Catering, wesele w gminie Lesznowola

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Lesznowola. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Catering, wesele w gminie Lesznowola

Postautor: Julian63 » śr kwie 11, 2012 2:31 pm

Witam serdecznie. Moja córka wychodzi w tym roku za mąż (sierpień). Jesteśmy z Warszawy, ale nie znaleźliśmy jeszcze odpowiedniego cateringu. Chcemy coś naprawdę tradycyjnego i smacznego, nie żadne sushi i inne wywijasy. Liczba gości...prawdopodobnie około 60-70. Bardzo spodobała mi się Oycowizna, w której byłem ostatnio zarówno jeśli chodzi o podejście do klienta jak i oferte, poza tym naprawdę smacznie. Czy ktoś korzystał? A może macie Państwo jakieś inne propozycje?
Julian63
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 8:46 am

catering Oycowizna

Postautor: natka » pt kwie 13, 2012 11:32 am

Panie Julianie, jeśli mowa o cateringu w Oycowiźnie, to z mojej strony mogę powiedzieć, że serdecznie polecam. Brałam slub w październiku ubiegłego roku i całym cateringiem zajmowała sie właśnie Oycowizna. Co mogę powiedzieć na pewno : pełen profesjonalizm ze strony osób, z ktorymi załatwia się wszystkie sprawy formalne a odrzucenie obowiązku zajmowania się jedzeniem to już naprawdę otucha dla pary młodej. Dania były przepyszne, zwłaszcza jesli chodzi o te typowe mięsne, jak i doskonale sprawdziły sie potrawy rybne, choć my postawiliśmy jeszcze na krewetki i lekki sałatki i surówki. Poza tym oferta tego miejsca jest naprawdę szeroka i jestem pewna, że każdy wybierze coś dla siebie. życzę powodzenia w przygotowaniach i wspaniałej uroczystości ! :)
natka
 
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 11:23 am


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości