Piaseczno konkurs: Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Jankes » pn lip 16, 2007 5:31 pm

Nie wiem, czy jako mieszkaniec Warszawy mogę wysyłać swoje propozycje w piaseczyńskim konkursie?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kasias » czw sie 02, 2007 10:04 am

Wydaje mi sie że nie ma różnicy gdzie mieszka osoba zgłaszająca. Ważne żeby zgłaszany był mieszkańcem Piaseczna.
Oczywiście popieram kandydaturę Martina, uważam że duże szanse w tym roku na nagrodę ma również sołtys Honorata Kalicińska, o ktorej nie muszę chyba się rozpisywać bo wielokrotnie pisała o niej prasa lokalna. Nominowana była do tej nagrody w zeszłym roku.

Dodatkowo moim zdaniem na uwagę zasłują Piotr Kalbarczyk - który zajmuje się fotografią i malarstwem --- www.kalbarczyk.awardspace.com
oraz Tomek Cieślak - woalista zespołu Blade of Terror, autor bardzo dobrych wierszy, założył i prowadzi stronę www.piasecznoonline.prv.pl
kasias
 
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 13, 2007 10:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kisiel dla Młodych

Postautor: Jakub » pt sie 24, 2007 10:33 pm

Zgłoszenia na konkurs o nagrodę Stefana Kisielewskiego, wraz z uzasadnieniem można nadsyłać do 1 września 2007 roku.

1 września tuż tuż. Wysyłaliście zgłoszenia kandydatów do nagrody Kisiel dla Młodych?
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jankes » pn wrz 24, 2007 10:01 am

W informacji: Kisiel dla Młodych, jest informacja:
wręczenie nagrody Laureatowi nastąpi na Skwerze Kisiela w Piasecznie: 29 września 2007 roku, o godzinie 12:00.

To w tą sobotę będą wręczać nagrodę. Czy już kogoś wybrali? Wiecie kto dostanie nagrodę w tym roku?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Piaseczno: Kisiel dla Młodych

Postautor: kameleon » pn wrz 24, 2007 10:16 am

Jankes pisze:Czy już kogoś wybrali? Wiecie kto dostanie nagrodę w tym roku?

Dobre pytanie.
:pisze:
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Martin » pn wrz 24, 2007 4:36 pm

Jankes pisze:Czy już kogoś wybrali? Wiecie kto dostanie nagrodę w tym roku?

Nagroda im. Stefana Kisielewskiego - Kisiela - nie przyznana!!!

Kapituła nagrody im. Stefana Kisielewskiego zawiadamia, że w edycji konkursu "Kisiel dla młodych 2007" nagrody głównej nie przyznano.

Kapituła wyróżniła Honoratę Kalicińską, sołtysa wsi żabieniec, za ciekawe inicjatywy i niekonwencjonalny sposób sprawowania urzędu sołtysa oraz Emila Leńca, harcerza szczepu Watra ZHR za talent organizacyjny, zaangażowanie w pracę dla społeczności lokalnej, w tym szczególnie za pracę z dziećmi i młodzieżą ze środowisk trudnych.

Jednocześnie Kapituła informuje, że rozważa zmiany regulaminowe zmierzające do nadania konkursowi o nagrodę im. Stefana Kisielewskiego formuły bardziej otwartej.

źródło informacji: www.piaseczno.eu
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » pn wrz 24, 2007 8:02 pm

Martin pisze:Nagroda im. Stefana Kisielewskiego - Kisiela - nie przyznana!!!

Szkoda, że w Piasecznie nie znaleźli ludzi których można było nagrodzić tą nagrodą. :(
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Piaseczno: Kisiel dla Młodych Kisiel dla Piaseczna

Postautor: lucja » czw cze 12, 2008 12:30 am

Kisiel dla Młodych <-> Kisiel dla Piaseczna

Zgodnie z ubiegłoroczną zapowiedzią przewodniczącego jury Zbigniewa Muchy, zmienił się regulamin konkursu o Nagrodę im. Stefana Kisielewskiego. Zrezygnowano z obowiązującego kandydatów przez wszystkich pięć edycji kryterium wieku (18–30 lat), które wpłynęło na nieprzyznanie lauru w zeszłym roku. Pretendentem będzie mógł teraz zostać każdy pełnoletni mieszkaniec gminy, działający na jej terenie w ważnej dla lokalnej społeczności dziedzinie, uchodzący za indywidualność, nieobawiający się iść pod prąd.

Zamiast „Kisiel dla Młodych”, nagroda nosi w związku z tym nazwę „Kisiel dla Piaseczna”. Kandydatury z uzasadnieniem można zgłaszać do 7 września do redakcji „Nad Wisłą”, „Co i Jak” (coijak@onet.eu), „Gazety Piaseczyńskiej” (022 70 17 651, gazeta@piaseczno.eu) lub „Kuriera Południowego” (022 75 69 739, redakcja@kurierpoludniowy.pl), przyjmuje je również Zbigniew Mucha (022 75 62 032, jamucha@o2.pl). Rozstrzygnięcie zapadnie do 12 września. Wręczenie nagrody – 27 września o 12.00

źródło: Nad Wisłą

Pretendentem będzie mógł teraz zostać każdy pełnoletni mieszkaniec gminy, działający na jej terenie w ważnej dla lokalnej społeczności dziedzinie, uchodzący za indywidualność, nieobawiający się iść pod prąd.

Uważam, że Martin nadaje się idealnie! Głosujemy na Marcina!!!
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: Kinga Panasiuk » czw cze 12, 2008 12:50 am

Nad Wisłą pisze:Pretendentem będzie mógł teraz zostać każdy pełnoletni mieszkaniec gminy, działający na jej terenie w ważnej dla lokalnej społeczności dziedzinie, uchodzący za indywidualność, nieobawiający się iść pod prąd.

Podobnie jak £ucja uważam, że wśród aktywnych mieszkańców Piaseczna - Marcin Borkowski (Martin) - znacząco się wyróżnia. Między innymi zasługuje na ten tytuł: za społeczne prowadzenie najciekawszego i najbardziej aktualnego serwisu e-mieszkańców nie tylko Piaseczna ale również innych miejscowości z terenów powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info A także, za rozmowy z urzędnikami w naszym imieniu. Marcin, to typowy przedstawiciel mieszkańców Piaseczna, który nie boi się podejmować tematów i za każdym razem stara się wyciągnąć od urzędników najistotniejsze informacje. Wielu z nas nie chce się tracić czasu i podejmować tematow, a on cały czas wysyła maile i śledzi sprawy dotyczące mieszkańców. Doceniam i podziwiam jego upór w zdobywaniu informacji! Marcin jest takim samym mieszkańcem Piaseczna jak my, a chce mu się cały czas coś robić dla nas i naszego dobra (w odróżnieniu od Radnych). Doceniając to - w podziękowaniu wyślijmy zgłoszenia osoby Marcina - do tego tytułu.


Drugą osobą, która według mnie zasługuje na tytuł Kisiel dla Piaseczna, to Pan Kujaszewski, który stworzył prywatną telewizję internetową Piaseczna www.tvpiaseczno.pl i która bardzo prężnie się rozwija i informuje nas o wydarzeniach swoimi reportażami filmowymi!


Według mnie te dwie osoby wyróżniają się wśród znanych mi mieszkańców Piaseczna i zasługują na taki tytuł.
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: teresa » czw cze 12, 2008 7:58 am

lucja pisze:Kandydatury z uzasadnieniem można zgłaszać do 7 września do (...)

Też jestem za Martinem, ale nie ma co tutaj debatować, tylko trzeba sklecić kilka zdań i przesłać jego kandydaturę do komisji.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: Zibi0 » czw cze 12, 2008 1:29 pm

Kinga Panasiuk pisze:Doceniam i podziwiam jego upór w zdobywaniu informacji! Marcin jest takim samym mieszkańcem Piaseczna jak my, a chce mu się cały czas coś robić dla nas i naszego dobra (w odróżnieniu od Radnych). Doceniając to - w podziękowaniu wyślijmy zgłoszenia osoby Marcina - do tego tytułu.


Jestem z Wami dosyć krotko, ale już zauważyłem, że Marcin należy do wyjątkowo nietuzinkowych osob i wielka chwała Mu za to.
W pełni popieram Jego kandydaturę, zasługuje na to, jak mało kto.
Pokłony Marcinie, podziękowanie i duży szacunek za to co robisz 8) 8) 8)


Kinga Panasiuk pisze:Drugą osobą, która według mnie zasługuje na tytuł Kisiel dla Piaseczna, to Pan Kujaszewski, który stworzył prywatną telewizję internetową Piaseczna www.tvpiaseczno.pl i która bardzo prężnie się rozwija i informuje nas o wydarzeniach swoimi reportażami filmowymi!

Pan Kujaszewski i jego telewizja, mimo skromnych środkow, też robią dużo dobrego i starają się jak tylko mogą. Rownież popieram Jego kandydaturę. 8) 8) 8)
Zbyszek z Mysiadła
Zibi0
 
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 2:02 pm
Lokalizacja: Mysiadło

Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: kameleon » czw cze 12, 2008 1:42 pm

Macie dwóch kandydatów, to nie traćcie czasu i wysyłajcie ich kandydatury na wskazane maile.

:pisze:
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: Jakub » czw cze 12, 2008 6:52 pm

Do dzieła sąsiedzi. Trzeba wysłać powyższe kandydatury do kapituły konkursu!

:pisze:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: Katrin » ndz cze 15, 2008 1:24 pm

Zgłoś swojego kandydata do konkursu Kisiel dla Młodych

Zgłoszenia wraz z uzasadnieniem powinny być nadsyłane nie później niż do 7 września 2008 roku, na adresy podane w powyżej podlinkowanej informacji.
Awatar użytkownika
Katrin
 
Posty: 184
Rejestracja: czw lut 15, 2007 7:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Kisiel dla Młodych - Kisiel dla Piaseczna

Postautor: Kinga Panasiuk » ndz cze 15, 2008 2:15 pm

nie traćcie czasu i wysyłajcie ich kandydatury na wskazane maile

Zgłoś swojego kandydata do konkursu Kisiel dla Młodych

Nie czekam do września i właśnie wysłałam kandydaturę do tego konkursu. Poniżej cytuję treść mojego maila, jaki wysłałam na podane w informacji maile do kapituły konkursu. Może ktoś z Was, będzie chciał skorzystać z fragmentów i poprzeć kandydaturę Marcina Borkowskiego, wysyłając jego kandydaturę.

Kinga Panasiuk pisze:Szanowni Państwo,

Piszę do Państwa w odpowiedzi na informację o konkursie Kisiel dla Piaseczna, która pojawiła się w podwarszawskich gazetach. W związku z tym, że konkurs ma otwartą formułę i że Kisiel, może być przyznany każdemu indywidualiście – chciałabym zgłosić mojego kandydata do tej nagrody. Jest nim: Marcin Borkowski, który znany jest jako redaktor prywatnego serwisu e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Serwis dostępny jest pod adresem: www.powiat-piaseczynski.info

Marcin Borkowski to osoba, która wywołuje polemiki i dyskusje na różnych forach internetowych związanych z naszym regionem, oraz podejmuje na łamach swojego serwisu problematykę ważną społecznie dla każdego e-mieszkańca Piaseczna. Doceniam starania Marcina Borkowskiego, który od ponad roku prowadzi społecznie najciekawszy i najbardziej aktualny serwis dla e-mieszkańców nie tylko Piaseczna ale również innych miejscowości z terenów powiatu piaseczyńskiego. Marcin Borkowski, to typowy przedstawiciel mieszkańców Piaseczna, który nie boi się podejmować tematów i za każdym razem stara się wyciągnąć od urzędników (w naszym imieniu) najistotniejsze informacje. Wielu z nas nie chce się tracić czasu i podejmować tematów, a on cały czas wysyła maile i śledzi sprawy dotyczące mieszkańców. Doceniam i podziwiam jego upór w zdobywaniu informacji! Marcin Borkowski jest takim samym mieszkańcem Piaseczna jak my, a chce mu się cały czas coś robić dla nas i naszego dobra. Uważam, że Marcin Borkowski i jego praca jaką wkłada w promocję Piaseczna i naszego regionu, powinna być zauważona i doceniona przez Kapitułę Konkursu Kisiel dla Piaseczna.

Doceniam starania Marcina Borkowskiego i jego aktywny udział w życiu społecznym Piaseczna, dlatego w podziękowaniu wysyłam zgłoszenie jego osoby do tego konkursu. Mam nadzieję, że przemyślą Państwo jego kandydaturę i wezmą pod uwagę jego osobę.

Z poważaniem
Kinga Panasiuk z Piaseczna
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron