Fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie

Postautor: wdolinski » pn paź 17, 2011 10:42 am

Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!! Czy ktoś to widział? Podobno Tir wjechał na fontannę! Dzwoniłem do ITV, Mariusz miał się tym zainteresować!
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Zdewastowana fontanna na Placu Piłuudskiego

Postautor: tvpiaseczno » pn paź 17, 2011 11:10 am

Obrazek

INFORMACJA Z CZERWONEGO TELEFONU

To nie bajka ani Prima Aprilis. Fakty są porażające. Miejsce gdzie przez całe wakacje tłumy dzieci i dorosłych spędzały miło czas zostało zdewastowane w jednej chwili przez ślepego kierowcę TIRa z naczepą. Poniedziałek 16 października godzina 8.25. Na filmie widać ślady jazdy po fontannie.
Ale czy to jest wina tylko kierowcy, czy także osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie Placu Piłsudskiego przed takimi zdarzeniami? Barierki zostały umieszczone na przejazdach przez Plac, a zapomniano o zabezpieczeniu osi jezdni.

http://www.itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1137
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2011 11:18 am przez tvpiaseczno, łącznie zmieniany 1 raz
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: pminnesota » pn paź 17, 2011 11:15 am

Ku**a! Mam nadzieję, że dorwą kierowcę i zapłaci co do grosza... A dodatkowo sam odbuduje...
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: tvpiaseczno » pn paź 17, 2011 11:26 am

To powinna być sprawa honoru piaseczyńskiej policji, aby dorwać kierowcę.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: pminnesota » pn paź 17, 2011 11:37 am

tvpiaseczno pisze:To powinna być sprawa honoru piaseczyńskiej policji, aby dorwać kierowcę.


Nie tylko policji...
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: wdolinski » pn paź 17, 2011 11:40 am

tvpiaseczno pisze:To powinna być sprawa honoru piaseczyńskiej policji, aby dorwać kierowcę.


To pomnik bezmyślności naszych władz. Jako ludziom fizycznym ale z koneksjami przyszło łatwo do główek, że wystarczy zastawić przejazd betonowymi kwietnikami. Ale o barierkach od strony Kościuszki to już nikt nie pomyślał. Nie tylko dlatego by wożnica nie wjechał na fontannę ale żeby dziecko nie wybiegło pod motocykl jadący szybko na jednym kole w czasie, gdy stróże prawa ale w stopniu krawężnika spisywali młodzież bez włosków za śpiew ku chwale Legii. Taka to refleksja mnie naszła po wczorajszej wycieczce do fontanny.
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2011 11:42 am przez wdolinski, łącznie zmieniany 1 raz
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: yo!anna » pn paź 17, 2011 11:41 am

jestem w szoku :shock: brak słów :evil:

mam nadzieję, że złapią i poniesie konsekwencje, a fontanna zostanie odbudowana z jego pieniędzy :roll:
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: Loxia » pn paź 17, 2011 11:51 am

plac manewrowy sobie zrobił k... jeden..
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: Kucyk » pn paź 17, 2011 12:03 pm

To SKANDAL!!!

He, he... Znów potwierdzają się moje słowa z posta http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... 4579#74579 że trzeba było by jakieś zapory przeciwczołgowe postawić, bo widać, że znaki drogowe kierowcy mają w...

Inna sprawa: czy dobrze wyczytałem między wierszami w wypowiedzi Kolegi Woytazo że debilizmowi jakiegoś kierowcy winien jest... a jakże - burmistrz Lis!? :wink:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: wdolinski » pn paź 17, 2011 12:07 pm

Loxia pisze:plac manewrowy sobie zrobił k... jeden..


Chciałbym trochę za biedakiem się wstawić, prawdopodobnie nie był nigdy wcześniej w Piasecznie,nie było barierek czy chociaż worków z piaskiem czy innych betonów, woda prawdopodobnie nie leciała to i skąd mógł przypuszczać, że tam jest fontanna :( . Winnych nie chciałbym szukać po nazwisku, bo gdy dojdzie do tragedii jak z zawalonym dwa lata temu drzewem na Chyliczkowskiej to i tak nie będa ukarani bo odpowiednie organa nie będa ich w stanie wskazać, mimo, że mieszkańcy pisali gdzie mogli w tej sprawie przed wypadkiem.
Ostatnio zmieniony pn paź 17, 2011 12:12 pm przez wdolinski, łącznie zmieniany 1 raz
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Agnieszka_G » pn paź 17, 2011 12:11 pm

To jest szczyt głupoty, ślepoty, debilizmu ! i na takich nawet bariery nie pomogą, przecież widać co to za miejsce, szok! wprowadzić zakaz wjazdu tirów do centrum miasta, pewnie włączył to puste urządzenie i nie wiedział jak wybrnąć, bo już tłuk nie umie się inaczej posługiwać swoją wyobraźnią niż: za 5 minut w lewo, za 10 min prosto... :evil:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: Spartacus 999 » pn paź 17, 2011 12:42 pm

Ja jestem w szoku, że dopiero teraz ktoś tam wjechał i zniszczył. Plac zachęca do wjazdu oraz do mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie jakiegoś niekontrolowanego wjazdu na pełnym gazie auta osobowego w słoneczne popołudnie... :cry:
Jak duże sa zniszczenie? Tylko ta jedna płyta chodnikowa? :lol:
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: agnmon » pn paź 17, 2011 1:28 pm

woytazo pisze:Chciałbym trochę za biedakiem się wstawić, prawdopodobnie nie był nigdy wcześniej w Piasecznie


Nieważne, czy był, czy nie. Chyba tylko ślepy nie widzi, że nie jest to droga, a plac. Takie jeżdżenie po placach i innych miejscach do tego nieprzeznaczonych do tego jest przykładem typowego dla niektórych cwaniactwa. W myśl zasady, że tylko mi ma być dobrze i nieważne kompletnie czy swoim zachowaniem zagrażam komuś, czy nie. Na drogach to często widać :?
Awatar użytkownika
agnmon
 
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 26, 2010 5:08 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Rozwalona fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie!!!

Postautor: Kowal » pn paź 17, 2011 1:40 pm

SZOK :shock: Brakuje słów, aby to skomentować.
Spartacus 999 pisze:Jak duże sa zniszczenie? Tylko ta jedna płyta chodnikowa? :lol:

Nie patrz na zdjęcie, tylko obejrzyj filmik http://www.itvpiaseczno.pl/reportaze,1,13.18,1137
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Fontanna na Placu Piłsudskiego w Piasecznie

Postautor: stentonik » pn paź 17, 2011 2:45 pm

żeby wjechać na fontannę od strony ulicy Sierakowskiego to trzeba się solidnie postarać. On musiał tam manewrować :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron