Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego! W tej części proszę umieszczać informacje na temat wyborów samorządowych na terenie powiatu piaseczyńskiego, oraz tylko tutaj dopuszczalna jest reklama sztabów wyborczych i poszczególnych kandydatów.

Moderator: GTW

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » wt lis 04, 2014 9:00 am

W najbliższy czwartek 6 listopada 2014 r. będzie okazja dla mieszkańców gminy Lesznowola do kolejnych przedwyborczych spotkań.

1. Spotkanie z kandydatką na radną Katarzyną Przemyską (KWW Z Ludźmi dla Ludzi) od godz. 19:00 do godz. 21 w cafe Mamma Mia w Piasecznie.

2. Spotkanie z kandydatami na radnych i kandydatem na wójta Sławomirem Miłowem (KWW Mazowiecki Samorządu XXI w.) od godz. 20.15 w Krzywym Ratuszu (ul. Pokrętna 43) w Nowej Iwicznej.

Serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału w spotkaniach przedwyborczych. Jest to niesamowita okazja, aby poznać programy wyborcze kandydatów na radnych, a także bliżej się poznać. W końcu gmina Lesznowola, jest gminą wielu kultur :)

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » sob lis 08, 2014 1:46 pm

Pierwsza część przedwyborczej debaty w Łazach między komitetami startującymi do Rady Gminy Lesznowola. Warto obejrzeć, bo pada wiele merytorycznych wypowiedzi dotyczących naszej małej ojczyzny.

http://www.youtube.com/watch?v=O13APRCHRhc&list=UUh_wyyfWg_bNagUl722ecnA&index=3



http://www.youtube.com/watch?v=g8p58QTO52U&list=UUh_wyyfWg_bNagUl722ecnA&index=2

Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Wywiad kandydata na wójta Sławomir Miłowa

Postautor: Kamil M » sob lis 08, 2014 4:48 pm

Wywiad radiowy kandydata na wójta Sławomir Miłowa. Część z niego jest emitowana w Radiu dla Ciebie.

http://www.youtube.com/watch?v=B0DMPnBi ... nA&index=1

Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: iTV Piaseczno News » wt lis 11, 2014 1:08 pm

Obrazek

Kolejny wywiad z kandydatem na fotel wójta, tym razem Gminy Lesznowola. Wywiad z Wójt Marią Jolantą Batycką-Wąsik http://itvpiaseczno.pl/wybory-samorzadowe,1,33.34,1638
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » wt lis 11, 2014 7:05 pm

Szanowni Państwo, oto jak niektórzy z kandydatów na radnych łamią prawo wyborcze umieszczając swoje plakaty na ogrodzeniu Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej. Kodeks wyborczy w tej sprawie jest bardzo jasny i klarowny. Sprawa została zgłoszona na lesznowolską policję. Brak podjęcia działań będzie oznaczał jutro wykonanie telefonu do Komisarza Wyborczego w Warszawie. Nie odpuścimy tej sprawy, jest to już druga sytuacja wcześniej miała miejsce we Władysławowie. Nie rozumiemy czemu rządzący komitet nasza gmina łamie prawo wyborcze…

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » śr lis 12, 2014 9:39 pm

Prezentacja kandydatów do Rady Gminy Lesznowola: Anna Pietrzak, Anna Kandefer, Małgorzata Halicka, Magdalena Potocka, Adam Kazbieruk, Bohdan Bielski, Kamil Myszyński, Maciej Szylko, Mariusz Kusterka, Piotr Majchrzak, Robert Maleszewski, Tadeusz Ordyłowski oraz kandydat na wójta - Sławomir Miłow.

http://www.youtube.com/watch?v=bNeMfX8woM4&feature=youtu.be

Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » śr lis 12, 2014 10:32 pm

Wreszcie udało się znaleźć garść informacji na temat Wojciecha Sawickiego startującego ze Starej Iwicznej. Wojtku nie wiem czy wiesz, ale masz poparcie naszego komitetu w tych wyborach. Uważamy, że trzeba popierać młode osoby, które chcą dokonać zmiany w naszym najbliższym otoczeniu

Udostępniamy: do udziału w wyborach zaprasza pan Wojciech Sawicki - mgr prawa UW, kandydat do Rady Gminy Lesznowola w Starej Iwicznej na stronie wydarzenia WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 czytamy:

"Cześć,
Wiem, że kampania jest męcząca i dla wielu z Was irytująca. Tak się jednak składa, iż startuję w wyborach na Radnego Gminy Lesznowola. W związku z tym, iż w przypadku naszej gminy obowiązują okręgi jednomandatowe z naszego okręgu tj. STAREJ IWICZNEJ, jest tylko dwóch kandydatów tj. Ja oraz aktualny radny pan Jerzy Wiśniewski.
Pan Wiśniewski, lat 72, wypełnia właśnie swoją 3 kadencję. Bynajmniej nie chodzi o to, że oceniam jego działalność jakoś radykalnie źle, bo z pewnością zrobił wiele pożytecznego. Jednak przez 12 lat, gdy był radnym, nigdy tak naprawdę nie widziałem realnie jego działalności. Radny to powinna być osoba, która zapewnia odpowiednią komunikację oraz informacje na linii władze lokalne - społeczeństwo lokalne. Powinien się regularnie konsultować, a także komunikować istotne zagadnienia. To jest to, co przede wszystkim chciałbym zmienić. Być bardziej aktywny.
Zdecydowałem się na start także dlatego, iż nikt inni - być może bardziej odpowiedni ode mnie - nie zdecydował się podjąć takiej próby. Zatem Pan Wiśniewski de facto otrzymałby w prezencie kolejną kadencję, a uważam to za absolutnie nie w interesie naszej społeczności. Większość z Was zna mnie bardzo dobrze, jedni słabiej, inni bardziej, inni tylko kojarzą z dawnych czasów Stąd właśnie do Was kieruję prośbę, abyście oddali na mnie swoje głosy, liczy się każdy głos, nawet pojedynczy. Będę także zobowiązany, jeśli bylibyście tak uprzejmi i przekazali informację o mojej kandydaturze swoim bliskim i znajomym, którzy mieszkają w Starej Iwicznej i mogliby oddać na mnie swój głos. Naturalnie, jeśli uznają to za właściwe. Jeśli z kimś z Was nie miałem od dłuższego czasu kontaktu, to szepnę tylko słowo, jeśli chodzi o kwestie merytoryczne. Skończyłem dzienne prawo na Uniwersytecie Warszawskim i aktualnie odbywam także aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej. Jako radny z racji wykształcenia chciałbym także wykształcić w gminie coś na kształt gminnego wsparcia prawnego dla mieszkańców i podejmować działania wspierające świadomość prawną mieszkańców..
Przepraszam za dość długi wywód, ale może być tak, że z większością z Was nie uda mi się porozmawiać twarzą w twarz przed wyborami, a jest to dla mnie bardzo WAŻNE.

Z góry dzięki
Pozdrawiam i naturalnie jestem do dyspozycji w przypadku pytań.
e-mail: wojciech.sawicki@interia.eu
tel. 505-030-049"

WOJTKU POWODZENIA w WYBORACH. NAPISAŁEŚ WIELE PRAWDY !. Trzymamy za ciebie kciuki !!!.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: wdolinski » czw lis 13, 2014 2:54 pm

Kamil, zastanawiam się, czy przypadkiem ze Sławkiem na rozumy się nie pozamieniałeś? Ileż trzeba mieć w sobie determinacji, karierowiczostwa, brak hamulców moralnych by apelować do wyborców, by się zastanowili, czy głosować na człowieka, który ma dopiero 72 lata? Ileż też trzeba mieć buty, by tak wywyższać swoje ego? Moje poparcie ma wolny, demokratyczny wybór, a nie podkładanie nogi konkurentowi, bo ma już swoje lata. Jeżeli teraz nie nazwiemy tego po imieniu to ten desperat będzie tylko dalej podkładał świnie w swojej karierze życiowej, no bo jest młody i myśli, że przebojowy :( .
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » czw lis 13, 2014 10:35 pm

Wojtku, ale to nie mój komentarz czytaj uważnie :) bo ja cytuje w poście powyżej :)

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » czw lis 13, 2014 10:36 pm

Kochani przyszedł czas podziękowania za cała kampanię wyborczą. Kiedy zakładaliśmy nasz komitet wyborczy w Mysiadle to nie sądziliśmy, że zbierzemy tylu fajnych ludzi wokół KWW Mazowiecki Samorząd XXI w.

Zaczynaliśmy z garstką osób i w excelu zaczęliśmy powoli zapełniać luki przy nazwach kolejnych okręgów wyborczych. Nagle ku naszemu zdziwieniu okazało się, że mamy 13 pełnowartościowych kandydatów na radnych i opozycyjnego kandydata na wójta. Wszyscy nasi kandydaci mają odpowiednie doświadczenie życiowe i zawodowe aby pełnić funkcję radnych w naszej Lesznowoli. Wśród nas nie zabraknie osób dbających o edukację naszych najmłodszych, o ład przestrzenny, o kulturę i sztukę, o ład komunikacyjny, o obywatelskość i dialog społeczny, o działania społeczne i charytatywne, o integrację społeczną, o sport. Razem zbudowaliśmy alternatywę dla obozu Marii Jolanty Batyckiej - Wąsik ! Co jest naszym największym sukcesem.

W trakcie mijającej kampanii ruszyliśmy do naszych mieszkańców poprzez debaty społeczne, które przeprowadziliśmy w Łazach czy też Nowej Iwicznej. Nie zabrakło licznych rozmów z naszymi sąsiadami na przysłowiowym chodniku. Okazało się, że wiele osób popiera nasze pryncypia i pomysły na wizję rozwoju naszej gminy. Nasz kandydat na wójta gminy Sławomir Miłow odebrał liczne telefony z różnych stron gmin. Podczas tych wymian myśli pojawił się pomysł skierowana osobistego listu do naszych mieszkańców. Jako sztab wyborczy KWW Mazowieckiego Samorządu XXI w. wysłaliśmy, aż 11 tysięcy ulotek naszego kandydata. Każdy mieszkaniec naszej gminy miał okazję do bliższego poznania Sławomira Miłowa. Dzięki naszej konkurencji politycznej nawet w dosłownym tego słowa znaczeniu :)

Chciałbym wszystkim naszym kandydatom na radnych bardzo serdecznie podziękować za wysiłek jaki podjęli na rzecz tej kampanii wyborczej. Dziękuję Adamowi Kazbierukowi, który zawsze śmiał się do mnie jako dzwoniłem w licznych sprawach propagandowych, Robertowi Maleszewskiemu z którym byłem w stałym kontakcie. Robert pokazał, że nie tylko w kampanii jest dobrym kolegą, a znamy się od kilkudziesięciu sesji rady gminy. Chciałem bardzo serdecznie podziękować Małgosi Halickiej, która nam zaufała i podjęła z nami wyzwanie budowy nowoczesnej Lesznowoli. Małgosi składała liczne problemy dotyczące ładu komunikacyjnego w Wilczej Górze i Władysławowie. Gorące podziękowania należą się Piotrowi Majchrzakowi, który swoim olbrzymim doświadczeniem pomógł przy realizacji nagrań radiowych i telewizyjnych naszych spotów. Piotrze jesteś wielki !. Nie może zabraknąć podziękowań dla Maćka Szylki, który zaimponował mi swoim doświadczeniem zawodowym. Tak doświadczony zawodowo człowiek na pewno pomoże zmienić naszą gminę w pełni profesjonalną machinę samorządową :) Bardzo pomocną dłonią dla nas będzie nasz Bohdan Bielski. Bohdan pokazał, że potrafi skutecznie walczyć o swoją najbliższą okolicę. Do tego jest bardzo doświadczonym człowiekiem, który ma bardzo rozległą wiedzę prawną. Czas podziękować naszym ukochanym Panią z Nowej Iwicznej. Nasza ruda czyli Ania Pietrzak w trakcie tej kampanii nie szczędziła nam dobrego humoru i wielu wartościowych rad dotyczących sytuacji na ul. Szkolnej w Nowej Iwicznej czy też kwestii działania placówek oświatowych. Brała udział w sesjach naszej gminy czy też konsultacjach społecznych. Nasza kolejna kandydatka z tego rejonu to Ania Kandefer. Ania zaimponowała mi zbiórka blisko 60 podpisów pod swoim poparciem i sprawami bezpieczeństwa jakie poruszała w trakcie tej kampanii. Ostatni, ale mam nadzieję, że pierwszy w wyborach będzie Mariusz Kusterka. Mariusz zaskoczył nas bardzo pozytywnie swoja aktywnością. Kiedy my już na końcówce kampanii upadaliśmy ze zmęczenia, to Mariusz nas cały czas mobilizował do działania. Na samym końcu mamy naszych kandydatów z Mysiadła. Magdalena Potocka brała udział ostatnio we wszystkich eventach dotyczących konsultacji społecznych. Razem z Tadeuszem Ordyłowskim skierowali wiele uwag dotyczących zagospodarowania planu KPGO Mysiadło. Niestety wiemy, że większość z nich zostało odrzuconych. Magda podnosiła wiele kwestii związanych z ładem przestrzennym i dla niej te sprawy stały się konikiem w działalności samorządowej. Z kolei Tadziu Ordyłowski jak zwykle zajmował się swoim ukochaną siatkówką. Przedstawił także plan zmiany zarządzania sportem w naszej gminie.

Nie może zabraknąć podziękowań dla naszych spin doktorów. Każdy szanujący się komitet wyborczy powinien mieć takich ludzi od ciężkiej roboty. Nasi spin doktorzy działali za darmo, działali razem z nami, bo uznają, że są potrzebne jak najszybsze zmiany w Lesznowoli. Kochani dzięki za to, dzięki, że byliście z nami w tym trudnym czasie :)

Musimy także podziękować naszym zaprzyjaźnionym komitetom wyborczym z Lesznowoli. Bardzo duże podziękowania idą dla KWW Z Ludźmi dla Ludzi i jej liderki Katarzyny Przemyskiej. Z Kasią razem działaliśmy w wielu aspektach prawnych dotyczących wyborów czy też obsadzania obwodowych komisji wyborczych. Wzajemna współpraca pokazała, że mamy wiele wspólnego i nasz pomysł na zmianę w Lesznowoli jest dość zbieżny. Chciałbym serdecznie podziękować KWW Władysławów-Wilcza Góra. W Szczególności Ani Duranowskiej - Filipowicz i Tomkowi Filipowiczowi byliśmy w stałym kontakcie dotyczącym kampanii samorządowej. Wspieraliśmy się prawnie, ale także dobrym słowem. Rywalizujemy z Tomkiem o ten sam mandat radnego. Co nie oznacza, że nie mamy dla siebie szacunku. To przykład wzorowej współpracy mimo walki wyborczej.

To koniec kampanii dla nas. Nie mamy nic do stracenia. Decyzja należy do Państwa w dniu wyborów - 16 listopada 2014 r.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Pełnomocnik wyborczy KWW Mazowiecki Samorządu XXI w.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: wdolinski » czw lis 13, 2014 11:22 pm

Kamil M pisze:Wojtku, ale to nie mój komentarz czytaj uważnie :) bo ja cytuje w poście powyżej :)

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński



Do tego się też doniosłem i do tego co napisał kandydat powyżej.
WOJTKU POWODZENIA w WYBORACH. NAPISAŁEŚ WIELE PRAWDY !. Trzymamy za ciebie kciuki !!!.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Wywiad z profesorem Wawrzyńcem Konarskim

Postautor: iTV Piaseczno News » pt lis 14, 2014 4:23 pm

Obrazek

Wywiad z profesorem Wawrzyńcem Konarskim. Pan prof. Konarski, mieszkaniec Gminy Lesznowola jest kandydatem do Rady Powiatu Piaseczyńskiego http://itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1642
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » pt lis 14, 2014 5:48 pm

Ludzie dość często postrzegają naszą gminę jako gminę niesamowitego sukcesu, gdzie jest 5 tysięcy przedsiębiorstw, gdzie Pani wójt zdobywa wiele nagród za swój wyjątkowy styl zarządzania. Jednak jak bliżej przyjrzymy się środkom finansowym jakie idą właśnie na te nagrody to dostaniemy nie zwykłego zawrotu głowy. Patrząc tylko na nagrodę Gmina Fair Play - Certyfikat Lokalizacji Inwestycji. Aby wziąć udział w I etapie konkursu gmina o wielkości od 15 001 do 30 000 mieszkańców musi wnieść opłatę rzędu 4 150,00 zł brutto. Niby wydaje się to nie wielka kwota, ale jak gmina przejdzie pierwszy etap selekcji to w drugim musi wnieść kolejną opłatę wynoszącą, aż 7 850,00 zł brutto. Jeżeli zsumujemy te kwoty to otrzymamy niebagatelną sumę wynoszącą 12 000,00 zł brutto. Co ciekawe podstawowymi kryteriami do zakwalifikowania danej gminy do pierwszego etapu są : przeprowadzone inwestycje w 2013 r., posiadanie prawa do samostanowienia w kwestiach inwestycyjnych w poprzednim roku i brak zarządu komisarycznego przez dwa lata. Te kryteria spełnia właściwie większość gmin w Polsce. Co ciekawe gminy, które były laureatami nagród w poprzednim roku otrzymują bonifikatę wynoszącą 10%. Praktycznie czujemy się jak na promocji w supermarkecie.

Przejdźmy dalej ostatnio gmina dostała nagrodę "Samorządowy Lider Edukacji". Jest to już druga statuetka przyznana naszej gminie. W tym roku nie udało mi się znaleźć dokładnych kwot jakie trzeba było zapłacić za przyznanie nagrody, ale w 2013 roku gmina wielkości od 20 001 do 50 000 mieszkańców musiała za przyznanie certyfikatu uiścić opłatę wysokości 3 500,00 zł netto. Do tej wartości oczywiście musimy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Co ciekawe sami organizatorzy zachęcają gminy i powiaty następującym komunikatem : "Opłaty certyfikacyjne w Programie "Samorządowy Lider Edukacji" ustalone zostały na poziomie znacznie niższym niż w większości innych, alternatywnych programów akredytacyjnych, tak polskich jak i zagranicznych". W 2012 roku kapituła przyznała nagrody, aż 61 gmin i powiatom. Zysk organizatorów jest bardzo policzalny i wyniósł w 2012 roku, aż 206 500,00 zł netto !. Widzimy bardzo dobrze, że takie konkursy są organizowane po to, aby zyskiwać splendor, a organizatorzy i kapituły takich konkursów nie robią tego charytatywnie, tylko sowicie zarabiają na gminach zainteresowanych własna promocją wśród swoich mieszkańców.

Pytanie czy chcemy, aby nasza gmina nadal brała udział w tylu licznych konkursach. Rządzenie gminom w oparciu o utwierdzanie mieszkańców, że jest świetnie, bo zyskujemy wiele nagród jest po prostu cyniczne. Jest to zwyczajna nagroda i promocja co gorsza za nasze ciężko zarobione pieniądze. Tyle te dwie nagrody powyżej kosztowały nas w przybliżeniu około 15 000,00 zł. Te pieniądze można było wydać na inne cele, niż promocja. Promocja dobra jest w dyskoncie, bo tam zwykle szukamy niskich cen. W gminie liczy się stabilne zarządzanie i pomysł na rozwój gminy w nadchodzących latach. My naszą lokalna politykę opieramy na działaniach związanych z najbliższym miesiącem czy też rokiem. Bardzo krótkowzroczna wizja ...

http://www.gmina.fairplay.pl/pliki/dokumenty/2014/gfp_regulamin_2014.pdf

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Pełnomocnik wyborczy KWW Mazowiecki Samorząd XXI w.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Kamil M » pt lis 14, 2014 7:12 pm

TEN CYTAT POWINIEN BYĆ DLA NAS WYZNACZNIKIEM PODCZAS GŁOSOWANIA W DNIU 16 LISTOPADA 2014 R. ODKRĘĆMY WRESZCIE TĄ NASZĄ LESZNOWOLĘ !

- Trzeba stawiać na ludzi uczciwych i odważnych, którzy potrafią mieć swoje zdanie, nie wejdą w jakiś układ lokalny. Jeśli się zdarzy człowiek uczciwy, to jeszcze się to jakoś kręci.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Pełnomocnik wyborczy KWW Mazowiecki Samorząd XXI w.
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Wybory Samorządowe w Lesznowoli 2014

Postautor: Monikao » pt lis 14, 2014 8:51 pm

MONIKA OLEJNIK Kandydatka na radną powiatu piaseczyńskiego z okręgu 5. Miejsce 3 na liście nr 21 KWW WspólneRazem

Mam 38 lat, jestem mężatką, mam syna w wieku szkolnym. Posiadam wykształcenie wyższe – Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, kierunek Architektura i Urbanistyka, oraz średnie technika ekonomisty. Mieszkam z rodziną w Mysiadle wschodnim, zajmuję się aranżacją wnętrz. Nie należę do żadnej partii politycznej. Staram się wspomagać wolontariuszy akcji Szlachetna Paczka, oraz potrzebujące rodziny w bezpośrednim kontakcie. Moje atuty to: znajomość zagadnień planowania przestrzennego, urbanistyki, architektury i ekonomii, uczciwość, rzetelność, życzliwość.

Najwyższy czas zawalczyć o to, aby głos mieszkańców był słyszany w urzędach, aby „władza” była wsparciem dla ludzi. Aby o sprawach gminy i powiatu decydowali fachowcy. Taką szansę daje komitet Wspólne Razem. Pora zacząć zmiany. Liczę na Państwa głosy. Razem możemy wszystko!
Monikao
 
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 31, 2014 8:58 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości