PIOTR KANDYBA - kandydat na burmistrza Piaseczna

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

PIOTR KANDYBA - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: DominikaK » czw sty 23, 2014 9:42 pm

Piotr Kandyba zrezygnował wcześniej z Platformy Obywatelskiej viewtopic.php?t=9357 , a teraz ogłosił, że będzie startował w wyborach na burmistrza Piaseczna.

Obrazek

Wczoraj radny powiatowy Piotr Kandyba ogłosił, że podczas jesiennych wyborów samorządowych będzie ubiegł się o funkcję burmistrza Piaseczna. Na spotkaniu noworocznym, które w środę, 22 stycznia zorganizował w Domu Kultury Piotr Kandyba, radny powiatu piaseczyńskiego i jednocześnie inicjator portalu internetowego Wspólnerazem.pl, przyszły prawdziwe tłumy.

Spotkanie otworzył prezes stowarzyszenia Dobra Wola Jacek Zalewski, który opowiedział o swojej znajomości z bohaterem wieczoru.
- Ludzi, którzy do czegoś w życiu doszli można podzielić na dwie kategorie: tych, którzy chcą być kimś i tych, którzy chcą coś zrobić – powiedział Jacek Zalewski. - Piotrek należy do tej drugiej kategorii i za to należą mu się brawa.

Obrazek

Następnie Piotr Kandyba podziękował wszystkim za przyjście na spotkanie i przystąpił do podsumowania dotychczas zorganizowanych akcji społecznych, wśród których znalazły się, między innymi, sprzątanie parku (od czego się wszystko zaczęło), debaty, interwencje, petycje czy wolontariat.
- Dzięki za każde dobre słowo i za każdy projekt – podkreślał kandydat na burmistrza. - Większość to były właśnie wasze projekty, do których się tylko dołączyłem.

Każdy kto był na spotkaniu mógł się przekonać, że liczba akcji, w które zaangażował się Piotr Kandyba, była naprawdę imponująca. Wrażenie robiła również liczba organizacji i różnego rodzaju podmiotów, z którymi współpracował. Radny zaznaczył, że liczy na kontynuowanie tych działań w przyszłości i poparcie w ubieganiu się o stanowisko burmistrza.
Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił zespół Ostatnie Takie Trio, a przybyli na spotkanie z chęcią raczyli się smacznym poczęstunkiem, w którym prym wiodły makarony i nie tylko.

Grzegorz Tylec http://kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=12536
DominikaK
 
Posty: 128
Rejestracja: śr cze 19, 2013 7:19 am

Piotr Kandyba - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: iTV Piaseczno News » wt sty 28, 2014 9:17 am

Obrazek

Spotkanie Noworoczne Piotra Kandyby http://www.itvpiaseczno.pl/rozne,1,1.4,1514
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Piotr Kandyba - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: Majkel » ndz lut 02, 2014 1:00 pm

Miło poznać pierwszego kandydata na burmistrza Piaseczna. :)
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Piotr Kandyba - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: Kacha » ndz lut 02, 2014 1:01 pm

Jeżeli na stanowisku burmistrza będzie tak aktywny jak teraz, to ja jestem za!
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: argrabi » ndz lut 02, 2014 1:05 pm

No to na razie wiemy, ze przyszły Burmistrz w weekendy, a pewnie w środy i piątki będzie organizował akcje społeczne.. Chętnych pewnie - tak jak do tej pory było - znajdzie.
A co będzie robił w pozostałe dni tygodnia? I z kim??
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Piotr Kandyba - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: Filip » ndz lut 02, 2014 1:21 pm

Nawet jeżeli będzie robił to co napisałeś, to i tak będzie więcej niż obecny burmistrz. Piotr Kandyba jest ciekawym kandydatem, ale czy ma odpowiednie zaplecze, żeby wygrać wybory? Wydaje mi się, że przy najbliższych wyborach ponownie do władzy wróci Józef Zalewski. Piotrowi życzę powodzenia i jeżeli wystarczy mu zapału, to wcześniej lub później, pojawi się w roli burmistrza.
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Piotr Kandyba » czw lut 13, 2014 1:54 am

To kto zostanie burmistrzem zależy również od Was moi drodzy. Dlatego proszę Was o wsparcie. Dziękuję za miłe słowa. Jak to mówi mój serdeczny przyjaciel będzie dobrze :-).
Piotr Kandyba
Radny Powiatu Piaseczyńskiego
www.piotrkandyba.pl
www.facebook.com/piotrkandyba
www.wspolnerazem.pl
Awatar użytkownika
Piotr Kandyba
 
Posty: 108
Rejestracja: śr sty 11, 2012 3:42 pm

Postautor: anuleksa » czw lut 13, 2014 9:47 am

Piotr Kandyba pisze:Dlatego proszę Was o wsparcie


O to wszyscy proszą przed wyborami. Chcielibyśmy poznać powód dlaczego akurat Piotr Kandyba, a nie ktoś inny? Co jest Twoim priorytetem, co chciałbyś zmienić?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: argrabi » czw lut 13, 2014 10:02 am

Piotr Kandyba pisze:To kto zostanie burmistrzem zależy również od Was moi drodzy..


A od kogo jeszcze??
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Piotr Kandyba - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: Filip » sob paź 04, 2014 12:24 pm

Wywiad z Piotrem Kandyba na łamach pozytywnika http://wspolnerazem.pl/pierwszy-kandyda ... mistrza-2/

Obrazek
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Re: PIOTR KANDYBA - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: argrabi » ndz paź 05, 2014 7:56 pm

"Mam swoją wizję... Będę burmistrzem z wizją". Jeśli nie chodzi o wizje narkotykowe, to choć ze trzy, cztery konkrety? Jeden śpiewa o kochaniu, drugi ma nie wiadomo, jaką wizję, a trzeci gania swoich chłopców z karteczkami.. No i weź tu człowieku wybierz rozsądnego burmistrza, który wpuści do tego miasta trochę powietrza...
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Re: PIOTR KANDYBA - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: AAgnieszka » czw paź 09, 2014 9:04 pm

argrabi pisze:"Mam swoją wizję... Będę burmistrzem z wizją". Jeśli nie chodzi o wizje narkotykowe, to choć ze trzy, cztery konkrety? Jeden śpiewa o kochaniu, drugi ma nie wiadomo, jaką wizję, a trzeci gania swoich chłopców z karteczkami.. No i weź tu człowieku wybierz rozsądnego burmistrza, który wpuści do tego miasta trochę powietrza...


Powiem Ci dlaczego Kandyba, a nie ktoś inny:
- przed poprzednimi wyborami zapukał prawie do każdych drzwi w mojej miejscowości i się przedstawił - czy znasz innego kandydata, który "zniżyłby się" do tego poziomu?
- po otrzymaniu mandatu zorganizował spotkanie z sołtysami naszych trzech miejscowości, po to by poznać nasze potrzeby - (czy ktoś jeszcze wykonał taki krok?)
Poprosiliśmy o rzeczy prawie niemożliwe do osiągnięcia, a on za każdym razem pytał: "co jeszcze?".
wszystkie nasze "pobożne życzenia" i wiele wiele innych, które pojawiły się po drodze okazały wykonalne. Być może nie wszystko można przypisać Piotrowi, przynajmniej nie bezpośrednio, ale jego działania - co jest niezwykle istotne - MOTYWUJĄ I INSPIRUJĄ.
Jeśli jego zapał, ambicje i pomysłowość powodują, że inni nasi samorządowcy zaczynają działać (nie ważne, czy z pozytywnych pobudek, czy też z zazdrości albo poczucia, że źle wyglądają na tle Piotra) to może właśnie o to chodzi. Może to jest klucz do sukcesu. Ja wiem jedno, Piotr nigdy nie odpowiedział NIE, gdy ktoś zwrócił się do niego pomoc.
Program programem - większość osób przeczyta i zapomina. Ja głosuję na człowieka - a wiem, że Piotr to jedyny kandydat, który wychodzi do ludzi. Wiem też, że jeśli damy mu narzędzie do pracy w postaci radnych, który będą z nim współpracować, a nie podrzucać mu kłody, to za 4 lata nie będziesz się zastanawiał na kogo głosować.
Jeśli nadal masz wątpliwości to odpowiedz sobie na pytanie: Co kieruje Piotrem - jeśli z pewnością nie są to pieniądze? Podpowiem Ci: misja by zmienić coś na lepsze. A to z pewnością jest najlepszy argument.
AAgnieszka
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 06, 2014 10:46 pm

Konwencja wyborcza KWW WspólneRazem

Postautor: Beata » śr paź 15, 2014 6:53 pm

Obrazek

Komitet Wyborczy Wyborców WspólneRazem ma zaszczyt zaprosić na Konwencję Wyborczą w dniu 19 października 2014 r (niedziela) o godzinie 11:11 na rynku w Piasecznie. Wspólne spotkanie będzie okazją do prezentacji programu wyborczego oraz kandydatów na radnych i burmistrzów z ramienia KWW WspólneRazem. Będzie to również idealny moment do porozmawiania o założeniach programu i poznaniu nas bliżej.

http://wspolnerazem.pl/konwencja-wyborc ... olnerazem/
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: PIOTR KANDYBA - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: argrabi » śr paź 15, 2014 9:10 pm

Kiedyś Piotr napisał tak:
(..) plany były wielkie jednak szybko okazało się, że wiele pożytecznych społecznie pomysłów, decyzji jest w samorządach odrzucanych ze względów biurokratycznych, partyjnych (podziału na opozycję i koalicję), ambicjonalnych, braku pieniędzy, czy też prywatnego podejścia do załatwienia swoich spraw.
Jaki ma teraz pomysł na "nieodrzucanie"? Czemu znów, mimo że raz "odpuścił" walkę polityczną na rzecz działalności - nazwijmy to - społecznej próbuje znów przywdziać rękawice i wejść do politycznego ringu?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Re: PIOTR KANDYBA - kandydat na burmistrza Piaseczna

Postautor: wdolinski » śr paź 15, 2014 9:32 pm

argrabi pisze:Kiedyś Piotr napisał tak:
(..) plany były wielkie jednak szybko okazało się, że wiele pożytecznych społecznie pomysłów, decyzji jest w samorządach odrzucanych ze względów biurokratycznych, partyjnych (podziału na opozycję i koalicję), ambicjonalnych, braku pieniędzy, czy też prywatnego podejścia do załatwienia swoich spraw.
Jaki ma teraz pomysł na "nieodrzucanie"? Czemu znów, mimo że raz "odpuścił" walkę polityczną na rzecz działalności - nazwijmy to - społecznej próbuje znów przywdziać rękawice i wejść do politycznego ringu?


Będzie więc okazja do zadawania pytań. Ja np chciałbym usłyszeć odpowiedź, co dalej z klanami rodzinnymi w urzędach będzie po wyborach bo kiedyś dużo wspólnie i razem o tym rozmawialiśmy a dziś są przytulanki i niedżwiadki na dzień dobry?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Następna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości