Okiem Sołtysa subiektywnie o Piasecznie w kanale SołtysTV

Podforum dedykowane stacji lokalnej - Sołtys TV. Krzysztof Dynowski SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube.

Moderatorzy: Krzysztof Dynowski, GTW

Okiem Sołtysa subiektywnie o Piasecznie w kanale SołtysTV

Postautor: Ireneusz » czw kwie 07, 2011 11:00 pm

Mamy kwiecień, a tutaj cisza jak makiem zasiał? Nie ma nowych subiektywnych opinii, nie ma nowych filmików. Czyżby przestał działać kanał Sołtys TV?
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt kwie 08, 2011 5:27 am

Cóż, program jest "swobodnie cykliczny" - teraz, choć materiałów jest może i aż nadto, tak samo jak pomysłów co z nimi zrobić, fizycznie nie ma czasu - są po prostu ważniejsze sprawy.

W przeciwieństwie bowiem chociażby do itv, która w ten czy inny sposób zarabia na publikacji materiałów (choćby pośrednio przez reklamy na stronie), u mnie jest to kwestia całkowicie "charytatywna".

Niemniej, jak uda mi się odkopać z ogródka i kilku intensywnych i zajmujących spraw sołeckich, coś tam na pewno będzie.

Dzięki za pamięć :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr kwie 20, 2011 1:29 pm

Na wiosnę wszystko wychodzi z ziemi, tedy i ja się z ogródka wykopałem, a to za sprawą sprawy pobicia/pomówienia Pani Radnej/Pana Asystenta.

Póki co rozmowa z Krzysztofem Kasprzyckim, po weekendzie świątecznym więcej o tym i nie tylko (musi mi pogodynka wrócić cała i zdrowa z matni gramatyki historycznej)

<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/z_RbNxDp4N4?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/z_RbNxDp4N4?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="390"></embed></object>
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Kucyk » pt maja 06, 2011 5:35 pm

Co do materiału http://youtu.be/B80ZxnHBZ90 Kuc ma znów małą prośbę: dźwięk, uporządkować dźwięk. I zamykać drzwi, a przede wszystkim nasmarować zawiasy...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt maja 17, 2011 6:26 pm

Drzwi pozamykane. Okno też - 709 wyeliminowane :) Zawiasy nie ruszane - ale też nikt nie korzystał. Wiem, że dalej jest ciemno jak w d... :)

Nadal się skupiam bardziej na merytoryce, na technologię dźwięku jeszcze przyjdzie pora jak się rozhula :)

Potrzeba zmian, gumofilce, pobicia, puste gazety i fekalia płynące szeroką i ciepłą strugą do Piaseczna. Plus czołg w bonusie :)

<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MFDpYF0ZRAI?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/MFDpYF0ZRAI?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>

PS. Kanał SołtysTV ma już ponad 7.000 wyświetleń w niecałe pół roku !!! :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: AgentCooper » pt maja 20, 2011 11:37 am

Gratuluję wytrwałości Sołtys TV w działalności medialno - charytatywnej. Czy charytatywnie Sołtys może odpowiedzieć (ja wie) gdzie można znaleźć info jak rozdysponowano te 56 mln? a szczególnie te 6 mln na drogi?
:good:
AgentCooper
 
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 30, 2011 9:24 am

Postautor: Krzysztof Dynowski » pt maja 20, 2011 2:57 pm

Hehe, to taki wolontariat ku uciesze gawiedzi :P

56 jeszcze nie jest rozdysponowane w całości - poszło tylko 6, pozostałe 50 grzeje się na koncie w banku (wedle mojej wiedzy rzecz jasna).

Te 6 baniek poszło ... powinno być gdzieś na stronie Urzędu, ale że jest ona przepastna, jakoś nie mogę odnaleźć, a na pamięć się wszystkich Uchwał nie uczę :P

Dzisiaj już nikogo nie złapię - mam nadzieję, że nic pilnego - po weekendzie się dowiem, o ile nikt nie uprzedzi :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: AgentCooper » pt maja 20, 2011 10:08 pm

Nie to nie jest pilne, chociaż chętnie się dowiem kogo uszczęśliwią tymi 6 mln :)
U nas w Henrykowie dostaliśmy 150 ton tłucznia na pierwsze półrocze. Właśnie zaczęli rozwozić, walka trwa :lol:
AgentCooper
 
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 30, 2011 9:24 am

Postautor: stentonik » pt maja 20, 2011 10:36 pm

Dobra robota!

A na wydanie zaświadczenia o wpisie do ewidencji ( jedno zdanie urzędnika i pieczątka) trzeba czekać w Piasecznie 7 do 10 dni.

Co nie zmienia faktu, ze pozdrawiam panie z wydziału ewidencji działalności gospodarczej, za ludzkie podejście i wszelką pomoc przy wypełnianiu wniosków, wyszukiwaniu PKD i wogóle. Ludzi mamy ok, przepisy pop...one.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Krzysztof Dynowski » sob maja 21, 2011 8:03 am

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że możemy liczyć 6 milionów - te 150 ton tłucznia - mogło iść z tej puli, coś mi świta :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: AgentCooper » pn maja 23, 2011 8:29 pm

Jak tam 6 milionów ? Udało się coś ustalić?
AgentCooper
 
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 30, 2011 9:24 am

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr maja 25, 2011 8:16 am

Rozpiska, na co poszło 6 milionów, ma wyjść w dzisiejszej Gazecie Piaseczyńskiej.

Okazuje się też, że ciekawa jest "konstrukcja prawna" wykorzystania tych pieniędzy:

Gmina sprzedała spółce PWiK część majątku (głównie sieci rur wod-kan), który pozostawał jeszcze w gestii Gminy.

PWiK zapłacił za to 6,5 miliona - definitywnie potwierdzone, że ze sławnego VAT-u.
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: AgentCooper » śr maja 25, 2011 9:52 pm

Dzięki Sołtysie za wytrwałe eksplorowanie tematu, niestety wstyd się przyznać się ta inżynieria finansowa jest dla mnie mało zrozumiała ( może ktoś to rozumie?). Czekam na Gazetę Piaseczynską jak zawita do Henrykowa może coś wyczytam:)
Pozdrawiam
AgentCooper
 
Posty: 74
Rejestracja: sob kwie 30, 2011 9:24 am

Postautor: Ireneusz » śr maja 25, 2011 10:04 pm

Krzysztof Dynowski pisze:Rozpiska, na co poszło 6 milionów, ma wyjść w dzisiejszej Gazecie Piaseczyńskiej.

Coś się opóźniają z udostępnieniem gazety z maja http://piaseczno.eu/index.php?mnu=595
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Okiem Sołtysa

Postautor: Krzysztof Dynowski » wt lip 05, 2011 7:17 pm

Plusy ujemne Piaseczna: kto kogo niszczył w sprawie Nowocin - Kasprzycki? Dlaczego urzędnicy nie odpisują na pisma? Kto wystartuje z Piaseczna w wyborach parlamentarnych 2011? Dlaczego zarząd Gminy chce się pozbyć naczelnika Rasińskiego? I gościnnie "Chór z Ósemkowa" jako bonus :)

<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RqSbaJreNBU?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/RqSbaJreNBU?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

PoprzedniaNastępna

Wróć do SO£TYS TV stacja lokalna na YouTube

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron