Złote Gumofilce - konkurs

Podforum dedykowane stacji lokalnej - Sołtys TV. Krzysztof Dynowski SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube.

Moderatorzy: Krzysztof Dynowski, GTW

Złote Gumofilce - konkurs

Postautor: Krzysztof Dynowski » pn gru 19, 2011 6:44 pm

Dużo się ostatnio mówi, nie tylko na forum, o różnych - nie do końca trafnych, jak się wydaje - pomysłach naszych władz.

To może konkurs? :)

<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YGviyyBLRVA?version=3&feature=player_detailpage"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/YGviyyBLRVA?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: wdolinski » śr sty 04, 2012 2:14 pm

Nie bardzo jasne są dla mnie warunki konkursu i czy w związku z tym mogę nieśmiało zgłosić swoją propozycje? No to dzięki! Jakiś czas temu mieszkańcy zameldowani lub płacący tu podatki mogli oddawać posegregowany fajans, platiki czy makulaturę w Sita na Technicznej. Od 1.01. jest to niemozliwe! Uważam, że w związku z tą sprawą odpowiedzialnym za ten stan możnaby przyznać kalosze czy inne gumofilce ale o tym powinien zadecydować pomysłodawca czyli nasz Sołtys jako przewodniczący jury :) .
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr sty 04, 2012 8:28 pm

Pomysł dobry. tzn pomysł gminy zły, pomysł zgłoszenia dobry :)
Co do niejasności - to wytłumacz, co jest niejasne, żebym mógł naprostować.
Generalnie ja na djecezję nie będę miał wpływu - na koniec stycznia, jak wszystko spłynie, w ilości większej lub mniejszej, na każdy temat pojawi się krótki filmik. Więcej like'ów to wyższe miejsce - proste jak rogal i absolutnie demokratyczne. Co najwyżej oddam swój jeden głos, a co! No i nie będzie nabijania jak w ankietach :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: wdolinski » śr sty 04, 2012 8:37 pm

No to teraz wszystko jasne, cieszę się czytając, że to dobry pomysł zgłoszenia bo przed chwilą w innym miejscu musiałem się z tego tłumaczyć :) .
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » pn lut 06, 2012 9:21 am

Styczeń minął, tematy zebrane, w zasadzie to kandydatury... :)

Z tego wszystkiego wyjdzie nam kilka kategorii, acz nagroda jedna. Jedna para gwoli ścisłości, rozmiar uniwersalny 40 i 4 :)

Teraz tak - każde ze zgłoszeń doczeka się krótkiego filmiku na swój temat, jak będzie już całość, czyli wszystkie, zostaną wrzucone (żeby nie było, że coś będzie wcześniej a coś później).

Jak się filmiki pojawią, nastąpi zwolnienie blokady i rozpoczniemy losowanie.

Nie będzie wysyłania płatnych sms-ów, nie będzie sond internetowych, w których można nabić tysiąc głosów w godzinę. Szanse będą równe, przynajmniej w zakresie metody głosowania, bo same zgłoszenia wagowo - gatunkowo dosyć różne... Do usłyszenia gdzieś za tydzień :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: wdolinski » ndz maja 06, 2012 3:12 pm

Krzysztof Dynowski pisze: Jedna para gwoli ścisłości, rozmiar uniwersalny 40 i 4


Krzysztof już chyba nie masz pary, bo jeden się wala po osiedlu Bema.

Obrazek
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Piotr Kandyba » śr maja 23, 2012 12:08 am

Ciekawy konkurs:-), ale wydaje mi się, że byłby bardzo trudny do przeprowadzenia i znalazłbyś się Krzysztof na liscie "skazanych:-)". Ludzie się chyba boją, a jeżeli opozycja zgłosiłaby to, to nie byłoby neutralne i naturalne. Krzysztof czy miałeś jakiś odzew w tym temacie?
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr maja 23, 2012 8:03 am

Piotrze, na mnie już wydano zaocznie wyrok, m. in. za brak deski oraz posiadanie własnego zdania :)

Co do odzewu - mam z dziesięć propozycji, mniej lub bardziej trafnych, ale fizycznie nie mam kiedy tego wszystkiego obrobić, nagrać i wpuścić do sieci...

Jak się coś robi hobbystycznie, to niestety inne rzeczy mają często pierwszeństwo :(
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: wdolinski » śr maja 23, 2012 10:08 am

Krzysztof Dynowski pisze:na mnie już wydano zaocznie wyrok, m. in. za brak deski

Dobre, Kolega odświeżył temat a ja od razu nie załapałem o co chodzi :lol: .
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Piotr Kandyba » czw maja 24, 2012 11:00 pm

Chodzi o skate park?
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: wdolinski » pt maja 25, 2012 6:57 am

Chyba tak ale może autor tekstu odpowie?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt maja 25, 2012 7:40 am

Tja :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki


Wróć do SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość