Gościniec Oycowizna Lesznowola

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Lesznowola. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

Gościniec Ojcowizna w Lesznowoli

Postautor: kornelia » wt sie 05, 2008 3:28 pm

No właśnie Marcin ja mam taka sama uwagę. Chciałam zarezerwować stolik przez maila. Wysłałam go w piątek i do tej pory nie dostałam potwierdzenia czy mam ta rezerwacje czy nie. zadzwoniłam i okazało się ze owszem rezerwacja jest zrobiona. Idziemy jutro wieczorkiem świętować rocznice ślubu, napisze jak było :)
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz sie 17, 2008 4:02 pm

Właśnie wróciłam z gościńca i naprawdę wasze pozytywne opinie w pełni oddają ten lokal. Wspaniała atmosfera, obsługa oraz przepyszne jedzenie. POLECAM!
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » ndz sie 17, 2008 9:47 pm

No wlasnei ja tez moge to wszytsko potwierdzic. Pyszne jedzonko, lokal z klimatem, mila obsluga.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: wiesia » pn gru 01, 2008 8:40 pm

Ja zostałam zauroczona muzyką na żywo jaką serwowała dwójka muzyków, piękna dziewczyna ubrana w strój ludowy po prostu elektryzowała swoim głosem. Byłam w gościńcu dwa razy ale tylko raz trafiłam na ten duet nie wiem kiedy można ich spotkać, bo innym razem był tylko pianista też miło, ale naprawde warto ich posłuchać.
Wiesia
biała
wiesia
 
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 01, 2008 8:25 pm

Bal Sylwestrowy Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: iza » czw gru 04, 2008 8:27 pm

Bal Sylwestrowy w Gościńcu Oycowizna Lesznowola

Posiadają jeszcze w sprzedaży bilety na Bal Sylwestrowy, który odbędzie
się jak co roku 31 Grudnia. ZAPRASZAJĄ DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!


Gościniec Oycowizna
Słoneczna 241
05-506 Lesznowola
tel: 0 602 55 73 57
mail: kontakt@oycowizna.pl
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz gru 07, 2008 1:33 am

Na iTV Piaseczno w zakladce imprezy jest film z hucznego otwarcia Gościńca OYCOWIZNA nagranego przez ekipe iTV. Zapraszamy do ogladania. Impreza super.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: lukasz » czw sty 29, 2009 10:07 pm

7 Luty 2009 r. Gościniec Oycowizna zaprasza na "Czerwony Bal Kryzysowy", a jedzenie bez ograniczeń !!!! - czyli powrót do lat Proletariatu - organizowany w godzinach 19:00-3:00 - koszt za jedną osobę bez alkoholu wynosi 120,00 zł.
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Kinga Panasiuk » sob lut 21, 2009 11:08 pm

Po raz kolejny odwiedziłam Gościniec Oycowizna, jednak tym razem firma sponsorowała! świetna zabaw, pyszne jedzenie i przesympatyczna obsługa. Nic dodać - nic ująć! Polecam Oycowiznę!
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gościniec Oycowizna Lesznowola

Postautor: Tomasz » czw kwie 30, 2009 12:21 am

Byłem wczoraj w Gościńcu Ojcowizna! Jedzenie palce lizać... i na pewno ich w najbliższym czasie znowu odwiedzę!
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 451
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 8:59 pm
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Nie tylko kuchnia polska

Postautor: MisiaB » ndz maja 03, 2009 5:56 pm

Czy ktoś z Was był w Oycowiźnie na owocach morza? To nie żart- ja też nie wiedziałam, że od czwartku można tam zamawiać dania śródziemnomorskie. Zachwyciło mnie to, że kucharz gotuje na sali! Jeśli nie wiedzieliście to polecam bo byłam tam ostatnio na pysznych mulach a mój mąż zamawiał jak zwykle swoja ulubioną BIA£Ą POLEWKę i tak jak to powiedział " Tomasz"...jedzonko palce lizać! :D Teraz czekamy na otwarcie sezonu grillowego bo znajomi mówili, że Oycowizna coś tam budowała "po kryjomu" :lol: w ogródku ( chyba jakieś duże wiaty) i niedługo wybieramy się tam z przyjaciółmi i dzieciakami aby przetestować grillowszczyznę :P . Mam nadzieje, że podadzą na stronie www. jakies info na ten temat. Cięzko tam o miejsca więc się zastanawiam czy w zasadzie juz nie powinnam rezerwować sobie miejsca na weekend...
Pozdrawiam wszystkich.
Miśka
MisiaB
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: stentonik » ndz maja 03, 2009 6:13 pm

Piekna reklama ale wyjatkowo ją kupuję! Grillowane mozna oszukać, podrasować, podpiec, podgrzać i 100 innych tricków zastosować, gdzie dobry kucharz sobie poradzi. Owoce morza trzeba po prostu umiec przygotować i chętnie przetestuję! Samo to, ze są do skonsumowania to jest fajnie. Normalnie sam musze sobie robic albo Czersk albo Buffo.

Będę. spróbuję, opiszę.

Dobrze zrozumiałem, że owoce morza od czwartku do wyczerpania zapasów i abarot? Czy od czwartu bedą codziennie dostępne? :shock:

pzdr/G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: MisiaB » ndz maja 03, 2009 6:27 pm

Reklama? :-D, w zasadzie może i tak bo jestem fanką dobrej kuchni i wysokiej jakości tego co przechodzi przeze mnie ;-D. Dużo zwiedzam róznych miejsc, próbuję i potem walczę w domu aby powtórzyc smaki :-D... W przypadku Oycowizny zostałam zarażona przez przyjaciół i tak już od ok. roku wybrałam sobie to miejsce na obiadki czy kolacyjki ( jak mi się nie chce gotować). Jestem też fanką kuchni tajskiej i śródziemnomorskiej więc te owoce morza sa dla mnie zbawieniem jak mam przesyt schaboszczaka, pierogów albo sushi.
Z tego co wiem to owoce morza są od czwartku i pewnie do piątku tylko max. ( do wyczerpania zapasów myślę) ale moze jak ładnie poprosisz to coś z zapasów się znajdzie :P ( albo nie, bo raczej maja świeże- próbuj).
Co do grilla to wcale nie jest to taka prosta sprawa- łatwo coś za długo przetrzymać na ruszcie, źle doprawić itp. choć masz sporo racji- łatwo tu ukryć błędy i wierzę, ze w Oycowiźnie tego nie robią. Myśle, że Oycowizna nie będzie robiła tylko kiełbasy, karkówki czy kaszanki ( mam nadzieję), dlatego z niecierpliwościa czekam na jakieś nowości grillowe - moze jakaś rybka albo szaszłyczek. Myślę, że się nie zawiodę jak zwykle.
Pozdrawiam wszystkich.
Miśka
MisiaB
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: stentonik » ndz maja 03, 2009 6:31 pm

Dzięki za informacje.

To od kiedy ten grill?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: MisiaB » ndz maja 03, 2009 6:39 pm

Oby jak najszybciej! Teraz odpoczywam po weekendowym szaleństwie ale planuje sie zorientować w tym tygodniu ( zadzwonię tam albo zerkne na stronkę) i namówić grupkę znajomych na biesiadkę 8)
MisiaB
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: anuleksa » śr sie 31, 2011 9:17 pm

Wątek najlepszej jadłodajni w okolicy umarł, czy jak?
Jeżdżę tam od kilku lat regularnie i mogę nazwać się stałym klientem, który ma wręcz obowiązek polecić Wam Dłubankę dla Dwojga ( lub czworga ). Decha wypełniona mięsiwem (karkówka, boczek, skrzydełka, żeberka, golonka), warzywa z grilla, surówki, kasza, ziemniaki na różne sposoby, oraz dwa sosy. Jedliśmy tam prawie wszystko.To danie to dla mnie delicja. Oczywiście przed obiadkiem raczymy się "czekadełkiem", a żegnani jesteśmy "rozchodniaczkiem". Desery które przetestowałam to lody z bitą śmietaną i gorącym musem malinowym, oraz zabajone-zapiekany kogel-mogel ze świeżymi owocami. Wysoki poziom, a przystępne ceny. Najlepsza knajpa w powiecie.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron