Gościniec Oycowizna Lesznowola

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Lesznowola. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Krystian Marciniak » czw lip 24, 2008 11:37 am

Byliście w Gościńcu Ojcowizna, który mieści się przy trasie z Piaseczna tuż przed Magdalenką w pobliżu trasy katowickiej i krakowskiej, ok 3 km od Janek. Nie sposób przeoczyć ich pięknego budynku.

Obrazek

Gościniec Oycowizna
Słoneczna 241
05-506 Lesznowola
tel: 0 602 55 73 57
mail: kontakt@oycowizna.pl
strona: www.oycowizna.pl

BYLIśCIE U NICH? JAKIE SĄ WASZE OPINIE?
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Ojcowizna w Lesznowoli

Postautor: lucja » sob lip 26, 2008 8:11 pm

Byłam w Gościńcu Oycowizna w Lesznowoli. Bardzo ładne i klimatyczne miejsce.
Fajny nastrój i smaczne jedzenie. Ceny trochę wygórowane, ale da się przeżyć.
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Kinga Panasiuk » sob lip 26, 2008 8:28 pm

Dopiero zobaczyłam ten wątek. Jutro mam w planach wyjazd do Janek, to zapewne będę przejeżdżała obok i wstąpię tam. Zobaczę na żywo jak tam jest, bo na zdjęciach na ich stronie wszystko wygląda zachęcająco. Takie lokale z przyjemnością sama testuję. :)
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Ojcowizna Lesznowola

Postautor: iza » sob lip 26, 2008 9:16 pm

Budynek wygląda bardzo ładnie, ale przeglądając menu nic nie rzuciło mi się w oczy z rzeczy które lubię. Czy ci co byli w Gościńcu w Lesznowoli, mogą polecić coś godnego uwagi? Może czegoś nie zauważyłam?
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna w Lesznowoli

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz lip 27, 2008 9:30 am

Na razie nie mogę ci niczego polecić, bo tam nie byłam, ale mam w planach odwiedzić ten gościniec. :) Menu wygląda zachęcająco, a nazwy niektórych dań są powalające np: rak nieborak, najmądrzejsza zakąska, powolnie ale błogo, kurczak zwany kogutem, kaczka dziwaczka, a przez babę zawinięte, szpada hrabiego i wiele innych. Nazwy są ciekawie dobrane i zachęcają do skosztowania tego jadła.
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Martin » ndz lip 27, 2008 8:06 pm

Krystian Marciniak pisze:BYLIśCIE U NICH? JAKIE SĄ WASZE OPINIE?

Byłem z rodziną i opinię napisałem: Gościniec Oycowizna w Lesznowoli
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna w Lesznowoli

Postautor: lukasz » ndz lip 27, 2008 8:31 pm

Martin pisze:Byłem z rodziną i opinię napisałem: Gościniec Oycowizna w Lesznowoli

Hmm... zachęcająca opinia a zarazem reklama dla Gościńca Oycowizna na łamach serwisu e-mieszkańców. Po takiej opinii, to tylko możesz Martin czekać na zaproszenie od właścicieli Gościńca, na następny darmowy obiad ;)

---------------------------------------

Zauważyłem, że Gościniec Oycowizna, szuka sporo osób do pracy m.in na stanowiska: pracownik biurowy, kelner, barman, kucharz, pokojowa, recepcjonistka, księgowa.
Pracodawca: HOTELIK KORONA s.c. Gościniec Oycowizna Lesznowola. Kontakt: Izabela Woźniak tel. 022-715 63 07, 0-512 078 006
źródło: www.pupradom.pl/?rejestr=1&id=314&idr=2770
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Ojcowizna w Lesznowoli

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz lip 27, 2008 8:38 pm

Martin pisze:Byłem z rodziną i opinię napisałem: Gościniec Oycowizna w Lesznowoli

Nie miałam tyle szczęścia co Wy, bo zabrakło dla mnie miejsca. Dziś było FULL ludzi!
Może następnym razem pomyślę i zrobię wcześniej rezerwację stolika.
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna w Lesznowoli

Postautor: Martin » ndz lip 27, 2008 9:15 pm

lukasz pisze:zachęcająca opinia a zarazem reklama dla Gościńca Oycowizna na łamach serwisu e-mieszkańców. Po takiej opinii, to tylko możesz Martin czekać na zaproszenie od właścicieli Gościńca, na następny darmowy obiad

Nie liczę na jakieś specjalne traktowanie przez właścicieli firmy. Byłem, spodobało mi się, w związku z tym postanowiłem bezinteresownie napisać o Gościńcu w serwisie e-mieszkańców.
Kinga Panasiuk pisze:Nie miałam tyle szczęścia co Wy, bo zabrakło dla mnie miejsca. Dziś było FULL ludzi!

Na początku również myślałem, że nie nam się nie uda, ale jednak znalazł się stolik... Korzystając z okazji dziękuję Panu, który nas obsługiwał!
Kinga Panasiuk pisze:następnym razem pomyślę i zrobię wcześniej rezerwację stolika.

Obrazek
W weekendy, raczej bez rezerwacji nie ma szans. Przed Gościńcem nawet nie było gdzie zaparkować i parkowaliśmy po drugiej stronie Słonecznej. Po dzisiejszej wizycie, wcale się nie dziwię, że jest tak duże zainteresowanie tym miejscem! Uważam, że warto tam zajrzeć i skosztować swojskiego jadła... ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Kinga Panasiuk » pn lip 28, 2008 6:39 am

W weekendy, raczej bez rezerwacji nie ma szans.

Na pewno szanse są minimalne. Wczoraj, miałam okazję przekonać się o tym.
Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach.
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: justynka » pn lip 28, 2008 8:24 am

Trochę ceny mnie przerażają, ale może kiedyś i ja wybiorę się na coś dobrego do tego Gościńca w Lesznowoli.
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » pn lip 28, 2008 10:38 am

Niedlugo moja rocznica slubu i szukalam wlasnie jakiegos fajnego miejsca na kolacyjke we dwoje. Tak zachwalacie Oycowizne ze chyba sie tam wlasnie wybierzemy.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: teresa » ndz sie 03, 2008 10:22 am

Wczoraj zaprosił mnie mąż na kolację i ku mojemu zaskoczeniu do Gościńca Oycowizna. Przywitali nas chlebem ze smalcem, a na odejście dostaliśmy żubrówkę. Wspaniały gest. Za smaczne dania i desery dla dwóch osób zapłaciliśmy ok 100zł. Najbardziej w tym wszystkim podoba mi się wystrój i stroje obsługi lokalu.
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: iza » wt sie 05, 2008 11:56 am

Mi najbardziej podoba się muzyka na żywo, którą można posłuchać codziennie:
poniedziałek-sobota: od 18:00 do 21:00
niedziela: od 14:00 do 17:00
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Martin » wt sie 05, 2008 12:20 pm

Wcześniej nasłodziłem, ale teraz napiszę małą uwagę do właścicieli Gościńca Oycowizna. Na stronie Gościńca jest podany kontakt mailowy. Skoro podają Państwo kontakt mailowy, to wypadałoby chociaż odpisywać na wysyłane maile. 1,5 tygodnie temu wysłałem 2 maile i pozostały bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Wypadałoby odpisać, że nie mają Państwo czasu na korespondencję mailową, ale w takim razie po co podany jest adres mailowy na Państwa stronie? W mojej opinii - pierwszy mały minus zaliczony. Szkoda..., ale dobrze, że nadrabiacie swoje niedoskonałości w kontakcie elektronicznym - świetną obsługą, lokalem i serwowanym w nim jedzeniem... W tej kwestii nie zmieniłem opinii i nadal polecam tą Gospodę!


Pozdrawiam serdecznie właścicieli Oycowizny!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości