Gościniec Oycowizna Lesznowola

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Lesznowola. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Postautor: MisiaB » sob wrz 03, 2011 12:38 pm

No własnie Aniu, jakoś nam tu smakosze udali sie chyba na dłuższe wakacje 8) . Co do dłubanki, masz rację- pełna jest dobrego jadła i jak dla mnie to spokojnie nawet dla 3 osób wystarczy. Ja natomiast skusiłam się na nową wołowinę- ANTRYKOT z mięsa dojrzewajacego min. 10 dni! Genialna! Dostałam jak zwykle mailem powiadomienie o nowym menu. Polecam jeśli lubisz ten rodzaj mięsiwa. Co do innych dań nie bedę aż tak zachwalać bo znowu mnie posądza o ukłas z Właścicielem lokalu ale jak tu nie mówić dobrze o Oycowiźnie. Jestem od niej uzależniona i nie wybieram się z tego powodu na żadną terapię :-)
MisiaB
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: anuleksa » pt wrz 09, 2011 10:00 pm

MisiaB
Po obejrzeniu Gesslerowej w Magdalence jadę do Oycowizny na to, co poleciłaś :P
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MisiaB » śr wrz 21, 2011 10:46 am

ania stefaniak pisze:MisiaB
Po obejrzeniu Gesslerowej w Magdalence jadę do Oycowizny na to, co poleciłaś :P


Tak, tak tez oglądałam...Mnie nie przekonują te rewolucje niestety ponieważ nie wierze aby w ciagu 4 dni mozna było zminic sposób myslenia właścicieli i podejscie pracowników. Nie zdradzę Oycowizny za nic w świecie. Wiem juz z doświadczenia, że jest godna polecenia skoro sama od 3 lat nie zawiodłam sie ani na imprezach okolicznosciowych ani na wypadach prywatnych/ rodzinnych ani tez na balach. Wszystko tip-top...Jesli wybierasz się natomiast na tę wołowine to zadzwoń wcześniej czy jest bo ja juz sie ostatnio na rumsztyk nie załapałam. Zato zamówiłam genialne placki ziemniaczne i zupę grzybową z październikowej wkładki " Grzybobranie" :-). Polecam.
MisiaB
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: anuleksa » sob wrz 24, 2011 8:13 pm

MisiaB
Nie dałam rady pojechać i pewnie we wrześniu nie poszamię tych pyszności, ale przypomniałam sobie o wątróbkach kogucich z jabłkami i wisienkami. Jadłaś? Masakrycznie tanie danie.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: MisiaB » ndz paź 02, 2011 10:10 pm

ania stefaniak pisze:MisiaB
Nie dałam rady pojechać i pewnie we wrześniu nie poszamię tych pyszności, ale przypomniałam sobie o wątróbkach kogucich z jabłkami i wisienkami. Jadłaś? Masakrycznie tanie danie.


Aniu, nie przepadam za wątróbkami chocby były najpyszniejsze na świecie i najtańsze na świecie :-)...Z " kogucich" pyszności natomiast 'sałatka Siemowita' bije wszelkie rekordy- grillowany kurczak z cebulką, pyszny sosik- bardzo duża porcja. Szykuję sie teraz na dynie bo pełno ich przy drodze...krem z dyni z oscypkiem w tamtym roku powalał na kolana. Pozdrawiam
MisiaB
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: anuleksa » wt paź 04, 2011 8:01 pm

MisiaB ale mi narobiłaś apetytu. Rozmijamy się z tymi daniami:) A tatarka lubisz? Tego z rybką :wink:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Oycowizna - doskonałe miejsce!

Postautor: Julian63 » śr kwie 11, 2012 2:10 pm

Jestem pod naprawdę dużym wrażeniem tego miejsca! Nie przepadam za restauracjami, które udają te powiedzmy 'tradycyjne', ale tutaj nie ma niczego udawanego. Doskonały wystrój, z jeszcze lepszym klimatem. Atmosfera, którą stworzyli właściciele... nic, tylko pogratulować :) Najważniejsze są jednak przepyszne dania. Ja polecam kogucie wątróbki (pychota) i dania ze szpinakiem w roli głównej, bo akurat jestem fanem zarówno jedzenia jak i przyrządzania szpinaku i ten w Oycowiźnie to najwyższa klasa :D Szczxerze polecam. Chciałabym uzyskać więcej informacji na temat cateringu , jest jakiś wątek na tym forum?
Julian63
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 8:46 am

MIKO£AJKI W GOśCIńCU OYCOWIZNA

Postautor: Redakcja » śr gru 05, 2012 6:50 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

II Konkurs Mikołajkowy "Gościniec Oycowizna"

Postautor: Redakcja » wt gru 11, 2012 1:12 pm

Obrazek

II Konkurs Mikołajkowy "Gościniec Oycowizna". Do rozdania mamy 30 voucherów na darmową karafkę wina w Gościńcu Oycowizna! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie w zakładce http://powiat-piaseczynski.info/_konkursy

Powodzenia!
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Bal Karnawałowy w Gościńcu Oycowizna

Postautor: Redakcja » wt sty 22, 2013 3:52 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Postautor: Majuśka » czw mar 07, 2013 1:12 pm

Hej jestem tu nowa, ale bylabym wdzięczna za wszelką pomoc. Mianowicie z przyjaciólką chcemy zorganizować w lokalu komunię naszych córeczek i jedną z opcji jest właśnie Oycowizna. Nie wiecie Państwo, jak to wygląda, od strony oraganizacyjnej ? Dziękuję za informacje
Majuśka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 07, 2013 1:08 pm

Postautor: Beata » czw mar 07, 2013 8:24 pm

W Oycowiźnie byłam do tej pory głównie na imprezach integracyjnych (firmowych), oraz na weselach. Na komunii nie byłam. Imprezy i wesela organizowane są bardzo dobrze i za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona, zarówno z miejsca, jak i jedzenia.
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Redakcja » czw maja 23, 2013 12:41 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

DZIEń DZIECKA W GOśCIńCU OYCOWIZNA

Postautor: Redakcja » czw maja 30, 2013 10:29 pm

Przypominamy o niedzielnym pikniku z okazji Dnia Dziecka w Gościńcu Oycowizna w Lesznowoli.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

święta Na Wynos świąteczne kosze Oycowizny

Postautor: Redakcja » śr gru 11, 2013 8:25 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron