Jak stracić zaufanie (Piechociński)

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: Roberto » wt gru 07, 2010 9:24 pm

Marcin z Uwielin pisze:PRAWIE dotyczy to gminy Prażmów

To co napisałem dotyczy też Prażmowa, uwierz mi Marcin wiem co pisze, bo trochę zajmuje się tym zawodowo. Prażmów jest gmina wiejską, ale w porównaniu do większości gmin wiejskich w Polsce ma zupełnie inną strukture dochodów. Większośc dochodów to dochody własne, głównie z podatków. W przypadku zdecydowanej większości gmin wiejskich w polsce, dochody budżetów są oparte o subwencje. Subwencje są stałe, mniejsze ale pewne. Dochody własne są zwykle wieksze ale nie tak stabilne. A ostatni kryzys najbardziej dał się we znaki gminom bogatszym, takim jak w naszym powiecie, żyjącym z podatków. W Piasecznie doszło nawet do sytuacji, że zabrakło na pensje dla pracowników.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: jowitka » ndz wrz 25, 2011 5:57 pm

czy mogę się dowiedzieć czegoś więcej o obecnym burmistrzu piaseczna ? :)
będę wdzięczna ;)
jowitka
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 5:51 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » ndz wrz 25, 2011 7:05 pm

Ja chciałbym nawiązać do tematu wątku, mimo, że dotyczył wyborów samorządowych. Poniżej przedstawiam list sąsiada, emeryta, człowieka który uczciwie przepracował swoje życie narazając je dla spokoju innych.


"Szanowny Panie Pośle ! Jako obywatel Polski i długoletni mieszkaniec Piaseczna jestem zbulwersowany faktem wieszania na słupach znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej plakatów wyborczych kandydata PSL do Sejmu Pawła Nastuli , a w tym na nadzwyczaj zatłoczonym i kolizyjnym skrzyżowaniu dróg krajowych ul.Armii Krajowej z ul.Gen.Okulickiego w Piasecznie.Plakaty wyborcze są umieszczone w sposób ograniczający widoczność kierujących pojazdami jak i pieszym !!!.Czemu ma to służyć ? -wypadkom drogowym czy hasłu partii PSL w wyborach "{ o ironio } "Człowiek jest najważniejszy "! Jakim prawem i za czyim pozwoleniem plakaty wyborcze są wieszane na sygnalizatorach i znakach drogowycvh stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym ! Czy PSL uzyskało zgodę od właścicieli dróg : Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad . Starostwa Powiatowego w Piasecznie , Gminy Piaseczno na wykorzystywanie ich własności na kampanię wyborczą. ? Zapewne nie ! , a więc łamiecie prawo !. Jako kierowca korzystający z tych dróg publicznych kategorycznie żądam natychmiastowego usunięcia ze znaków drogowych i sygnalizatorów świetlnych banerów wyborczych PSL bo mi i innym użytkownikom to przeszkadza , ogranicza widoczność i rozprasza uwagę w bezpiecznym kierowaniu pojazdem.!!! Gratuluję pomysłu !!! W załączeniu przesyłam fotki sygnalizatorów i znaków na przytoczonym w piśmie skrzyżowaniu. Z poważaniem Krzysztof Grinder .

Do wiadomości :
Państwowa Komisja Wyborcza , GDDKiA w Warszawie , Burmistrz Gminy Piaseczno ,Kurier Południowy , forum internetowe Powiatu Piaseczyńskiego . "

Jak mi się uda to póżniej zamieszczę chociaż jedno zdjęcie ale chyba wszyscy możemy potwierdzić fakt opisany w liście.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: malarczyk » ndz wrz 25, 2011 8:08 pm

Pozdrawiam emeryta Krzysztofa.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: wdolinski » ndz wrz 25, 2011 8:14 pm

malarczyk pisze:Pozdrawiam emeryta Krzysztofa.



Jutro mu powiem, napewno się ucieszy :D
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: wdolinski » pn wrz 26, 2011 6:47 pm

Część banerków dziś znikła, strażnicy robili im zdjęcia. Widocznie muszą się naradzić z komendantem, czy sami moga je usuwać a może klękać w pokorze bo do końca niewiadomy wynik wyborów. Albo może w wyniku przetargu trzeba robotę dać zaprzyjażnionej firmie zewnętrznej.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: wdolinski » wt mar 06, 2012 11:56 am

A tak z innej strony poniższej lektury Panie pośle zapytam, czy głosujący na Pana nie popełnili też błedu? Ja uważam że nie! Popełnili wielki błąd na granicy grzechu!

http://www.tvn24.pl/-1,1737184,0,1,pien ... omosc.html
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Jak stracić zaufanie (Piechociński)

Postautor: zawsze-meander » ndz lis 23, 2014 11:40 pm

http://www.kurierpoludniowy.pl/czytaj-o ... p?arch=266

Tym razem popiera już sam wicepremier. Sąsiad z tej samej klatki.
Jak coś chcesz zrobić, to szukasz sposobu.
Jak nie chcesz, to przyczyny.
zawsze-meander
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 10:32 pm
Lokalizacja: Osiedle Słowicza

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron