Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: argrabi » czw lis 20, 2014 10:57 pm

Ja bym jednak tego braku wyobraźni pogratulował :D :D
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: wdolinski » czw lis 20, 2014 11:44 pm

argrabi pisze:Ja bym jednak tego braku wyobraźni pogratulował :D :D

Więc i Tobie brak wyobraźni :( Potrafisz uzasadnić czy tylko nakasztanić jednym zdaniem?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: Majkel » pt lis 21, 2014 9:24 am

wdolinski, jako osoba reprezentująca KWW Józefa Zalewskiego i Centrum, może będziesz umiał mnie przekonać, bo na razie uważam, że z dwojga złego, lepszy okazuje się Zdzisław Lis. Będzie miał poparcie i wsparcie w Radzie Miasta z uwagi na dużą ilość radnych z PO, co może przyśpieszyć m.in. wiele rozpoczętych inwestycji. Na to liczę. Co będzie natomiast jak dojdzie do władzy Zalewski? Z Radą Miasta się nie dogada, ze starostwem powiatu piaseczyńskiego zapewne też nie, bo już nie będzie Dąbka. Przez 4 lata raczej nic nie zrobi. Według mnie przy kandydatach, którzy pojawili się w 2 turze, warto dać szansę Lisowi, żeby dokończył to co rozpoczął w poprzedniej kadencji.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: wdolinski » pt lis 21, 2014 9:47 am

Majkel pisze:wdolinski, jako osoba reprezentująca KWW Józefa Zalewskiego i Centrum, może będziesz umiał mnie przekonać, bo na razie uważam, że z dwojga złego, lepszy okazuje się Zdzisław Lis. Będzie miał poparcie i wsparcie w Radzie Miasta z uwagi na dużą ilość radnych z PO, co może przyśpieszyć m.in. wiele rozpoczętych inwestycji. Na to liczę. Co będzie natomiast jak dojdzie do władzy Zalewski? Z Radą Miasta się nie dogada, ze starostwem powiatu piaseczyńskiego zapewne też nie, bo już nie będzie Dąbka. Przez 4 lata raczej nic nie zrobi. Według mnie przy kandydatach, którzy pojawili się w 2 turze, warto dać szansę Lisowi, żeby dokończył to co rozpoczął w poprzedniej kadencji.

1. Czy mając poparcie w radzie Lis będzie lepszy od Zalewskiego, któremu konkurencja przypisuje że z radą się nie dogada? Pisząc takie rzeczy już dziś tej radzie dajesz jej czerwoną kartkę ale jeszcze nie wiesz o tym. Podobnie nowy radny, pan Maicki wczoraj tak twierdził do czasu, gdy zadałem mu pytanie, czy już teraz deklaruje, że będzie współpracował tylko z Lisem. Po dłuższym dopiero czasie czasie odpowiedział, że będzie z każdym współpracował, nawet z Zalewskim. Więc ten chwyt już jest nieaktualny ale jednak żyje w świadomości min Twojej, bo tak działa partyjna machina propagandowa, zrobić ludziom wodę z mózgu.
2. Nie warto dawać szansy Lisowi, bo będziemy mieli władzę absolutną, upartyjnioną na maxa. Zauważ, że do rady nie dostał się żaden społecznik, dostali się za to kandydaci partyjni, nawet tacy, o których nikt nie słyszał. Dostały się do rady partyjne przystawki jak kiedyś ZSL i SD był przy PZPR. Ale tych czasów możesz już nie pamiętać. Czy Cię przekonałem?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

DRUGA TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA

Postautor: Filip » sob lis 22, 2014 11:00 am

30 listopada - DRUGA TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA https://www.youtube.com/watch?v=tSb76Lql8jU

Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Kronikarz Piaseczna Pan Jerzy Dusza o II turze wyborów

Postautor: iTV Piaseczno News » sob lis 22, 2014 11:10 am

Kronikarz Piaseczna Pan Jerzy Dusza o II turze wyborów

Obrazek

Kronikarz Piaseczna Pan Jerzy Dusza - mieszkaniec Piaseczna od urodzenia, kronikarz tego miasta. Autorytet w wielu dziedzinach związanych z naszą historią. Działacz społeczny do dnia dzisiejszego. Posłuchajmy http://itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1648
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wywiad z dr Eugeniuszem Zygmuntem Maciejewskim

Postautor: iTV Piaseczno News » sob lis 22, 2014 11:12 am

dr Eugeniusz Zygmunt Maciejewski

Obrazek

Pan Maciejewski jest kolejną osobą, szanowanym przedsiębiorcą i mieszkańcem naszej Gminy, która poparła Józefa Zalewskiego na burmistrza Gminy Piaseczno http://itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1650
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: argrabi » sob lis 22, 2014 11:43 am

wdolinski pisze:
Majkel pisze:wdolinski, jako osoba reprezentująca KWW Józefa Zalewskiego i Centrum, może będziesz umiał mnie przekonać, .

1. Czy mając poparcie w radzie Lis będzie lepszy od Zalewskiego, (...)
2. Nie warto dawać szansy Lisowi,

Jakoś mało tych argumentów ZA Zalewskim. Są tylko PRZECIW Lisowi.

Wybór mniejszego zła????
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Zdzisław Lis zostanie burmistrzem w Gminie Piaseczno

Postautor: Majkel » sob lis 22, 2014 12:22 pm

Nie przekonał mnie kolega swoimi argumentami. Dodatkowo czuję zniesmaczenie, że "niezależna" telewizja iTV, promuje tylko jednego kandydata na burmistrza. Jeżeli bylibyście niezależni, to pojawiłyby się również materiały promujące drugiego kandydata. Do iTV Piaseczno: wyjdźcie z kamerą na ulicę i porozmawiajcie z mieszkańcami. Montując materiał zachowajcie umiar, niezależność i pokażcie prawdziwe odpowiedzi mieszkańców Piaseczna.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: argrabi » sob lis 22, 2014 12:25 pm

Bo tu o inną niezależność chodzi. O ile dobrze zrozumiałem wyznanie p. Kujaszewskiego - o niezależność finansową. Dlatego ITV może popierać, kogo chce.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: wdolinski » sob lis 22, 2014 12:56 pm

Kolego Majkel podałem argumenty na które oczekiwałem odpowiedzi a nie jazdy po itv. Jak jest niezależna to robi co jej się podoba albo to co napisał Kolega Argrabi. Więc co z argumentami czy może podesłać łatwiejszy zestaw? Jeżeli mamy dyskutować to trzymajmy poziom albo zachowujmy się jak osoby, które już wybraliśmy a one wypierają się partii jednocześnie komplementując sekretarza.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: argrabi » sob lis 22, 2014 3:55 pm

Skoro o partiach mowa. Czy Józef Zalewski jest członkiem PSL?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

DRUGA TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA

Postautor: Kowal » sob lis 22, 2014 5:56 pm

Filip pisze:30 listopada - DRUGA TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA https://www.youtube.com/watch?v=tSb76Lql8jU

Ciekawy podpis jest na YouTube pod tym filmikiem tj.:
Głosując na Zalewskiego głosujesz na Dąbka, bo burmistrz Zalewski zwolni mandat w radzie powiatu, który obejmie właśnie Dąbek!

Cieszyłem się, jak do Rady Powiatu Piaseczyńskiego nie dostał się Jan Dąbek. Nie chcę, żeby ten Pan był ponownie Starostą, więc wybieram mniejsze zło i oddam swój głos na Zdzisława Lisa. :)
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: argrabi » sob lis 22, 2014 6:29 pm

A to radny powiatowy Dąbek jest taki straszny?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Re: Kto burmistrzem w Gminie Piaseczno?

Postautor: Kowal » sob lis 22, 2014 6:31 pm

Najgorszy jaki może być w Radzie Powiatu.
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości