DEBATA TELEWIZYJNA PRZED II TURĄ WYBORÓW PIASECZNO

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: stentonik » wt lis 30, 2010 10:20 pm

Heeeeeloł, wracamy do początku dyskusji. :spammer:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 10:21 pm

stentonik pisze:ola napisał:
Sentonik, ale wiesz że niedługo Twój dom może być zrównany z ziemią ??? Smile


Nie strasz nie strasz... Very Happy

Olcia, bo mi się PO z PIS-em zacznie mylić i Cię znielubię niechcący Wink


Oj a Ty tak żartów nie znasz :) Wiesz ja to mieszkam w tzw. familoku :)
Ale podobno bierdornke za oknem mam mieć :) póki co jeszcze nie panikuje :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt lis 30, 2010 10:27 pm

teqilaa pisze:Jako zwolenniczka Lisa byłam bardzo ciekawa wystąpienia Zalewskiego. Niestety Zalewski był spięty, zdenerwowany, cały czas nerwowo coś przewalał w palcach,

Ja nie jestem zwolenikiem żadnego z gości i obserwowałem to raczej obiektywnie (starałem się :) ). jak piszesz, że Zalewski zachowywał sie nerwowo itd. to mam wrażenie, że nie oglądaliśmy tej samej relacji :) . Popatrz jeszcze raz co Lis robi ze swoimi okularami :lol: .
Odnośnie debaty: początek zdecydowanie dla Lisa. Gośc pojechał poprostu po bandzie mówiąc o uczciwym życiu i szczęśliwej rodzinie :lol: (myślę, że Zalewskiemu ciśnienie nieźle skoczyło). Ale potem było juz inaczej.
1. Komunikacja: Lis prawił totalne farmazony i pokazał brak najomości tematyki, Józek przedstawił stan rzeczy, który znamy z gazet (jesli ktoś sie tym interesuje).
2. Podatki, Tequilla nie wiem gdzie Lis tak błysnął? To co powiedział to były ogólniki i kłamstwa wynikające z braku wiedzy. Sprawy meldunkowe, jako zadania administracji rządowej zlecone gminie, są obwarowane takimi restrykcjami, że pomysł wysyłania urzędników do domów by meldować ludzi jest na poziomie gimnazjum :roll:
3. Budżet, nie usłyszałem niczego wartego uwagi. poruszanie Partnerstwa Publiczno Prawnego jako remedium na kłopoty jest bzdurą!!!! a do tego ze strony polityka PO bzdurą ubliżającą inteligencji słuchaczy. Poczytajcie sobie chyba wczorajszy Dziennik, wiecie jak nazywają urzędnicy to partnerstwo nie P.P.P. ale P.P.P.P. to ostatnie P to Prokurator. żaden normalny urzędnik (Burmistrz, Wójt) nie wchodzi w to bo się boji posądzenia o korupcję, a są to przepisy naszej miłościwie panującej PO!!!!
4. Wizja Piaseczna, Panowie nie mają wizji Piaseczna tylko farmazony, a dla Pana Lisa do informacji (warto wiedziec 8) ) nie ma czegoś takiego jak Zarząd Gminy, to jest organ z przeszłości, teraz organem wykonawczym gminy jest Burmistrz, który może powołać zastępców, niby szczegół ale odrobina profesjonalizmu na tym poziomie byłaby mile widziana :twisted:
5.Kultura, no sorry znów nic nie usłyszałem oprócz propozycji dla jednej z subkultur (skatepark). Uprawiam sport, biegam tak jak dziesiątki (może setki) ludzi w Piasecznie i nie możemy sie doprosić JEDNEJ PIEPRZONEJ LATARNI na stadionie, że nie wspomnę o uwaleniu o 50% przez koalicje PO w radzie gminy poprzedniej kadencji pieniędzy na sport!! (film o tym jeszcze wisi na ITV)
6. Organizacje pozarządowe, to na inną dyskusję, fakt konwencja tego spotkania nie pozwalała na rozwinięcie tematów, ale przydałaby się znajomość Ustawy o Pożytku Publicznym i Wolątarjacie, zamiast tego były kolejne farmazony pod publiczkę.
Do kadrowych spraw sie nie odniosę, zakończenie Lis podobnie jak początek miał lepsze.
Sorry, ja tu nie widze jakie miałyby byc te POtrzebne zmiany i gdzie i nie widze wizji Piaseczna u obydwu panów, Jeden jest nieprzygotowany, drugi wypalony i z "przeszłością".
Nie wiem nadal co mam zrobic w niedzielę :(
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt lis 30, 2010 10:38 pm

I jeszcze jedno :)
Ola zwracam honor i posypuje głowe popiołem :?
Debata była przygotowana obiektywnie :good:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 10:41 pm

Roberto pisze:I jeszcze jedno Smile
Ola zwracam honor i posypuje głowe popiołem Confused
Debata była przygotowana obiektywnie Good


a takie zamieszanie wywołało itvPiaseczno :)
dzięki
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt lis 30, 2010 10:43 pm

ola pisze:Bo jak "starszym" mieszkańcom nie trzeba przedstawiać Burmistrz, tak jak rozmawiałam ostatnio w młodymi, takimi po 18 lat, to nie wiedzą często jak nazywa się Burmistrz, a oni też idą głosować.


Oooo właśnie, i tu jest pies pogrzebany.
Sporo ludzi nie wie ABSOLUTNIE NIC o polityce, a - nie wiadomo dlaczego - idą na wybory... Gdyby przed wydaniem karty zadawano 5 najprostszych pytań o poszczególne partie/ osoby, to kilkadziesiąt procent ludzi w ogóle nie dopuszczonoby do głosowania.
I kto wie, czy nie byłoby to najlepsze rozwiązanie...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt lis 30, 2010 10:43 pm

Roberto pisze:I jeszcze jedno :)
Ola zwracam honor i posypuje głowe popiołem :?
Debata była przygotowana obiektywnie :good:


To Ola była obiektywna, a debata przygotowana :)

pzdr
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 10:49 pm

AsgAarD_xxx pisze:Bo jak "starszym" mieszkańcom nie trzeba przedstawiać Burmistrz, tak jak rozmawiałam ostatnio w młodymi, takimi po 18 lat, to nie wiedzą często jak nazywa się Burmistrz, a oni też idą głosować.


Oooo właśnie, i tu jest pies pogrzebany.
Sporo ludzi nie wie ABSOLUTNIE NIC o polityce, a - nie wiadomo dlaczego - idą na wybory... Gdyby przed wydaniem karty zadawano 5 najprostszych pytań o poszczególne partie/ osoby, to kilkadziesiąt procent ludzi w ogóle nie dopuszczonoby do głosowania.
I kto wie, czy nie byłoby to najlepsze rozwiązanie...


No nie :) ubaw mam niesamowity. Piszesz takie rzeczy w potem dziwisz się,że jesteś skrajnie postrzegany

Idą głosować, bo to jest każdego z nas obowiązek, i nie po to walczyli nasi przodkowie, aby teraz ktoś sugerował że lepiej byłoby jakby nie wszyscy głosowali.
Znasz Konstytucje ? Chyba nie bardzo, albo wybiórczo.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt lis 30, 2010 10:55 pm

ola pisze:Idą głosować, bo to jest każdego z nas obowiązek, i nie po to walczyli nasi przodkowie, aby teraz ktoś sugerował że lepiej byłoby jakby nie wszyscy głosowali.
Znasz Konstytucje ? Chyba nie bardzo, albo wybiórczo.


Wolałbym, żeby głosowali ludzie choć trochę śWIADOMI POLITYCZNIE. Konstytucja nie ma tu nic do rzeczy.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 10:57 pm

AsgAarD_xxx pisze:ola napisał:

Idą głosować, bo to jest każdego z nas obowiązek, i nie po to walczyli nasi przodkowie, aby teraz ktoś sugerował że lepiej byłoby jakby nie wszyscy głosowali.
Znasz Konstytucje ? Chyba nie bardzo, albo wybiórczo.


Wolałbym, żeby głosowali ludzie choć trochę śWIADOMI POLITYCZNIE. Konstytucja nie ma tu nic do rzeczy.


Nigdzie nie jest w Konsytuacji że prawo do głosowania mają tylko świadomi politycznie. Jak zaczniesz tak różnicować ludzi to w pewnym momencie okaże się, że sam zostaniesz uznany za "nieświadomego" albo znów nie będziemy mieli na nic wpływu, bo ludzie zostaną podzieleni na lepszych i gorszych

Cóż nasuwa mi się jedno skojarzenie, już kiedyś jeden ruch dzielił ludzi na lepszych i gorszych.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Paweł Lach » wt lis 30, 2010 11:02 pm

AsgAarD_xxx Co dla Ciebie znaczy świadomi??
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Postautor: AsgAarD_xxx » wt lis 30, 2010 11:05 pm

ola pisze:Nigdzie nie jest w Konsytuacji że prawo do głosowania mają tylko świadomi politycznie.


Niestety ;).
Poza tym mieszanie w to wszystko konstytucji jest nie na miejscu, bo konstytucja sobie, a życie sobie...

ola pisze:Cóż nasuwa mi się jedno skojarzenie, już kiedyś jeden ruch dzielił ludzi na lepszych i gorszych.


Mówisz o tym ruchu, co to tłumaczył, że na PiS głosuje tylko niewykształcony motłoch ze wsi?
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » wt lis 30, 2010 11:10 pm

AsgAarD_xxx pisze:Niestety Wink.
Poza tym mieszanie w to wszystko konstytucji jest nie na miejscu, bo konstytucja sobie, a życie sobie...


Jak to ? Wiesz co naprawdę potrzebujesz do szkoły.
skoro uważasz że przywoływanie konstytucji nie jest na miejscu :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt lis 30, 2010 11:16 pm

Roberto pisze:
Roberto pisze:J nie wiem gdzie Lis tak błysnął? To co powiedział to były ogólniki i kłamstwa wynikające z braku wiedzy. Sprawy meldunkowe, jako zadania administracji rządowej zlecone gminie, są obwarowane takimi restrykcjami, że pomysł wysyłania urzędników do domów by meldować ludzi jest na poziomie gimnazjum :roll:


Taa, to dobre było. Ze 3 razy sobie to puszczałem, bo nie mogłem uwierzyć w to co słyszę :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: tvpiaseczno » wt lis 30, 2010 11:17 pm

ola pisze:
Roberto pisze:I jeszcze jedno Smile
Ola zwracam honor i posypuje głowe popiołem Confused
Debata była przygotowana obiektywnie Good


a takie zamieszanie wywołało itvPiaseczno :)
dzięki


Przygotowanie ok. Debata jak flaki z olejem. Pytania, aby nikomu krzywdy nie zrobić. Jest wiele problemów, a praktycznie żaden nawet nie liźnięty. Trzeba mieć dużo silnej woli aby dotrwać do końca.
Sorry, to moje prywatne zdanie.
Myśl , że pracę zawodową wykonaliśmy profesjonalnie, niezależnie od moich prywatnych odczuć.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron