Jak leczyć trądzik

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Jak leczyć trądzik

Postautor: Kozaczek » pt maja 01, 2020 7:17 am

cześć potrzebuję pomocy w dobraniu preparatu na oczyszczanie skóry bo mam duży problem z zaskórnikami ale także i ropnymi paskudami
Kozaczek

Re: Jak leczyć trądzik

Postautor: dzessie » pn maja 04, 2020 6:48 am

Wszystko zależy od tego, jaką masz skórę i co jest przyczyną tego stanu. Trądzik to bardzo skomplikowana kwestia i trudno jest Ci tutaj doradzić. Bo każdy reaguje inaczej oraz jednej osobie pomogą inne środki, drugiej pomogą inne środki..... Najlepiej skoczyć do dermatologa. A z własnych mądrych działań to zdrowa dieta i suplementacja. Sama od czasu od kiedy zaczełam zdrowiej się odżywiać zobaczylam, ze stan mojej skóry znacznie się poprawił oraz cera wyglada po prostu lepiej.... Dokładne oczyszczanie i nawilżanie. Z peelingów oczyszczających polecam peeling kawitacyjny https://selectbeauty.pl/blog/5-rzeczy-k ... tacyjnego/ Jest o wiele delikatniejszy niż peeling tradycyjny i oczyszczanie manualne.

Tylko sama również chodziłam do dermatologa ;)
Awatar użytkownika
dzessie

Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno