EXPRESS PIASECZNO - opinia o prywatnym transporcie Piaseczna

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: kameleon » pt cze 29, 2007 3:31 pm

Nie mi to oceniać, ale zaniepokoiło mnie to dlatego wspomniałem o tym na forum. Nie korzystam na codzień z ich transportu, tak więc dopiero teraz to zobaczyłem.
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Jakub » ndz lip 01, 2007 1:51 pm

Zdarzają się w Express Piaseczno sytuacje, że płaci się za bilet a kierowca nie drukuje biletu, ale mnie to nie rusza. Niech sobie kierowcy dorabiają do swojej niskiej pensji.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pn lip 02, 2007 7:17 am

Jakub pisze:mnie to nie rusza. Niech sobie kierowcy dorabiają do swojej niskiej pensji.

Mi też to nie przeszkadza. Ja płacę i siedzę z czystym sumieniem. Co oni robią, to nie moja sprawa, bo nie wpływa to na mój komfort jazdy. Zadowolony kierowca jest podstawą transportu miejskiego :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » pn lip 16, 2007 5:29 pm

Wracałem dziś z pracy Expressem Piaseczno i myślałem, że wyjdę z siebie. DUSZNO, OKIENKA MALUTKIE! Nie da się jeździć w taką pogodę autobusami Express Piaseczno :?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pn lip 16, 2007 7:46 pm

Też miałem przyjemność jechać dziś Expressem Piaseczno, ale niestety nic na to nie poradzimy, że jest słaba wentylacja (brak klimatyzacji). Nikt nas nie zmusza do jeżdżenia tym środkiem lokomocji i możemy wybrać inną alternatywę.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » pn lip 16, 2007 8:09 pm

Martin pisze:możemy wybrać inną alternatywę

Może i możemy jechać np: autobusem 709, ale uważam że prywatna firma powinna dbać o swoich klientów i zapewnić im godne warunki jazdy. Teraz jazda w expressie piaseczno bez wentylacji jest tylko dla osób, które są bardzo wytrwałe i nie przeszkadzają im upały, a także słaba wentylacja (jej brak).
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jankes » wt lip 17, 2007 12:57 pm

Muszę się zgodzić z Jakubem, że prywatna firma tym bardziej powinna dbać o klienta, a więc powinna zapewnić godne warunki jazdy w klimatyzowanym a przynajmniej porządnie wietrzonym autobusie.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Katarzyna » ndz lip 22, 2007 10:31 am

W dniu wczorajszym godz.o2.24 wracałam nocnym Expressem Piaseczno z centrum Warszawy... MASAKRA

Jechałam w busie, który liczy ok 14 miejsc, jednak w busie było 39 osób (osobiście przeliczyłam)!!!! Warunki bezpieczeństwa były zerowe, ścisk, jazda na stojąco i niesamowity smród!!

Pomimo natłoku ludzi kierowca próbował zabierać kolejnych czekających pasażerów, jak by chciał sie dorobić milionów!!!

A co z bezpieczeństwem pasażerów??? i znikomym komfortem jazdy???
Wystarczyło podstawić jeden autobus, który spokojnie zabrałby wszystkich czekających :shock:
Katarzyna
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 9:53 am

Postautor: Martin » ndz lip 22, 2007 11:29 am

Katarzyna pisze:Wystarczyło podstawić jeden autobus, który spokojnie zabrałby wszystkich czekających

Widocznie przeliczyli się z ilością osób, która wczoraj chciała skorzystać z transportu Nocnego Expressu Piaseczno. Z tego co mi wiadomo, każda firma kalkuluje na podstawie opinii kierowców i ilości sprzedanych biletów, jaki jest ruch o danej porze i taki dają autobus.

Widać, że usługi Express Piaseczno nawet nocnego expressa pozostawiają wiele do życzenia... Jednak nocny express piaseczno, to jedyna możliwość nocnego powrotu do Piaseczna, chyba że kogoś stać na nocne taksówki. W związku z "monopolem" na tej trasie uważają, że nie muszą nic poprawiać :(
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Katarzyna » ndz lip 22, 2007 1:41 pm

Zapomniałam dodać, ze to nie pierwszy raz.. jakiś miesiąc temu było to samo..mały busik i dobra trzydziestka pasażerów... widocznie kierowca słabo kalkuluje, albo wcale Mu nie zależy :!:
Katarzyna
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 9:53 am

Postautor: lucja » ndz lip 22, 2007 2:06 pm

Właściciele Express Piaseczno zapewne oceniają ilość jadących osób po kasie fiskalnej i sprzedanych biletach, a jak już było wspominane w tym poście czasami kierowcy nie drukują biletów chociaż pobierają pieniądze. Przez te małe niezgodności robią złą kalkulację zapotrzebowania i potem jedzie 40 osób w busie na 15.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » ndz lip 22, 2007 10:16 pm

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4332465.html

... @#$^%%$^^ to mój komentarz... zachęcam do pisania maili do władz Piaseczna ab uratować nocny

info@piaseczno.eu

rada@piaseczno.eu

zalewski@piaseczno.eu

ps. polecam newsy z dnia 26 sierpnia 2006 r. i 15 maja 2006 r. dostępne na mojej www

Ruszył Nocny Express z Warszawy do Piaseczna !!!!!

Będzie nocny do Piaseczna
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: trzyfx » ndz lip 22, 2007 10:45 pm

Dzisiaj rano chcieliśmy pojechać ExP do Warszawy, ale niestety nie doczekaliśmy się na niego - po prostu sobie nie przyjechał. Pod numerem kontaktowym ExP usłyszałem tylko głos automatycznej sekretarki.

Na szczeście przy pomocy 709 i metra udało nam dotrzeć na czas do kolejnego etapu naszej wycieczki.

To jest jakieś nieporozumienie... ktoś planuje sobie pojechać na dworzec czy lotnisko korzystając z ExP, a on ot tak po prostu sobie nie przyjeżdża. Jak można tak traktować swoich klientów?

Wybieram ZTM.
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » pn lip 23, 2007 7:08 am

Zachęcam do pisania maili, władze Piaseczna muszą utrzymać nocne kursowanie, pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Martin » pn lip 23, 2007 8:20 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości