Popieram Sylwestra Puchałę

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Popieram Sylwestra Puchałę

Postautor: piechocinski » czw lis 25, 2010 9:08 pm

Szanowni Państwo!

Gminę Prażmów znam od wielu lat i obserwuję jej rozwój. Trudno nie dostrzec zmian jakie nastąpiły w niej po 2000 roku. Każdy kto znał Gminę wcześniej doceni osiągnięcia ostatnich 10 lat i zauważy jak bardzo wzrosła dynamika rozwoju tej gminy.
Pamiętam w jak złej kondycji gmina była przed 2000r., obserwowałem jak budowano ją niemalże od podstaw i widząc efekty, jestem pełen uznania dla prażmowskiego samorządu.
Czasy w jakich żyjemy nie należą do łatwych dla wszystkich samorządów. Dla gminy Prażmów to również czasy trudne, obfitujące w wiele zdarzeń, które w istotny sposób wpływają na planowaną działalność. Władze gminy Prażmów udowodniły jednak, że skutecznie potrafią radzić sobie z problemami. Niewątpliwie jest w gminie jeszcze bardzo wiele potrzeb w różnych obszarach działania, ale jestem pewien, że wójt p. Sylwester Puchała wspólnie z radą gminy będzie je skutecznie i efektywnie realizował, ponieważ dał się poznać jako właściwy człowiek na właściwym miejscu. Osiągnięcia Gminy w okresie ostatnich 10 lat utwierdzają mnie w przekonaniu, że bardzo dobrze się sprawdził służąc gminie i jej mieszkańcom. Wierzę, że wyborcy to zauważą i docenią obdarzając p. Sylwestra Puchałę kredytem zaufania na kolejną kadencję. Ja ze swej strony będę się starał wspierać jego działania na rzecz rozwoju gminy Prażmów.

Z Poważaniem

Janusz Piechociński

Poseł na Sejm RP
lubię naszą okolicę
Awatar użytkownika
piechocinski
 
Posty: 203
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: iwiczna

Popieram Sylwestra Puchałę

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 10:30 am

Gospodaruje na miarę możliwości gminy całkiem nieźle, żeby mu tylko wątroba wytrzymała następną kadencję, bo szkoda chłopa by było :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pt lis 26, 2010 11:45 am

Tu też o matko
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Kucyk » pt lis 26, 2010 11:56 am

Roberto pisze:żeby mu tylko wątroba wytrzymała następną kadencję

Czy mam rozumieć, że koleś lubi umoczyć dzioba?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 12:16 pm

Kucyk pisze:
Roberto pisze:żeby mu tylko wątroba wytrzymała następną kadencję

Czy mam rozumieć, że koleś lubi umoczyć dzioba?


Ja mówiłem tylko o wątrobie :wink:
Dożynki w Woli Prażmowskiej to moja ulubiona impreza :drinking: :piwko: :taniec2:
Mam nadzieję, że zareklamowałem imprezę wystarczająco :D
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pt lis 26, 2010 12:21 pm

Roberto pisze:Mam nadzieję, że zareklamowałem imprezę wystarczająco


Niestety tak :evil:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: AsgAarD_xxx » pt lis 26, 2010 12:29 pm

Kumpel-budowlaniec zawsze powtarza mi, że dobry dachowiec musi pić, żeby się nie zmarnował ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 12:34 pm

Po ciężkim roku pracy trzeba się zabawić, a ludzie lubią lubią takie imprezy.
Moja troska o wątrobę to nie złośliwość, integrowanie się z elektoratem naprawdę wymaga końskiego zdrowia a gość ma chyba II kadencje za sobą.
Swoją drogą dziwie się, że Puchała nie wygrał w I turze.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pt lis 26, 2010 12:46 pm

Roberto pisze:Swoją drogą dziwie się, że Puchała nie wygrał w I turze.


cuda panie cuda 8)

pani burmistrz Samborska z Góry Kalwarii nawet się nie dostała do II tury, to czemuż i tu nie mogą się cuda zdarzać

a tak na poważnie, to nie cuda to do głosu dochodzi pokolenie 80'
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Marcin z Uwielin » pt lis 26, 2010 12:47 pm

piechocinski pisze:Ja ze swej strony będę się starał wspierać jego działania na rzecz rozwoju gminy Prażmów.


A jeśli nie pan Puchała zostanie wójtem to znaczy, że zostaniemy skazani na niełaskę PSLu?
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Kucyk » pt lis 26, 2010 12:49 pm

@Roberto
I bardzo dobrze że nie folguje wątrobie! Ludzie którzy nie spożywają, oraz ci, którzy nie mają poczucia humoru są nie teges. Najczęściej są przepełnieni wewnętrznymi rozterkami i posiadają ukrywane kompleksy.
Ludzie szczerzy i przyjaźni lubią się integrować ze społeczeństwem, a jak wiadomo integrowanie się z elektoratem naprawdę wymaga końskiego zdrowia. :wink:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 1:27 pm

Kucyk pisze:@Roberto
I bardzo dobrze że nie folguje wątrobie! Ludzie którzy nie spożywają, oraz ci, którzy nie mają poczucia humoru są nie teges. Najczęściej są przepełnieni wewnętrznymi rozterkami i posiadają ukrywane kompleksy.
Ludzie szczerzy i przyjaźni lubią się integrować ze społeczeństwem, a jak wiadomo integrowanie się z elektoratem naprawdę wymaga końskiego zdrowia. :wink:


Ci co tak wszystko na serio i ostro biorą to widze, że często strzelają focha i zamykają się w sobie :(
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pt lis 26, 2010 1:38 pm

Roberto pisze:Ci co tak wszystko na serio i ostro biorą


oj Roberto, Rrroberto :P
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Jacenty » pt lis 26, 2010 6:02 pm

Jak już temat poruszony został to ja słyszałem,że Samborska też nie wylewała za kołnierz :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Roberto » pt lis 26, 2010 9:24 pm

Jacenty pisze:Jak już temat poruszony został to ja słyszałem,że Samborska też nie wylewała za kołnierz :D

Chciała kobieta byc blisko ludu :lol: jej to nawet głos się zmienił od tych częstych integracji, taki ochrypły już miała (all the time) :lol:

Ale chyba nie z tymi co trzeba bo poległa :(
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron