Krzysztof Dynowski Burmistrzem - Nowa Jakość Piaseczna

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: sanchez » ndz lis 21, 2010 9:18 pm

Czasem niestety trzeba coś powiedzieć do kamery własnymi ustami, a nie wysługiwać się rzecznikiem. Dobrze byłoby wtedy byc błyskotliwym i nie dać się zagiąć. Pamiętasz jak Zalewskiego złapala kamera podczas powodzi w Piasecznie i jego ówczesną wypowiedź ? :lol:
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: ola » ndz lis 21, 2010 9:25 pm

No pamiętam, pamiętam i wiem dobrze o co Ci chodzi.
Jednak niech będzie dobrym gospodarzem a nieumiejętności współpracy z mediami mu się wybaczy :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » ndz lis 21, 2010 9:28 pm

Co to za łamanie ciszy wyborczej!? Piwo pić, nie stukać w klawki! Za 31 minut damy czadu.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: ola » ndz lis 21, 2010 9:34 pm

T tylko rozmowa na temat rzecznika prasowego :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » ndz lis 21, 2010 9:58 pm

3 minuty i jeeeeedziemy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Agnieszka_G » pn lis 22, 2010 8:52 am

Jakoś nie pojechaliście 8)
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: sanchez » pn lis 22, 2010 9:54 am

Bo i nie ma o czym w tym temacie. Pan Dynowski uplasuje się prawdopodobnie w końcówce.

Na chwilę obecną uzyskał 258 głosów, a w takich Chylicach, oddano 660 ważnych głosów. Wniosek ? Nawet w swej najbliższej okolicy nie uzyskał poparcia.

Swoją drogą - jak się okazuje, był jedynym kandydatem nie posiadającym wyższego wykształcenia :/ To również nie jest raczej atutem.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: tvpiaseczno » pn lis 22, 2010 10:04 pm

sanchez pisze:Osobiście wolałbym wiedzieć, który z kadydatów może ma coś do ukrycia i nie poradzi sobie przed kamerą. Wszak przyszły burmistrz to również osoba która bedzie musiała sobie z mediami radzić.


W sobotę przed wyborami obiecałem, że po wyborach ujawnię, którzy kandydaci na burmistrza nie chcieli udzieli udzielić wywiadu dla iTV Piaseczno.
Pierwszym kandydatem, który dostał zaproszenie do studia iTV był Mariusz Słowik. Początkowo odmawiał, bo za wcześnie przed wyborami później nie wyraził zgody ponieważ nie chciał psuć sobie wizerunku, o który tak mocno dbał na słupach energetycznych. Jak wiadomo do spotkania nie doszło.

Kolejnym kandydatem, który dostał zaproszenie był Zdzisław Lis. Pan Lis nawet dostał tematy o których chciałem rozmawiać. Do spotkania nie doszło ponieważ początkowa brak było wolnych terminów w kalendarzu Pana Zdzisława, później pan Lis rozchorował się i wylądował w szpitalu, a po wyjściu nie miał czasu ponieważ wybory tuż tuż a spotkań wiele. Temat dotyczyły głównie jego programu wyborczego oraz zasług dla Piaseczna.

Nie wyraziła zgody na wywiad Pani Rudzińska-Mękal prawdopdobnie z braku czasu na udzielenie wywiadu.Szczegóły nie są mi znane.

Prosiłem także o spotkanie i rozmowę Pana Starostę Jana Dąbka. Był zainteresowany ale niestety nie znalazł chwili czasu na spotkanie przed kamerą.
Po wywiadzie, który został przeprowadzony z Krzysztofem Tarchalskim zacząłem domyślać się, że niektórym po prostu politycznie nie opłaca się ryzykować prezentacji przed kamerą i mieszkańcami. Różnie mogło by się to skończyć.

Dzisiaj po pierwszej turze wyborów mam przyrzeczenie obu kandydatów, Zdzisława Lisa i Józefa Zalewskiego, o gotowości do przystąpienia do debaty telewizyjnej, która następnie będzie prezentowana na stronie iTV Piaseczno.pl Czy do niej dojdzie wszystko zależy od Sztabów Wyborczych kandydatów oraz odwagi stanąć przed kamerą i mieszkańcami. My jesteśmy gotowi przeprowadzić taką debatę jeszcze w tym tygodniu.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn lis 22, 2010 10:07 pm

Ja nie będę się juz powtarzać, 2 razy o tym samym :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn lis 22, 2010 10:09 pm

Jak sie nie zgodzą to tchórze, i tyle.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » pn lis 22, 2010 10:13 pm

A ja uważam, że najpierw trzeba wszystkich równo traktować, a potem pytać się dlaczego i kto nie chciał, albo kto nie mógł.
Ja najchętniej poznałabym opinię kandydatów a nie itvpiaseczno.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » pn lis 22, 2010 10:27 pm

ola pisze:A ja uważam, że najpierw trzeba wszystkich równo traktować, a potem pytać się dlaczego i kto nie chciał, albo kto nie mógł.
Ja najchętniej poznałabym opinię kandydatów a nie itvpiaseczno.


Trudno wszystkich jednakowo traktować jak nie wyrażają zgody na rozmowę.
Ps.
Z Panem Tarchalskim rozmawialiśmy tylko o jego programie, który sam napisał. To, że nie potrafi go obronić to jego sprawa. Wywiad czekał na emisję ponad tydzień. Był to czas na spotkania z innymi kandydatami.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn lis 22, 2010 10:30 pm

Ola, a czemu nie na itvpiaseczno?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » pn lis 22, 2010 10:34 pm

Ola, a czemu nie na itvpiaseczno?


Bo wolałabym aby nikt przy tym nie majstrował :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn lis 22, 2010 10:37 pm

To już poważny zarzut. Masz jakieś dowody? Uzasadnisz?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości