Skatepark, czyli jak zmarnować 3,5 miliona złotych

Podforum dedykowane stacji lokalnej - Sołtys TV. Krzysztof Dynowski SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube.

Moderatorzy: Krzysztof Dynowski, GTW

Skatepark, czyli jak zmarnować 3,5 miliona złotych

Postautor: Krzysztof Dynowski » czw sty 05, 2012 1:39 am

Klik klik

Jeśli masz pomysł, jak wydać 3,5 miliona z gminnego budżetu lepiej, niż na budowę skateparku, zajrzyj, przeczytaj, napisz burmistrzowi co myślisz o tym projekcie, skomentuj i prześlij linka znajomym.

PS. Jeśli jesteś Pawłem Płoskim i odczuwasz wewnętrzny imperatyw zmieszania z błotem każdego, kto nie popiera Twej jedynie słusznej idei promocji Piaseczna przez budowę skateparku za 3,5 miliona z naszych podatków - śmiało, mieszaj, choć generalnie muszę przyznać, że wolałbym tu prowadzić dyskusję na temat alternatywnego zagospodarowania środków :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: sanchez » czw sty 05, 2012 9:10 am

Czy ktoś robił szacunki, co do rocznych kosztów utrzymania obiektu wraz z otoczeniem ?
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: wdolinski » czw sty 05, 2012 9:19 am

I czy już wiadomo, kto byłby w przyszłości wykonawcą i czy ten już u kogoś z radnych albo jego rodziny wykonuje jakieś prace?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » czw sty 05, 2012 9:25 am

Tak dla pewnej przeciwwagi:
Pamiętacie posty pisane na jesieni 2010 r. o trwonieniu pieniędzy na plac i fontannę? Jeśli nie, to podaję link do tematu: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... highlight=
Zważcie, że początkowo królowały wypowiedzi typu (wybrałem pierwsze, które mi w oko wpadły): Latem to rozpalone słońcem miejsce bez cienia każdy będzie omijał czy są pilniejsze potrzeby niż fontanna w Piasecznie. Fontanna nie sprawi że będzie się tutaj mieszkać lepie.
A potem: Kochani!!!! Juz jest!!!!! Fontanna!!!!!! juz moje dziecko zmoczone!!!!! Ja wiem,ze sie czepiam.... ale przydałyby sie tam ławki!!!!! Jest sushi, i gofry z lodami i kebab... moze jeszcze jakias pizza i pierogi i... zasmazka i ławki!!!!!:D
Może nie zawsze jest tak że zrobienie czegoś nowego będzie gorsze od napraw tradycyjnych dróg, rowów, stadionów.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » czw sty 05, 2012 9:51 am

Trzeba też przypomnieć jaki był lament, gdy fontanna na wskutek braku zabezpieczeń i głupoty kierowcy została rozp...rozwalona. A tak z innej beki, dlaczego przy Shushi jest znak nakazujący skręt w lewo, gdy wyjazd jest zastawiony betonowymi kwietnikami? Do kogo zgłosić taki kwiatek? Może w konkursie na gumofilce?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: wdolinski » pn cze 25, 2012 8:37 am

Podobno bańka zaoszczędzona z przetargu na pójść na J&J. Ma może ktoś więcej wiadomości?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » pn cze 25, 2012 8:01 pm

woytazo żartujesz?? A tak prosiłam P.P. co by mi na chodnik pożyczyli :D
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » pn cze 25, 2012 8:39 pm

anuleksa pisze:A tak prosiłam P.P.

Dziś chyba mam niezbyt udany dzień, te PP to co to? Bo kiedyś na wino tak się mówiło.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » pn cze 25, 2012 9:01 pm

woytazo pisze:
anuleksa pisze:A tak prosiłam P.P.

Dziś chyba mam niezbyt udany dzień, te PP to co to? Bo kiedyś na wino tak się mówiło.

A J&J na Jakimowicza i Rutowicz w B.B. :D
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron