobą
Przyjmowanie niektórych leków.....

Poczytaj sobie. Najlepiej moim zdaniem jest wybrać się do ginekologa jeśli masz takie wątpliwości.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Czy test ciążowy moze się mylić?

Postautor: olek.kowal » czw kwie 01, 2021 9:00 am

Oczywiście, że jak podczas każdego testu wynik może być zaburzony.
olek.kowal
 
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2017 7:16 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron