DEBATA kandydatów na Burmistrza Piaseczna

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: Karla » wt lis 09, 2010 10:46 am

Czyli nazwiska, które od lat powtarzają się na listach wyborczych i bez których wybory chyba nie mogłyby się odbyć. :)
Piaseczno to straszne miasto. Ale lepszego nigdzie nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Karla
 
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 12:05 pm

Postautor: Paweł Lach » wt lis 09, 2010 12:56 pm

No niestety te nazwiska które kandydują po raz pierwszy nie pojawiły się na debacie.
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Re: DEBATA kandydatów na Burmistrza Piaseczna

Postautor: Kacperek » wt lis 09, 2010 7:01 pm

Paweł Dobosz pisze:Patronat medialny: Gazeta Okolica Radio Flash Piaseczno

Czy Radio Flash udostępni nagranie z debaty kandydatów, czy było tylko puszczane na żywo?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: grw-crew » śr lis 10, 2010 12:22 am

Wyjaśnienie barku obecności Krzysztofa Dynowskiego podczas debaty

3 listopada (w środę) Krzysztof Dynowski dostał zaproszenie na debatę organizowaną w LO przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie (Już wtedy termin kolidował z ustalonym wcześniej spotkaniem Krzysztofa.)
Osobiście zaciekawił mnie czas organizacji debaty w tym dniu, gdyż mogła ona kolidować z zajęciami KS Grawitacji właśnie w LO.
Wykonałem telefon do sekretariatu szkoły z pytaniem w/w temacie i otrzymałem odpowiedź: „nic na ten temat nie wiemy ” biorąc pod uwagę fakt że jako GRAWITACJA współpracujemy z LO od lat, Panie z sekretariatu zobowiązały się do ustalenia czegokolwiek na ten temat.

Krzysiek zapytał się czy ma przekładać spotkanie z potencjalnymi wyborcami by wziąć udział w debacie. Poprosiłem by wstrzymał się z decyzją. W piątek szkoła potwierdziła że faktycznie ktoś coś planuje ale dopiero w poniedziałek będzie ostateczna decyzja. Wtedy odradziłem mu rezygnowanie z pewnego spotkania na rzecz debaty, która może nie dość do skutku.

Pozdrawiam

Szymon Kowalewski
Prezes Stowarzyszenia Nasz Sport i Kultura




PS. prośba o do organizatorów: cieszę się że młodzi ludzie chcą w czynny sposób funkcjonować w naszym mieście i przejmują się przyszłości Piaseczna ale zapraszając ludzi trzeba dać im trochę więcej czasu niż 6 dni (minimum 2 tygodnie), ustalić termin ze szkołą tak aby dać szansę odwołać wpisane w grafik zajęcia popołudniowe a nie przygotowywać salę podczas treningu Taekwon-Do gdzie sztuki walki wymagają ciszy i skupienia.
Awatar użytkownika
grw-crew
 
Posty: 45
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 1:56 am

Postautor: Paweł Lach » śr lis 10, 2010 12:36 am

Szymon czy możesz mi powiedzieć kiedy PKW poinformowało że wasz kandydat jest zarejestrowany ?
Paweł Lach
Awatar użytkownika
Paweł Lach
 
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 9:32 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Zalesie Dolne

Postautor: ola » śr lis 10, 2010 12:41 am

grw-crew problemem potwierdzenia czy debata sie odbędzie były spływające odpowiedzi od kandydatów.
Kandydat o którym piszesz był informowany, że odbędzie się debata na 100 % i mam nadzieje że publiczne temu nie zaprzeczy, i nie trzeba było ustaleń z sekretariatu ponieważ informacja została wysłana przez organizatorów.

Pewnie wiesz, że termin zgłaszania kandydatów, minął 27 października, i nie było możliwości poinformowania wcześniej niż 6 dni przed, bo na 2 tygodnie przed nie mieliśmy 100 % pewności kto, będzie kandydował. Wtedy też padł pomysł debaty. i nie wiadomo było czy taka debata sie odbędzie bo jaki będzie odzew ze strony kandydatów, dopiero byc sie zdenerwował jakbyśmy 2 tyg. przed odwołali wasze zajęcia a potem okazało się że niepotrzebnie ?

Sekretariat zapewniał że od 17 na sali nie będzie żadnych zajęć.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krzysztof Dynowski » śr lis 10, 2010 11:26 pm

EDYTA - jeszcze raz w takim to razie.

Jesteś w grupie redakcyjnej. Jest Was kilkanaście osób.

Dostajesz informację, że gdzieś coś się będzie działo. Przekazujesz informację redkacji. Redkacja próbuje zweryfikować Twoje doniesienie, ale bez powodzenia.

Równolegle, tego samego dnia, o tej samej porze, ale w innym miejscu, też się coś dzieje. W tym przypadku i Ty i Twoja Redakcja macie potwierdzenie.

Do jakiego wniosku dojdziecie?

(Nawet jeśli Ty będziesz się zarzekać, że to pierwsze zdarzenie dojdzie do skutku)
Ostatnio zmieniony czw lis 11, 2010 12:43 pm przez Krzysztof Dynowski, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Krzysztof Dynowski
 
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 21, 2010 10:00 am
Lokalizacja: Księstwo Chyliczki

Postautor: ola » czw lis 11, 2010 12:29 am

Krzysztof Dynowski pisze:Ola - Ty masz informację, że coś się dzieje. Twoja firma / redakcja próbuje ją potwierdzić w miejscu organizacji i okazuje się, że tam nic nie wiadomo. Ty się będziesz zarzekać, oni też, musicie dojść do porozumienia. Jeśli równolegle masz inne zdarzenie, które jest pewne, jest to jakiś argument?


Przykro mi ale ta wypowiedź jest na tyle nielogiczna, że nie umiem z niej "wciągnąć" sensu.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

DEBATA kandydatów na Burmistrza Piaseczna

Postautor: Martin » pt lis 12, 2010 7:06 pm

W poniedziałek, 8 listopada, na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie odbyła się debata kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Choć zaproszeni byli wszyscy ubiegający się o to stanowisko, z różnych względów ostatecznie wzięło w niej udział czterech kandydatów.(...) Zapoznajcie się z relacją z debaty: http://www.okolica24.pl/artykuly/viewart/166/kandydaci-debatowali.html Szkoda, że w debacie nie wzięły udziału osoby, które biorę pod uwagę, jako kandydatów na Burmistrza. :(
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron