Z Sołtys TV do telewizji TVN

Podforum dedykowane stacji lokalnej - Sołtys TV. Krzysztof Dynowski SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube.

Moderatorzy: Krzysztof Dynowski, GTW

Z Sołtys TV do telewizji TVN

Postautor: Kacha » wt mar 06, 2012 6:06 pm

Obrazek

Dziś w programie Ukryta prawda, można było obejrzeć Krzysztofa z lokalnej stacji Sołtys TV, którą chyba zamienił na telewizję TVN. Jeżeli ktoś nie obejrzał, to można zobaczyć dzisiejszy odcinek na http://tvnplayer.pl/seriale-online/ukry ... 10712.html

To była jednorazowa przygoda, czy częściej będziemy Ciebie tam oglądać? :)
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Re: Z Sołtys TV do telewizji TVN

Postautor: Agnieszka_G » wt mar 06, 2012 6:31 pm

A właśnie włączyłam wtedy tv i nie mogłam oczom uwierzyć, myślałam ze to ktoś podobny 8)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Z Sołtys TV do telewizji TVN

Postautor: Majkel » wt mar 06, 2012 8:09 pm

Lokalna TV to dobra odskocznia do komercyjnej telewizji.

Nawet nie wiedziałem, że jest jakiś taki program w TVNie.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Z Sołtys TV do telewizji TVN

Postautor: Kuchnia Polowa » wt mar 06, 2012 8:45 pm

Agnieszka_G ja zdjęcie zrobiłam, bo nie byłam pewna :D
Anna i Ernest
Awatar użytkownika
Kuchnia Polowa
 
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 14, 2012 5:08 pm
Lokalizacja: Stara Iwiczna/Piaseczno

Postautor: stentonik » wt mar 06, 2012 8:54 pm

Ja dostałem orgazmu :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Kucyk » wt mar 06, 2012 10:39 pm

Zaraz, ja mam pewne wątpliwości natury eugenicznej: w następnym odcinku ma się okazać, że w wyniku zdrady, ze związku dwóch polaków narodził się Afrykańczyk!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt mar 06, 2012 10:54 pm

Zawsze mnie wyprzedzą :P Ja jeszcze nie oglądałem, właśnie zasiadam :)

Generalnie idea jest taka, że w tym formacie jeden odcinek - jeden set aktorów - więc to jednorazowy "wybryk".

Jakby nie wyszło, powiem Wam jedno - weekend na planie filmowym, całkiem profesjonalnym - bezcenne :) świetni ludzie, rodzinna atmosfera, bardzo fajna Pani reżyser i ogólnie - przygoda :)

Jak obejrzę, może zmienię zdanie :P

Edyta:

Obejrzałem :)

Odcinek jak odcinek - jak się ma jeszcze w pamięci nagranie, to na każdą scenę się patrzy przez pryzmat perypetii (tu nie mogliśmy ustawić światła, tu ktoś chronicznie mylił tekst, tu wiało jak ch...) i kontekstu planu filmowego. Pewnie mogło wyjść lepiej albo gorzej, to już sobie esteci ocenią. Mnie tam pasi, akurat pod kątem rozrywki wymagający jakoś strasznie nie jestem (zwłaszcza, że szampan był prawdziwy i były duble, hehe :P).

Kuc - co do problemu "kolorystycznego" - mieliśmy taką sprawę na prawie:

Gość się rozwodził myśląc, że żona go zdradziła, bo urodził im się murzynek. Tymczasem:
- Jego kochanka spółkowała z murzynem.
- Podczas gdy on spółkował ze swoją kochanką, materiał genetyczny murzyna przeniósł się na jego narząd.
- Podczas gdy on spółkował ze swoją żoną, materiał genetyczny murzyna okazał się silniejszy niż jego własny.

Można - można, do tego autentyk. Z Polska :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Agnieszka_G » śr mar 07, 2012 3:13 pm

Ja generalnie nie oglądam tego typu produkcji, przypadek sprawił, że się natknęłam i obejrzałam sobie cały odcinek dzięki Kacha, bo od razu przełączyłam kanał, a dopiero potem do mnie dotarło że to ktoś znajomo wygląda :wink:

Rozumiem chęć przygód, sama miałam taką jak testowałam auto z Panem śP. Jarosławem Zabiegą, mam do tej pory gazetę i pamięta się to na zawsze :)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski


Wróć do SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron