WYBORY SAMORZĄDOWE 2010

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: leny » pn gru 20, 2010 12:57 am

krawczynskilukasz pisze:Najwięcej z nas wydał Zdzisław ja i Andrzej Mizerski.


krawczynskilukasz pisze:i kampanii Zdzisława.


krawczynskilukasz pisze:Proszę również zapytać o finansowanie kampanii Zalewskiego czy Dąbka.


Nie brałem udział ani w pierwszej ani drugiej turze wyborów, ale wydaje mi się, że szacunek dla kontrkandydata na stanowisku burmistrza i starosty się chyba należy. Więc swoich trzeba po imieniu, a "przeciwników" to już po nazwisku.
KULTURKA Panie Krawczyński ;)
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kowal » pn gru 20, 2010 9:14 am

leny pisze:Nie brałem udział ani w pierwszej ani drugiej turze wyborów

Szkoda. :(
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: trzyfx » pn gru 20, 2010 9:28 am

leny pisze:Nie brałem udział ani w pierwszej ani drugiej turze wyborów, ale wydaje mi się, że szacunek dla kontrkandydata na stanowisku burmistrza i starosty się chyba należy. Więc swoich trzeba po imieniu, a "przeciwników" to już po nazwisku.
KULTURKA Panie Krawczyński ;)


W gazetach też sami niewychowani ludzie pracują...
http://www.rp.pl/artykul/2,581367_Lukas ... obici.html

Ale za to taka wypowiedź: "U Chinoli/Wietnamczyków w Wólce towar wożą na hulajnogach, to paleciaki na Julianowskiej to epoka do przodu Wink" to pełna kulturka:) Czy mieszkańcy Chin nie zasługują na szacunek?

Przyganiał kocioł garnkowi...
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » pn gru 20, 2010 9:32 am

A gdzie w tej wypowiedzi jest obrażenie Chińczyków? Chinol?
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sanchez » pn gru 20, 2010 9:37 am

Nie ochodzi o obrażanie, ale o (jak to napisałeś) KULTURKę. "Chinol" może obraźliwe nie jest, ale niekulturalne z pewnością.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: teqilaa » pn gru 20, 2010 1:58 pm

leny pisze:Nie brałem udział ani w pierwszej ani drugiej turze wyborów, ale wydaje mi się, że szacunek dla kontrkandydata na stanowisku burmistrza i starosty się chyba należy. Więc swoich trzeba po imieniu, a "przeciwników" to już po nazwisku.


dżizas Leny nie masz sie czego czepnac? ... :roll:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » pn gru 20, 2010 2:20 pm

teqilaa pisze:
leny pisze:Nie brałem udział ani w pierwszej ani drugiej turze wyborów, ale wydaje mi się, że szacunek dla kontrkandydata na stanowisku burmistrza i starosty się chyba należy. Więc swoich trzeba po imieniu, a "przeciwników" to już po nazwisku.


dżizas Leny nie masz sie czego czepnac? ... :roll:


stres przedświąteczny :P
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: miernota » śr sty 12, 2011 7:37 pm

Kucyk, nie jestem głupią Barbie i poczekam do terminu, a ten upływa w dniu 7 marca 2011 r.

"Sprawozdanie powinno zawierać informacje ...... a także o korzyściach majątkowych przekazanych komitetowi wyborczemu z naruszeniem przepisów ustawy, których komitet wyborczy nie przyjął lub które zwrócił w terminie 30 dni od dnia przekazania"

Kucyk, ale jesteś bystry i kumaty w nagrodę masz wierszyk piaseczyński, przedwojenny :
"było cicho i spokojnie, aż tu naraz jak pie....."
Kucyk pisze:A to tvpiaseczno nie kuma że mamy harcownika na forum


.......................................... powiedz mi lepiej , jak wkleić tu tabelkę z Worda ?
_________________
Nazywam się miernota. Jestem na forum nowa. Moim zadaniem jest doprowadzić do przedterminowych wyborów w Piasecznie. Pukam się w głowę - kogo zatrudniliśmy w tym Piasecznie ?
Awatar użytkownika
miernota
 
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 11, 2010 9:38 am
Lokalizacja: z nieba

Postautor: Kucyk » śr sty 12, 2011 9:12 pm

Obrazek Za bardzo nie qmam czemu akurat moja osoba została wywołana do dyskusji, ale jako że dziś mam dobry humor, bom się pizzą nażarł okrutnie to jakąś przysrywkę zrobić muszę.

miernota pisze:jak wkleić tu tabelkę z Worda

Prawdziwa Barbi, nie ta głupia, wydrukowaną tabelkę by przykleiła do posta na ekranie klejem biurowym. Proponuję spróbować!

miernota pisze:poczekam do terminu

:shock: Brzmi jak groźba przymusowych zaręczyn...Obrazek
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: teqilaa » pt sty 14, 2011 2:54 pm

Kucyk pisze:Prawdziwa Barbi, nie ta głupia, wydrukowaną tabelkę by przykleiła do posta na ekranie klejem biurowym. Proponuję spróbować!



:lezacysmieszek: :lezacysmieszek: :lezacysmieszek: :lezacysmieszek:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » wt wrz 10, 2013 11:07 am

Tulipano_0602 pisze:PiS żyje na ksenofobii, dzieleniu na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków, strachu przed innymi, pseudo-patriotyźmie, nacjonaliźmie, ogólnie ciągłej wojnie. Plus mentalność XIX-wieczna, zupełne nie zrozumienie nowoczesnego świata i procesów kształtujących przyszłość. Przekładanie konfliktów sprzed dziesięcioleci nad przyszłość, nawet nad sprawy bieżące.

Może jak Kaczyński w końcu przejdzie na emeryturę, pozbędzie się tej paranoi, bo ten człowiek historia całych lat konfliktów. A w kraju trzeba budować, a nie rozwalać. On już ma swoje lata, on już się nie zmieni, a na starość zwykle jeszcze się pewne cechy uwypuklają. A PiS to on, wszystkich myślących inaczej czy wychylających się, wycina z partii.

Stąd nie chcę wzmacniać tej paranoi i będe unikał głosowania na wszystkich powiązanych z PiS.

Od czasu kiedy PiS doszedł do władzy, a potem ją stracił, ale nadal jest obecny w życiu politycznym, poziom wariactwa w polityce rośnie z roku na rok. Pewnie to kwestia starzejącego się prezesa partii, ale to on tam dyktuje warunki i despotycznie rządzi. Przed nim nie było takiej histerii, agresji, szaleństwa. W obecnej postaci to bardzo szkodliwa partia, głównie przez prezesa i ludzi których sobie dobiera (inaczej myślący wylatują szybko).

Na dodatek żadna z nich sensowna opozycja, zero konstruktywności a tylko destrukcja. I jest problem bo PO przez to za pewnie się może czuć u władzy.

Jedyne wyjście z tego to albo spadek notowań PiS poniżej 5% i marginalizacja, albo odejście Kaczyńskiego.
Mój głos na pewno jednak marki PiS nie wzmocni. A głos na samorządowca PiS to głos za PiS, czyli wsparcie Kaczyńskiego.
W tej postacie ten znaczek odrzuca.
Sorry...

Czy są kandydaci z innych partii? Albo bezpartyjni?



Czytam stare wpisy, no i ten tak mnie zachwycił, że nie mogłem sobie odmówić cytata :twisted:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr wrz 18, 2013 2:23 pm

Było o "starym" PiS, a teraz o "współczesnej" PO:
Jak wiadomo dzieki mediom :wink: PO jest to partia inteligencka i ekspercka...
No serio, tak słyszałem, a ja tu dziś wyczytałem takie bluźnierstwa :(

http://www.wprost.pl/ar/417154/30-proc- ... odstawowe/

Czy to możliwe??
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: wdolinski » śr wrz 18, 2013 4:06 pm

Trochę to przykre bo w tej partii też są przyzwoici ludzie ale zdecydowana większość to polityczne szuje i cwaniacy. Piszę oczywiście o tych, których zauważamy a nie szarych, gdzieś pochowanych członkach, którym nikt nie pozwoli się przebić na górę by nie zagrozić swojej pozycji.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Poprzednia

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron