DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: Paweł Lach » ndz lis 28, 2010 2:19 pm

Roberto Czy mógłbyś mi wyjaśnić skąd to przypuszczenie ?
Panem z PO nie jestem strasznie długo więc jeszcze opisywanej przez Ciebie wszechwiedzy nie nabyłem. Ale chętnie dowiem się dokładniej co masz na myśli.
Cho~ć mam wrażenie że opierasz swoją opinię wyłącznie o forum i spór z p. Kujaszewskim...
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Postautor: Roberto » ndz lis 28, 2010 2:54 pm

Paweł Lach pisze:Wysłany: Nie Lis 28, 2010 3:19 pm Temat postu:

Roberto Czy mógłbyś mi wyjaśnić skąd to przypuszczenie ?
Panem z PO nie jestem strasznie długo więc jeszcze opisywanej przez Ciebie wszechwiedzy nie nabyłem. Ale chętnie dowiem się dokładniej co masz na myśli.
Cho~ć mam wrażenie że opierasz swoją opinię wyłącznie o forum i spór z p. Kujaszewskim

Podzieliłem sie Pawle swoją jak najbardziej subiektywną obserwacją i tylko tyle. Obserwuje to forum (aktywnie :) ), czytam inne i słyszę co ludzie mówią dookoła, jak wiesz jestem z Piaseczna i sporo ludzi znam. Z tąd moja obserwacja :wink: .
Staram się byc obiektywny (może mi to nie wychodzi) mój kandydat/kandydatka przepadła w I turze, nie mam tu interesu politycznego, to jest moja obserwacja, a to forum służy do wymiany opinii, czyż nie? :)
Nie jest to forum partyjne i chyba wypowiedzi nie oceniamy pod katem prawomyślności? :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz lis 28, 2010 2:59 pm

Dyskusja czy iTV ma zarabiać pieniądze na swojej działalności czy nie zaczyna osiągać poziom bruku. Dlaczego nie dyskutujecie, czy Kurier Południowy albo Nad Wisłą nie pisząc o "CO i Jak?" powinien brać pieniądze za wywiady sponsorowane czy nie? Czy cała Wasza (PO) kampania wyborcza w tych gazetach była za darmo? Każdy przecinek kosztował, a mi liczycie każdego grosza. Jest jakiś problem dla panów z PO że prywatna telewizja musi zarabiać? Drzwi dla Was są także otwarte, o czym trochę wyżej pisał £ukasz Krawczyński, ą że nie chcecie skorzystać to Wasz wybór. Za wywiad nie zapłacił.
Jeśli Pani Krawczyńskiej Annie przeszkadza, że z zawodu jestem fotografem, nie musi tej telewizji oglądać. I jedno i drugie robię dobrze, o czym świadczy oglądalność iTV oraz ilość klientów w zakładzie foto.
_________________


Panie Mariuszu, nie rozumiem, tego Pana posta, po co to rozgrzebywać ? o co Panu chodzi ? Nie zauważył Pan ze dyskusja poszła w inną stronę ? A Pan na siłe wraca do jednego tematu.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » ndz lis 28, 2010 3:10 pm

Ola napisała:
Panie Mariuszu, nie rozumiem, tego Pana posta, po co to rozgrzebywać ? o co Panu chodzi ? Nie zauważył Pan ze dyskusja poszła w inną stronę ? A Pan na siłe wraca do jednego tematu.[/quote]

Niestety ten temat rozgrzebywany jest w różnych innych miejscach oraz w rozmowach prywatnych. Stąd moje zdanie i "rozgrzebywanie".
Ale zgoda, więcej tego tematu nie ruszam.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz lis 28, 2010 3:27 pm

tvpiaseczno pisze:Niestety ten temat rozgrzebywany jest w różnych innych miejscach oraz w rozmowach prywatnych. Stąd moje zdanie i "rozgrzebywanie".
Ale zgoda, więcej tego tematu nie ruszam.
_________________


No i dobrze, bo to szkodzi przede wszystkim Panu a nie kandydatom. Lepiej sobie osobiście pewne sprawy wyjaśniać niż używać do tego celu forum, internet czy tym podobne.
W poniedziałek jest Pan na debacie, i pokaże Pan, że jest Pan bezstronny ( powinien Pan przyjąć takie stanowisko ) i temat powinien być dawno urwany.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Paweł Lach » ndz lis 28, 2010 9:35 pm

Roberto W żadnym wypadku i dlatego po prostu pytam a nie oceniam :) Do oceniania mi daleko. Pozdrawiam
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Postautor: Krzysztof Dynowski » ndz lis 28, 2010 9:43 pm

Ciekaw jestem, czy na debacie w poniedziałek w LO padnie pytanie o parkingi przy Słowiczej - kto w końcu z kim rozmawiał, czy komukolwiek udało się coś ustalić?

O własnie - kto i na jakiej zasadzie układa pytania do debaty?
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Roberto » ndz lis 28, 2010 10:29 pm

Krzysztof Dynowski pisze:Ciekaw jestem, czy na debacie w poniedziałek w LO padnie pytanie o parkingi przy Słowiczej - kto w końcu z kim rozmawiał, czy komukolwiek udało się coś ustalić?

O własnie - kto i na jakiej zasadzie układa pytania do debaty?


Sam jestem ciekaw, więc będę na debacie, zakładam, że będzie ciekawie i pozwoli mi dokonac sensownego wyboru :) głosowac czy iśc na piwo :piwko: , a propop ostanio upodobaliśmy sobie kręgielnie :) fajne, niezobowiązujące miejsce
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » ndz lis 28, 2010 10:35 pm

To ja proponuję pójść na debatę a potem na piwo - łączmy przyjemne z pożytecznym :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Roberto » ndz lis 28, 2010 10:39 pm

Krzysztof Dynowski pisze:To ja proponuję pójść na debatę a potem na piwo - łączmy przyjemne z pożytecznym :)


Dzięki :) dobra rada :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz lis 28, 2010 10:45 pm

Krzysztof Dynowski pisze:To ja proponuję pójść na debatę a potem na piwo - łączmy przyjemne z pożytecznym Smile


Ja też mam taki plan :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » ndz lis 28, 2010 11:05 pm

ola pisze:
Krzysztof Dynowski pisze:To ja proponuję pójść na debatę a potem na piwo - łączmy przyjemne z pożytecznym Smile


Ja też mam taki plan :)


I ja też :) to może razem coś zakombinujemy :)
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz lis 28, 2010 11:08 pm

Roberto pisze:ola napisał:
Krzysztof Dynowski napisał:
To ja proponuję pójść na debatę a potem na piwo - łączmy przyjemne z pożytecznym Smile


Ja też mam taki plan Smile


I ja też Smile to może razem coś zakombinujemy Smile


Nawet jak nie to pewnie trafimy na siebie w jednym lokalu :)
Już jestem zmówiona z grupą, może wyjdzie fajna okazja do politykowania :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » ndz lis 28, 2010 11:08 pm

Po zakończeniu debaty grupa roboczo - piwna może zostać na chwilkę i ustalić miejsce wspólnego spozycia :)
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: Paweł Lach » pn lis 29, 2010 12:02 am

Roberto, Krzysztof Dynowski, ola Więc może ustalmy gdzie ? :)

Proponuje 8 Ball
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron