WYBORY SAMORZĄDOWE 2010

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Postautor: Agusia » wt lis 23, 2010 10:15 pm

ola pisze:
Nieeee. W powiecie jest Mamusia...



co serio ? szok


Najwidoczniej nie którzy nie doczytali imienia i nie chcący zagłosowali na... mamusię. Choć może to lepiej niż gdyby na synka.
Awatar użytkownika
Agusia
 
Posty: 256
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 10:13 pm
Lokalizacja: z Wenus

Postautor: Kucyk » wt lis 23, 2010 10:22 pm

Loxia pisze:a Lis? ten który kandyduje na burmistrza?

Tak. Dokładnie.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » wt lis 23, 2010 10:27 pm

Dzięki za zestaw.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: krawczynskilukasz » śr lis 24, 2010 6:43 am

Dziękuję wszystkim za głosy.
W powiecie obecny starosta Dąbek pracowicie buduję sobie koalicje. Posiada 6 radnych i raczej dogada się z PiSem ( 6 radnych) jeżeli poprą go Słowiki ( mama plus radny) to Dąbek jest starostą...
Możemy sobie pogratulować starosty...
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: Roberto » śr lis 24, 2010 7:47 am

Agusia pisze:
ola pisze:
Nieeee. W powiecie jest Mamusia...



co serio ? szok


Najwidoczniej nie którzy nie doczytali imienia i nie chcący zagłosowali na... mamusię. Choć może to lepiej niż gdyby na synka.


Sorry, wczoraj sprowadziliście się do Piaseczna?? Mamuśka została radną na drugą kadencje, była w radzie ostatnie cztery lata :wink:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr lis 24, 2010 7:54 am

krawczynskilukasz pisze:Dziękuję wszystkim za głosy.
W powiecie obecny starosta Dąbek pracowicie buduję sobie koalicje. Posiada 6 radnych i raczej dogada się z PiSem ( 6 radnych) jeżeli poprą go Słowiki ( mama plus radny) to Dąbek jest starostą...
Możemy sobie pogratulować starosty...


Panie £ukaszu a kto Panu zabrania budować koalicję i zostać starostą??
Podobno0 według GW tylko PIS nie ma zdolności koalicyjnej 8)
Znowu mnie oszukano :cry:
To Panu będziemy gratulować jak Dąbek zostanie starostą a nie sobie :twisted:
Politykę nie robi się tylko wtedy jak ma się większość to sztuka kompromisu, wybraliśmy was teraz sprawdzamy jacy jesteście dobrzy W ROZTROPNEJ TROSCE O DOBRO WSPÓLNE :lol:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr lis 24, 2010 8:38 am

krawczynskilukasz pisze:Możemy sobie pogratulować starosty...

A ten co tak skapcaniał? Ja wierzę, że wystarczy trochę dobrej woli (no i lisiego sprytu) a PO zbuduje taką koalicję, że mucha nie siada i słowik milknie.
£ukasz, Always Look On The Bright Side of Life :wink:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » śr lis 24, 2010 9:04 am

Jeśli wygra Lis to będziemy mieli i w gminie i w powiecie wszystkomającą koalicję bez opozycji. Mam nadzieję, że to odpowiedzialni ludzie dla takiej demokracji. Zaufać nowym i dać sie ponieść zmianom przygotowywanym przez PO, czy dać głos Zalewskiemu, który jako burmistrz będzie miał szansę stworzyć silną opozycję dla PO, wyrównując poniekąd szanse na podejmowanie decyzji w radach ...Oto jest pytanie.

Tak tak, wiem, że Zalewski, że awantury będą na sesjach itp itd. W wyborach parlamentarnych popieram PO, w samorządowych nie kieruję się przynależnością partyjną, bo tu wybór byłby prosty. Chcę głosować na kandydata, człowieka, samorządowca. I nie mam na kogo. A wybrać chcę dobrze.

Pomożecie?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AsgAarD_xxx » śr lis 24, 2010 9:12 am

stentonik pisze: Chcę głosować na kandydata, człowieka, samorządowca. I nie mam na kogo. A wybrać chcę dobrze.

Pomożecie?


Obrazek
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » śr lis 24, 2010 9:38 am

krawczynskilukasz pisze:Dziękuję wszystkim za głosy.
W powiecie obecny starosta Dąbek pracowicie buduję sobie koalicje. Posiada 6 radnych i raczej dogada się z PiSem ( 6 radnych) jeżeli poprą go Słowiki ( mama plus radny) to Dąbek jest starostą...
Możemy sobie pogratulować starosty...


A czy PO próbowało zawiązać koalicję czy liczyliście tylko na wygraną w wyborach i monopol władzy??
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Roberto » śr lis 24, 2010 9:41 am

stentonik pisze:Jeśli wygra Lis to będziemy mieli i w gminie i w powiecie wszystkomającą koalicję bez opozycji. Mam nadzieję, że to odpowiedzialni ludzie dla takiej demokracji. Zaufać nowym i dać sie ponieść zmianom przygotowywanym przez PO,


Zaufać nowym :roll: ci nowi to Swat, Rosłon, Pani Madzia, Rasiński... :tease:
POtrzeba zmian...
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr lis 24, 2010 9:53 am

Roberto pisze:
krawczynskilukasz pisze:Nie będę dyskutował na tym poziomie. Jeżeli jest Pan zainteresowany programem PO dla Piaseczna zapraszam na naszą stronę www.piaseczno.platforma.org

pozdr


No i tośmy sobie pogadali :(
wypomniałem manipulacyjny wpis o Pani Kalicińskiej i to, że jest Pan przedstawicielem naszej "elity", która CA£A!! odpowiada za to bagno jakie mamy. A tu nic... a więc "jdźmy nikt nie woła"

P.S. Plujecie na Dąbka i Zalewskiego, a prawda jest taka, że chcieliście ich załatwic, a to oni was bzykneli :lol: taka gra wygrywa mądrzejszy :laughing4:


To mój wpis z 20 października i widze, że a propo bzykania PO nic się nie zmieniło, może POprostu Pan Krawczyński nie radzi sobie z prowadzeniem polityki w powiecie i strzela focha nie tylko do mnie ale do wszystkich.
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tomasto0 » śr lis 24, 2010 10:24 am

staram się to wszystko ogarnąć i poukładać ale jak czytam te wszystkie posty to jak widzę wraca stare - dwóch polaków i 3 zdania. Nadal nie jestem w stanie zrozumieć poparcia dla Zalewskiego i rządzącej do tej pory ekipy a dlaczego? Ano z prostych powodów - mieszkam w Piasecznie prawie 5 lat i niestety to miasto się nie rozwija - zostajemy kilka lat za "murzynami". Obserwuję sobie spokojnie i zmian nie widzę - Zalewskiego kojarzę jedynie z obrazka jak uciekał przed kamerami kiedy wylała Perełka - poza tym chlew i błoto na ulicach, brak jakiejkolwiek mysli urbanistycznej - o wiecznym remontowaniu dworca i budowaniu parkingu nie wspomnę- a są to dla mnie codzienne ważne sprawy, nasze miasto jest poprostu brzydkie i cały samorząd ma to głęboko w [cenzura]. Przez jedną kadencję naprawdę można zrobić wiele - uwierzcie - znam takie miasteczka.
Pytając kandydatów na różnych forach przed wyborami czytałem tylko o ilości zgłoszonych inicjatyw i pieknie ..ale liczą się czyny i fakty. Zgłoszeń można wykonać setki i to czasmi bardzo absurdalnych - a gdzie efekty?? Codziennie łąże po błocie z nadzieją szukając miejsca na parkowanie przy dworcu, nie mam gdzie pójść na spacer no chyba że polatam pomiędzy kolejnymi nowymi blokami, zmusza mnie się żebym co weekend uciekał z tego miasteczka a tego nie chcę.

tak więc chyba wolę wybrać nieznanego np Lisa niż głosować na to co widzę - jest nadzieja na niespodziankę - być może nic się nie zmieni ale..kto wie..
nie jest to żadna forma agitacji - poprostu rzygam już działaczami krzyczącymi od kilku lat o metrze, lotnisku a może i kosmodromie w piasecznie - plany piękne ale mam wrażenie że siedząc w gównie po pachy liczą na różnany zapach.
uff - wciąż z nadzieją na lepsze Piaseczno odpuszczę sobie dalszy komentarz.
pamiętam dobrze ideał swój..
tomasto0
 
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 16, 2010 12:59 pm

Postautor: stentonik » śr lis 24, 2010 10:31 am

tomasto0 pisze: mieszkam w Piasecznie prawie 5 lat


tomasto0 pisze:Zalewskiego kojarzę jedynie z obrazka jak uciekał przed kamerami kiedy wylała Perełka


Przepraszam, ale Ty mi nie pomogłeś.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: tomasto0 » śr lis 24, 2010 10:43 am

stentonik pisze:
tomasto0 pisze: mieszkam w Piasecznie prawie 5 lat


tomasto0 pisze:Zalewskiego kojarzę jedynie z obrazka jak uciekał przed kamerami kiedy wylała Perełka


Przepraszam, ale Ty mi nie pomogłeś.


Stentonik - sory ale nie miałe mtakiego zamiaru,
to były moje pierwsze wybory - w poprzednich świadomie nie brałem udziału - nie znałem miasta, dokonań władz itd,
zgodzę się z Twoim postem - nie mam na kogo - nikt mnie nie przekonuje - w moich oczach Zalewski jest spalony - oceniam po samym rozwoju mista a Lisa nie znam.
Skończy się pewnie głosowaniem negatywnym - każdy aby nie Zalewski
pamiętam dobrze ideał swój..
tomasto0
 
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 16, 2010 12:59 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości